تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در یک سفر یک روزه از جاذبه های گردشگری شهرستان نیشابور و طرح مجتمع کشت گلخانه ای بازدید و در نشست هماهنگی شناسایی ظرفیت های اشتغال شهرستان نیشابور حضور یافت.
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ روابط عمومي
اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید و تحلیلگر ارشد بانکی در یادداشتی به بررسی توسعه صندوق‌های خرد محلی، صنفی، محصولی و نیز بانک‌های محلی، استانی و منطقه‌ای در ایران و جهان پرداخته است.
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
تسنیم- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانک‌های عامل پرداخت کننده تسهیلات اشتغالزایی صندوق توسعه ملی تعیین شدند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ روابط عمومي
همایش سراسری کارشناسان نظارت و وصول مطالبات کشور با حضور سعیدی، معاون تجهیز و تخصیص منابع مالی صندوق، عرفانی، مدیر نظارت و وصول مطالبات، آبیلی، مدیر صندوق خراسان رضوی و کارشناسان نظارت و وصول مطالبات استانی در مشهد مقدس برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با حضور در نشست مشترک مدیران ستادی و استانی صندوق کارآفرینی امید و مدیران ترویج جهاد کشاورزی ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در حوزه صندوق های خرد محلی، این صندوق ها را بهترین ابزار نظام تأمین مالی و توسعه محلی عنوان کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ روابط عمومي
در راستای بسترسازي براي بهبود کسب و کار روستايي انجام گرفت:
۱۳۹۶/۰۴/۲۲
با هدف اشتغالزایی و تقویت اقتصاد در مناطق محروم و روستایی صورت گرفت؛
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در مراسم واگذاری ۵۰۰۰ خودرو وانت نیسان به مددجویان مناطق محروم و روستایی کمیته امداد گفت: این خودروها با هدف اشتغالزایی و تقویت اقتصاد در مناطق محروم و روستایی تا شهریورماه تحویل می‌شود.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از تهیه شیوه‌نامه نحوه پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی برای اشتغال تا ۲ ماه آینده خبردادوگفت:این تسهیلات به طرح‌های اشتغالزا پرداخت می‌شود و فرد محور نخواهد بود.
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ روابط عمومي
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت:
۱۳۹۶/۰۴/۱۶
گروهی از دانشجویان و استعدادهای برتر کشوری و نخبگان با حضور در صندوق کارآفرینی امید با مدیرعامل صندوق دیدار کردند و به تشریح طرح های کسب و کار و ایده های خلاقانه در حوزه های تخصصی خود پرداختند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ روابط عمومي
با هدف ارتقای تولید و ایجاد اشتغال پایدار صورت گرفت؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه دادند با هدف ارتقای تولید و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با تصویب هیات امنای صندوق توسعه ملی معادل یک میلیارد و 500میلیون دلار از منابع صندوق برداشت کند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ روابط عمومي
مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید:
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان همدان در جلسه شورای اداری استان که با حضور پرسنل صندوق برگزار گردید حضور یافت و در این نشست از ارائه خدمات سیار به روستاها و مناطق دور افتاده به وسیله خودرو های مخصوص که به زودی در اختیار استان ها قرار می گیرند، خبرداد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ روابط عمومي
به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) مراسم عزاداری در نمازخانه ستاد مرکزی صندوق کارآفرینی امید با حضور معاونین، مدیران و کارکنان صندوق برگزار گردید.
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ روابط عمومي
در صد و ششمین کنفرانس بین المللی کار با حضور دکتر ربیعی؛
در صد و ششمین کنفرانس بین المللی کار، ایران به عنوان رییس آسیا و اقیانوسیه این دوره اجلاس ILO برگزیده شد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ روابط عمومي
به مناسبت ميلاد امام حسن مجتبي(ع) مراسم جشني با حضور مديرعامل، معاونين، مديران و كاركنان صندوق كارآفريني اميد برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ روابط عمومي
در روزهاي داغ فضاي تبليغات انتخاباتي، عكس و فيلم پيرمرد فا‌ل‌فروشي كه فال‌هايش را براي حمايت از حسن روحاني بين مردم پخش مي‌كرد، دست به دست مي شد.پيرمرد قد خميده، همه دارايي اش فال‌هايي است كه اماني مي فروشد و از سود فروش آن ها، خرج خوراك خود را در مي آورد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ روابط عمومي
مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در گفت و گو با ایرنا خبرداد:
ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: اعطای تسهیلات صندوق کارآفرینی امید طی سه سال فعالیت دولت یازدهم نسبت به دولت قبل به ترتیب در حوزه های صنعت، خدمات و کشاورزی با رشد چشمگیر 490 ،60 و 6 درصدی همراه بوده است.
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ روابط عمومي