اخبار اخبار

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به منظور تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مراجعین صندوق استان فارس در نشستی حضوری، به درخواست ها و مشکلات متقاضیان رسیدگی کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ روابط عمومي
طی مراسمی از 85 صندوق خرد محلی در استان فارس و560 صندوق در سراسر کشور با دستور ریاست جمهوری و با حضور ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی رونمایی شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ روابط عمومي
رفع محرومیت و ارتقاء توانمندی اقتصادی جامعه، به خصوص برای جوانان یکی از اهداف مهم برای پیشرفت کشوراست، مأموریت "صندوق کارآفرینی امید" نیز حمایت از کسب و کارهای خرد بازارمحور، تجهیز سپرده‌های خرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب وکارهای خرد کم سرمایه و هدفمندی تسهیلات پرداختی است که در این راستا اقدامات مختلفی را درسراسر کشور انجام داده است.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
به گزارش ایسنا ، نوراله زاده تربیت تکنسین در کشور را زمینه‌ساز تولید ملی و انتقال فناوری دانست و گفت: مهمترین عامل تولید در هر کشوری کسب مهارت نیروی انسانی است.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
در حاشيه نشست سراسري مديران صندوق كارآفريني اميد صورت گرفت:
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
گزارش میدانی فارس روایت می‌کند:
نمونه‌هایی از اقدامات کارآفرینان که با صرف کمترین هزینه، بیشترین شغل و بهره‌وری را به دست آورده‌اند، نشان می‌دهد که این افراد با ذوق، اقتصاد مقاومتی را الگو قرار داده و به عنوان مثال با ارتشی از بانوان تولیدکننده روی دست چینی‌ها هم زده‌اند.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
در راستای پیشرفت و توسعه استان فارس انجام شد؛
400 طرح و پروژه ، در راستای سیاست ها و منویات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی و با ‏هدف پیشرفت و توسعه استان فارس، روز پنجشنبه در مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور ‏حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.‏
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد : در روستاها کسب و کار ايجاد نکنيم، معضلات شهر دوچندان مي شود
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ روابط عمومي
در سفر ریاست محترم جمهور به استان مازندران کلید خورد:
۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد خبر داد:
نوراله زاده مديرعامل صندوق كارآفريني اميد ضمن اعلام بخشش جرايم تأخير تأديه دين تسهيلات گفت: صندوق كارآفريني اميد در سال اقتصاد مقاومتي با محوريت توليد و اشتغال و در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري در زمينه بهبود فضاي كسب و كار و رونق توليد و اشتغال كسب و كارهاي خرد و كوچك، در نظر دارد تمامي مديونين كه تا تاريخ 31/02/1396 اقدام به پرداخت اقساط معوق خود نمايند را از پرداخت جريمه تأخير تأديه دين، معاف گرداند.
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ روابط عمومي
در المپیاد تکنسین‌های ایران مطرح شد؛
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ روابط عمومي
مديرعامل:
نوراله زاده، مديرعامل صندوق كارآفريني اميد ضمن سخنرانی در مراسم میلاد حضرت امیرالمومنین(ع) ضمن قدردانی از تلاش های همکاران صندوق در سال گذشته اظهار داشت: سال 95 را میتوان سال طلایی صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات عنوان کرد و بر اساس گزارش عملکرد دستگاه ها، صندوق در بین تمامی دستگاه های اجرایی در عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی پیشتاز بود.
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ روابط عمومي
دكتر روحانی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی:
۱۳۹۶/۰۱/۲۰
مديرعامل صندوق كارآفريني اميد:
نوراله زاده مديرعامل صندوق كارآفريني اميد اعلام كرد: براي نخستين بار در طول فعاليت 17ساله صندوق كارآفريني اميد، ميزان پرداخت تسهيلات به بخش صنعت در سال 95 بيش از بخش هاي خدمات و كشاورزي بود بنحوي كه در اين سال اعتباري بالغ بر 489 ميليارد تومان به بخش صنايع خانگي، خرد و كوچك اختصاص پيدا كرد.
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تشریح کرد:
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از وصول 99 درصدی مطالبات این صندو ق در سال 95 خبر داد و گفت: طی تفاهمنامه‌ای با دفتر توسعه سازمان ملل برای شناسایی ظرفیت‌ها و کسب و کارهای دارای مزیت رقابتی در کشور و استفاده از تجربیات یونیدو در سایر کشورها اقدام کرده‌ایم.
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ روابط عمومي
دكتر نهاونديان در ديدار نوروزي با مديرعامل و مديران صندوق كارآفريني اميد:
۱۳۹۶/۰۱/۱۶