اخبار اخبار

در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی صورت گرفت؛
مراسم یازدهمین جشنواره معرفی کارآفرینان برتر سال 1395 در محل وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی با معرفی 10 کارآفرین برتر ملی و 11 کارآفرین نمونه صندوق کارآفرینی امید برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ روابط عمومي
دکتر نهاوندیان:
دکتر نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهوری در مراسم یازدهمین جشنواره معرفی کارآفرینان برتر سال 1395 با اشاره به پرداخت موثر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید گفت: تسهیلات صندوق رقم های بزرگ نیست ولی همین تسهیلات خرد موثر بوده و منجر به شکوفایی استعدادها از یک فکر یا ایده شده است.
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ روابط عمومي
تلاش دولت یازدهم در رونق اقتصادی روستاها؛
ایرنا - کارآفرینان روستای حلیمه جان در شهرستان رودبار استان گیلان با همت و تلاش خود طبیعت روستا را صد چندان زیباتر کرده اند. در دل روستا می توان معجزه اشتغال و توسعه گردشگری را با تسهیلات اندک دید و نظیر آن را در دیگر نقاط کشور اجرا کرد.
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ روابط عمومي
یک مخترع تهرانی که چندی قبل با لیست کردن توانایی‌های خود در خلق و تولید محصولات جدید به سوژه شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد در فضایی که رقبای روحانی از بی‌توجهی دولت یازدهم به مخترعین و تحلیلگران میگویند از عملکرد دولتی دفاع می‌کند که رییس این دولت وی را از نوشته های رو ماشینش باور و حمایت کرد.
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ روابط عمومي
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تامین اعتبار 100 میلیارد ریالی صندوق حمایت کارآفرینی امید جهت احیاء و بازسازی واحدهای کسب و کار آسیب دیده در زلزله خراسان شمالی در قالب تسهیلات ارزان قیمت خبر داد.
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، آقاپور، نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی، همتی، مدیر توانمندسازی به همراه آخوندزاده از واحدهای تولیدی باسلوق و شیرینی جات روستای علیشاه که در قالب طرح یک روستا یک محصول مورد حمایت قرار گرفته اند، بازید کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ روابط عمومي
بهره برداری از اولین کارخانه تولید کاغذ از سنگ با حضور نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی، آقاپور، نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی، حجت السلام محمدزاده، امام جمعه شهرستان شبستر و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی صورت گرفت.
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ روابط عمومي
مراسم افتتاحیه هتل سه ستاره سنگی هورامان با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، فرماندار سروآباد و نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی و مدیر صندوق کردستان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ روابط عمومي
با حضور مدیرعامل صندوق كارآفريني اميد صورت گرفت :
۱۳۹۶/۰۲/۲۴
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید عنوان کرد:
۱۳۹۶/۰۲/۲۴
گزارش اختصاصی خبرنگار ایرنا از بنگاه های کوچک استان مرکزی
ایرنا - چرخ تولید کشور در بنگاه های کوچک می چرخد ، در روستاهای دوردست، در کارگاه های بی نام نشان و بدست دختران چرخکار بی توقع و قانع روستایی، آنها سهم شان را به اقتصاد کشور اینگونه ادا می کنند.
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ روابط عمومي
گزارش اختصاصی خبرنگار ایرنا از بنگاه های کوچک مورد حمايت صندوق كارآفريني اميد در استان مرکزی:
۱۳۹۶/۰۲/۲۰
نوراله زاده در جشن ميلاد وليعصر(عج) مطرح كرد:
۱۳۹۶/۰۲/۲۰
ایلنا گزارش می‌دهد؛
یکی ‌از اقدامات دولت طی سالهای اخیر حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک در مناطق کمتر توسعه یافته و مناطق روستایی و اعطای‌تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید بوده ، بر اساس آمارها تاکنون ۱۶۰ هزار طرح در‌ دولت‌ تدبیر و امید‌ از تسهیلات و حمایت‌های صندوق کارآفرینی امید بهره‌مند شده‌اند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ خبرگزاري ايلنا
اولین کلینیک آماده سازی ذهنی کارآفرینان با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افتتاح شد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ روابط عمومي
نور اله زاده در ديدار با كارآفرينان استان خوزستان:
۱۳۹۶/۰۲/۱۶
در سفر مديرعامل صندوق كارآفريني اميد به استان خوزرستان صورت گرفت:
۱۳۹۶/۰۲/۱۶
اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از طرح های برتر کارآفرینی با کارآفرینان نقطه صفر مرزی شهرستان میرجاوه دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در شهرستان خاش مطرح کرد:
۱۳۹۶/۰۲/۱۶