اخبار اخبار

مديرعامل محترم صندوق كارآفريني اميد به منظور تكريم ارباب رجوع، جلب رضايت مراجعين و اهتمام در پاسخگويي مناسب به متقاضيان، اقدام به برگزاري ملاقات مردمی حضوري و گفت‏ وگوي تلفني با مشتريان و شهروندان نموده است.
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ روابط عمومي
نوراله زاده در همایش ملی نظام آموزش عالی و اقتصاد مقاومتی مطرح کرد؛
نوراله زاده، مديرعامل صندوق كارآفريني اميد با سخنرانی در همایش ملی نظام آموزش عالی و اقتصاد مقاومتی ضمن تبیین سیاست های صندوق در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی، از آمادگی صندوق در خصوص حمایت از فارغ التحصیلانی که علاقمند به مشارکت در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک باشند، خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ روابط عمومي
نوراله زاده در شوراي معاونين و مديران صندوق مطرح كرد:
۱۳۹۵/۱۲/۰۴
نخستین فستیوال بین‌المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران با حمایت صندوق کارآفرینی امید در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ روابط عمومي
اصغر نوراله‏ زاده مديرعامل صندوق كارآفريني اميد با تعدادي از نمايندگان مردم كرمان و سيستان و بلوچستان در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفت و گو كرد.
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ روابط عمومي
نوراله زاده، مديرعامل صندوق كارآفريني اميد به منظور تكريم ارباب رجوع و جلب رضايت مراجعين در نشستی حضوری به درخواست ها و مشکلات متقاضیان رسیدگی کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ روابط عمومي
بمنظور ارتقاء جایگاه اقتصاد فرهنگ و هنر و تقویت حمایت از تولید و عرضه آثار و محصولات فرهنگی این تفاهم نامه بین صندوق کارآفرینی امید و صندوق اعتباری هنر با حضور اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و غلامرضا خلیل ارجمندی، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ روابط عمومي
آنتونیو اینتیگلیتا، موسس و مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی ایتالیاییGE.FI. و هیأت همراه با حضور در صندوق کارآفرینی امید با نوراله زاده، مدیرعامل صندوق دیدار کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ روابط عمومي
صندوق کارآفرینی امید از نخستین ساعات صبح سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با برپایی ایستگاه پذیرایی و ایستگاه فرهنگی پذیرای راهپیمایان 22بهمن بودند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ روابط عمومي
با حضور مدير عامل صندوق کارآفريني اميد در استان مازندران انجام شد :
۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با حضور در مرکز فرهنگ سازی و آموزش بانکداری الکترونیک(فابا) در نشستی به منظور بررسی عملکرد شتاب دهنده ها و صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر در توسعه جنبش استارتاپی کشور ویژه فین تک ها حضور یافت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ روابط عمومي
نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد با حضور در مراسم جشن انقلاب و تجليل از کارآفرينان برتر صندوق کارآفريني اميد استان همدان اظهار کرد: از ابتداي امسال تاکنون هزار و سيصد ميليارد تومان از محل بازگشت اقساط، به 103 هزار طرح تسهيلات پرداخت شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ روابط عمومي
مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور حجت الاسلام والمسلمین قدس محلاتی، مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارشناسان صندوق کارآفرینی امید برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ روابط عمومي
تفاهم‌نامه همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با صندوق کارآفرینی امید بمنظور حمایت از نخبگان در نشستی با حضور ریاست باشگاه، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت ساختمانی سیف، معاونت پژوهش و فناوری باشگاه و مدیرعامل و ریاست هیأت مدیره هلدینگ ادب امضا شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ روابط عمومي
دوره تربیت مدرس که از ابتدای سال 95 باحضور 27نفر از کارشناسان صندوق کارآفرینی امید آغاز شده بود، در بهمن ماه با حضور نوراله زاده، مدیرعامل صندوق به کار خود پایان داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ روابط عمومي
با حضور نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (unido) در دفتر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید جلسه ای پیرامون نحوه ارزیابی فنی و اقتصادی طرح ها در کشورهای دنیا منعقد گردید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ روابط عمومي
بیست و پنجمین نشست اعضای شورای هماهنگی بانک ها و کانون بانک ها و موسسات خصوصی به میزبانی صندوق کارآفرینی امید در محل مجموعه فرهنگی و ورزشی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۹ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
اصغر نوراله زاده، مديرعامل صندوق كارآفريني اميد از ارسال لايحه اعطاي تسهيلات از محل منابع صندوق توسعه ملي براي ايجاد اشتغال در روستاها با اولويت مناطق كمتر توسعه يافته، عشايري و مرزي خبر داد و افزود: اين لايحه در نوبت بررسي در صحن علني مجلس شوراي اسلامي قرار دارد و اكنون نگاه جوانان جوياي كار به تصميم نمايندگان مجلس شوراي اسلامي دوخته شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ روابط عمومي