اخبار اخبار

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
اصغر نوراله زاده، مديرعامل صندوق كارآفريني اميد از ارسال لايحه اعطاي تسهيلات از محل منابع صندوق توسعه ملي براي ايجاد اشتغال در روستاها با اولويت مناطق كمتر توسعه يافته، عشايري و مرزي خبر داد و افزود: اين لايحه در نوبت بررسي در صحن علني مجلس شوراي اسلامي قرار دارد و اكنون نگاه جوانان جوياي كار به تصميم نمايندگان مجلس شوراي اسلامي دوخته شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ روابط عمومي
پيام مديرعامل صندوق کارآفريني اميد به مناسبت درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني:
خبر رحلت مجاهد خستگي ناپذير، يار صديق امام، ‌رهبري و مردم، جان‏سوز، تالم برانگيز و تاسف بار بود.
آيت الله هاشمي رفسنجاني گنجينه انقلاب و مخزن الاسرار نهضت امام خميني(ره) ، مرد روزهاي سخت، فرمانده شجاع سال‏هاي دفاع مقدس و اميركبير عصر حاضر، به لقاءالله پيوست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ روابط عمومي
صندوق کارآفرینی امید با برپایی غرفه ای در دومین نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون با رویکرد صادرات حضور یافت.
این نمایشگاه با هدف معرفی و ارائه توانمندی شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌های تخصصی در توسعه پایدار، شناسایی و توسعه بازار برای کسب و کارها با حضور دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهور و دکتر ربیعی، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز بکار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ روابط عمومي
محمد الحاج، رئیس موسسه قرض الحسنه جهاد البناء لبنان و هیأت همراه با حضور در دفتر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن تجدید دیدار به پیگیری تفاهم نامه ها و همکاری ها مشترک بین دو موسسه پرداختند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ روابط عمومي
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
درگذشت عالم مجاهد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، که عمر پربرکت خود را در راه تحقق آرمان های اسلام و انقلاب سپری کرد به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و عموم ملت ایران تسلیت عرض نموده و برای روح آن مرحوم، علو درجات و همنشینی با امام راحل را مسئلت می نماییم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ روابط عمومي
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان های خرم بید و بوانات با حضور نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، زارع، نماینده مردم شهرستان های بوانات، خرم بید و آباده در مجلس شورای اسلامی، لطیفی، مدیر صندوق استان فارس و مدیران دستگاه های اجرایی در دو شهرستان خرم بید و بوانات برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با همراهی حجت الاسلام و المسلمین قدس محلاتی، عضو هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید و مدیر صندوق استان قم با حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی دیدار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و هیأت همراه و مسئولان مرتبط استانی در سفری نیم روزه به تویسرکان با همراهی نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از کارگاه های کوچک و زودبازده تویسرکان بازدید کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و هیأت همراه و مسئولان مرتبط استانی در سفری نیم روزه به تویسرکان با همراهی نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از کارگاه های کوچک و زودبازده تویسرکان بازدید کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ روابط عمومي
همایش بزرگ تعاون، اشتغال و اقتصاد مقاومتی با حضور نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و دکتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ روابط عمومي
پایگاه اطلاع رسانی دولت - آنچه می خوانید متن کامل منشور حقوق شهروندی است که امروز بیست و نهم آذرماه 1395 در همایش قانون اساسی و حقوق ملت با حضور رئیس جمهوری و جمع زیادی از وکلا، حقوق دانان و اساتید و کارشناسان رونمایی و به امضای دکتر روحانی رسید.
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ روابط عمومي
دکتر ربیعی:
کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان فارس با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، استاندار فارس، برخی نمایندگان مجلس و جمعی از معاونین و مدیران کل ادارات استان در سالن اجتماعات استانداری فارس برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۹/۲۹ روابط عمومي
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی و برومند، نماینده شهرستان مرودشت در مجلس شورای اسلامی، از نمایشگاه دستاوردهای صندوق کار آفرینی امید استان فارس بازدید کرد.
۱۳۹۵/۰۹/۲۹ روابط عمومي