تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در جلسه امضای تفاهم‌نامه با رئیس سازمان میراث فرهنگی:
متمم سوم تفاهم‌نامه بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید به امضای علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اصغر نوراله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رسید.
۱۳۹۶/۰۷/۰۲ روابط عمومي
با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید صورت گفت؛
همزمان با سفر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به استان کرمان نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های صندوق کارآفرینی امید در جنوب استان کرمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
۱۳۹۶/۰۶/۲۵ روابط عمومي
همزمان با سفر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به استان کرمان آیین رونمایی از 100 دستگاه وانت زامیاد واگذار شده به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان جیرفت برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۲۵ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
۱۳۹۶/۰۶/۲۳
در راستای انعقاد تفاهم نامه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر اهواز صورت گرفت:
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات تعاون گران شهرستان های گرمسار و آرادان اظهار داشت: یکی از محورهای فعالیت در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بخش تعاون است ولی با این وجود این بخش به جایگاه مطلوبی در حوزه اقتصاد نرسیده است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ روابط عمومي
همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به شهرستان های مرزی استان سیستان و بلوچستان جهت کلنگ زنی و افتتاح چندین طرح تولیدی به مناسبت هفته دولت از روند اجرایی طرح مشارکتی تولید جوجه یک روزه در شهرستان خاش بازدید بعمل آورد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ روابط عمومي
در محل صندوق کارآفرینی امید شهرستان شاهین شهر برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴
با حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید و حضور مدیرعامل این صندوق برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴
با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید برگزار شد:
۱۳۹۶/۰۶/۰۲
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن حضور در مراسم اختتامیه سومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی از پرداخت شش میلیارد و 950میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید به نفرات برگزیده این جشنواره خبر داد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ روابط عمومي
صندوق کارآفرینی امید با برپایی غرفه ای در سومین جشنواره ملی اسباب بازی که در مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است، حضور یافت.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ روابط عمومي
با همکاری صندوق کارآفرینی امید و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت گرفت؛
با حضور نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و احمدی پور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری، قرارداد پرداخت تسهیلات تلفیقی به هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی به امضاء رسید.
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خبر داد:
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته برای راه اندازی نخستین صندوق تخصصی چرم کشور در استان همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ روابط عمومي
برای اولین بار در کشور توسط صندوق کارآفرینی امید برگزار شد:
کارگاه دو روزه آشنایی با مراحل اجرایی ایجاد روستای بدون بیکار برای نخستین بار در کشور توسط صندوق کارآفرینی امید برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید همزمان با 17 مرداد، روز خبرنگار در پیامی این روز را به خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ روابط عمومي
نويسنده: اصغر نوراله زاده

روزنامه اعتماد – نگاه اقتصادی- فين تك ها ابزارهايي فناورانه براي تسهيل و تسريع ارايه خدمات مالي هستند كه به دليل تاثير مستقيم بر روي ارتقاي كارايي و اثربخشي، مورد توجه نظام هاي پولي و بانكي در دنيا قرار گرفته اند. البته بهره گيري از اين دسته از فناوري ها در كشور با چالش هاي كاربردي و ساختاري روبه روست. لذا سعي داريم ضمن معرفي اين ابزار هاي جديد، به زمينه هاي بهره گيري از اين ابزار ها براي حل برخي از مسائل موجود نظام تامين مالي با رويكرد استفاده مستقيم در ايران بپردازيم.
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید عنوان کرد:
راهکاری برای تامین مالی کسب و کارهای روستایی
"صندوق قرض الحسنه کارآفرینی امید"طی سالهای گذشته پس از اخذ مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی تلاش های زیادی کرده است و در نهایت در سال 96 با تصویب دولت و مجلس به عنوان نهاد عمومی غیردولتی ماهیت قانونی خود را ثبت کرد. یکی از مهمترین اهداف این صندوق تامین مالی کسب و کارهای خرد و روستایی است که در راستای نگاه ویژه دولت به این بخش است. از این رو، به سراغ اصغر نوراله زاده مدیرعامل جوان "صندوق قرض الحسنه کارآفرینی امید" رفته ایم تا با چالشها و اهداف این صندوق از نزدیک آشنا شویم.
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق در دیدار با پرسنل استان اردبیل عنوان کرد:
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر یک روزه خود به استان اردبیل در جلسه شورای اداری استان که با حضور رحیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد، حضور یافت.
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ روابط عمومي