نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

با حضور مدیر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت؛
آئین تحویل 30دستگاه خودرو به ناوگان سواری کرایه عمومی برون شهری در استان خراسان شمالی با حضور مهدی فرجی، مدیر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید، امین خوش قامت، مدیر صندوق خراسان شمالی، عبداله قدرتی، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جهت توسعه مسیرهای روستایی فاقد ناوگان حمل و نقل عمومی صورت گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ روابط عمومي
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر همزمان با سفر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرینی امید به سیستان و بلوچستان طرح کارگاه خیاطی با زمینه اشتغال 15 نفر و نیز طرح فروشندگی نفت سفید شهرستان سراوان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ روابط عمومي
در مراسم جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که با حضور مروارید، استاندار و مسئولین دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم در بخش سیوان شهرستان ایلام برگزار شد، جعفر شرف خانی، مدیر صندوق استان بعنوان مدیر برتر در حوزه کارآفرینی در استان انتخاب گردید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ روابط عمومي
با حضور شهرکی، مدیر صندوق استان اصفهان، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، کارشناسان صندوق استان و مقامات محلی، عملیات اجرائی شرکت تعاونی آشیان دام سپاهان به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز گردید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ روابط عمومي
شاهنده، مدیر صندوق استان اردبیل در آئین افتتاح طرح های کارآفرینی، اشتغالزایی و حمایتی بمناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از بهره برداری از 23 طرح به ارزش 12.380 میلیون ریال خبر داد و اظهار داشت: با توجه به افتتاح طرح های حمایتی صندوق استان در بخش اشتغال به طور مستقیم 90 فرصت شغلی درسطح استان شغل ایجاد می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ روابط عمومي
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایام دهه مبارک فجر به استان آذربایجان غربی سفر کرد و در این سفر چندین طرح در شهرستان میاندوآب افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ روابط عمومي
به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
به مناسبت فرارسيدن ایام الله دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور مدیر صندوق استان، فرماندار و برخي از مسئولين استاني و محلي كارگاه تولید و بسته بندی قارچ، کارگاه تولید فرش و تابلو فرش و همچنین کارگاه پوشاک و البسه صنعتی با ظرفيت اشتغال بيش از 20 نفر با حمايت صندوق كار‌آفريني اميد در شهر ستان اهواز افتتاح شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ روابط عمومي
به مناسبت دهه مبارک فجر 6 طرح صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 850 میلیون ریال با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و راه اندازی گردید .
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ روابط عمومي
در ششمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور عباس شیرخانلو، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، فلکناز دهقانی فرماندار بشاگرد، یاسر پرورش، مدیر صندوق استان هرمزگان به همراه جمعی از مدیران ادارات و کارشناسان صندوق، یکی از طرح های اشتغالزایی مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان در شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ روابط عمومي
به مناسبت گرامی داشت دهه مبارکه فجر صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی با هماهنگی قبلی با حضور در سامانه مردمی سامد، به پاسخگویی و رفع مشکلات مردم استان پرداخت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ روابط عمومي
صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر در ارزیابی عملکرد با توجه به شاخص های تعیین شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 94 موفق به کسب رتبه دوم شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ روابط عمومي
در جلسه سپاس که به مناسبت تقدير و تشکر از عوامل اجرايي سفر رياست جمهوري به استان البرز که خدمت رسان آحاد مردم شريف استان بودند، استاندار البرز از صندوق کارآفريني اميد تقدير و تشکر نمود.
۱۳۹۵/۱۱/۰۴ روابط عمومي
در این همایش که برای اولین بار در کشور با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور و حسین فریدون، دستیار ارشد رییس جمهور، در استان لرستان برگزار شد وزیر کشور اظهار امیدواری کرد با این فعالیت ها بتوانیم از ظرفیت بانوان در حوزه اشتغال، تولید، تجارت و فرهنگ سازی استفاده کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۰۴ روابط عمومي
دکتر علاء الدین بروجردی، نماینده مردم بروجرد و اشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور در صندوق استان لرستان از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی صندوق قرار گرفت و از تلاش پرسنل صندوق تقدیر نمود.
۱۳۹۵/۱۱/۰۴ روابط عمومي
محمدعلی نجفی، استاندار گیلان با اهدای تقدیرنامه ای از خدمات صندوق کارآفرینی امید استان در توسعه روستایی قدردانی کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ روابط عمومي
دوره آموزشی مدیریت کسب و کار و بهره وری با حضور دکتر قادر زاده، از مدرسین دانشگاه کردستان با هماهنگی آموزش و پژوهش برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ روابط عمومي
اولین شهربازی سرپوشیده شهرستان گرمی با حضور امامی، فرماندار، رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان و جمعی از مسئولین اجرائی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ روابط عمومي
در این همایش که باحضور رئیس سازمان برنامه و بودجه، مدیر صندوق استان قم، مدیران استانی و دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد، مختاران مدیر صندوق استان قم حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک برپایة نیاز بازار را از افتخارات صندوق کارآفرینی امید برشمرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ روابط عمومي