نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی استان البرز دکتر اکبریان نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای و رئیس کمسیون صنایع و معادن با ارسال تقدیرنامه ای خطاب به دکتر پرویز ایلدرمی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز از عملکرد چهار ساله صندوق استان قدردانی کرد.
۱۳۹۶/۰۷/۰۳ روابط عمومي
طی مراسمی با حضور مروارید استاندار، کاظم زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، شرف خانی مدیر صندوق کارآفرینی امید و مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان آبدانان تعداد 24 دستگاه خودرو حمل بار به مددجویان کمیته امداد شهرستان آبدانان واگذار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ روابط عمومي
رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، جهت بازدید از طرح های روستامحور استان، از واحدهای اشتغال روستای نمونه گردشگری و بدون بیکار دهنه سر شیجان بخش خمام و طرحهای هر روستا یک محصول هر خانه یک کارخانه روستای ویشکاء میان محله بخش خشکبیجار و بخش خمام شهرستان رشت بازدید کرد.
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ روابط عمومي
کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ایلام به ریاست مروارید، استاندار ایلام و با حضور عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، شرف خانی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و مدیران بانک های عامل و دستگاه های اقتصادی و اجرایی استان، در محل سالن جلسات شهید رجایی برگزار گردید.
۱۳۹۶/۰۶/۲۸ روابط عمومي
با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در شهرستان گرمسار صورت گرفت:
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان صورت گرفت؛
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ روابط عمومي
همزمان با گرامیداشت هفته دولت در شهرستان کهگیلویه با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان، فرماندار شهرستان کهگیلویه و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی سه طرح سردخانه و فروشگاه موادغذایی، مرکز آموزشICDL و آژانس بیسیم به نمایندگی از 66 طرح اشتغالزایی در این شهرستان افتتاح گردید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین استانی، طرح های اشتغالزایی حمایت شده صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه راه اندازی و افتتاح شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
آئين واگذاري 20 خودرو نیسان وانت حمایت شده از طریق صندوق کارآفرینی امید استان قم با حضور استاندارقم، سرپرست صندوق استان قم و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم به خانواده های تحت حمایت سازمان کمیته امداد برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛
طرح بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی شهرستان بوئین زهرا با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین افتتاح گردید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
بمناسبت هفته دولت مراسم افتتاحیه کارگاه تولید و بسته بندی عرقیات و شربت به مدیریت محمد باقر ابراهیمی با حضور کاظمی، فرماندار شهرستان ارسنجان، روسای ادارات و اعضای شورای اسلامی شهرستان ارسنجان و معتمدین محلی برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
ناصر وفائی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان به مناسبت هفته دولت به تشریح عملکرد صندوق استان در بخش های مختلف پرداخت.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
در اولین روز از برنامه های هفته دولت طی آیینی با حضور آصفی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول و جمعی از مسئولان شهرستان، باشگاه ورزشی دلاوران با حمایت تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید افتتاح و راه اندازی گردید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
بمناسبت گرامیداشت هفته دولت نمایشگاه ارائه عملکرد دستگاه های اجرایی استان خراسان شمالی در دولت تدبیر و امید (دولت یازدهم) در محل پارک تفریحی و گردشگری بش قارداش بجنورد برپا و در معرض دید عموم و مسئولین استان قرار گرفت.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
همزمان با هفته دولت بهره برداری از طرح های صندوق کارآفرینی امید در شهرهای مختلف استان یزد با حضور مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
صندوق استان در دولت تدبیر و امید در طی سال های 92 تا 96 تعداد 9514 فقره تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح های خوداشتغالی و کارفرمایی، ازدواج، ضروری و رفاهی پرداخت کرده است که از این تعداد4315فقره مربوط به تسهیلات اشتغال و 5204 فقره تسهیلات ازدواج، ضروری و رفاهی جمعا به مبلغ 823 میلیارد ریال پرداخت گردیده است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ روابط عمومي
به مناسبت هفته دولت 3 طرح تسهیلات پرداختی صندوق کار آفرینی امید در شهرستان شهرکرد و کیار از توابع استان چهار محال و بختیاری به بهره برداری رسید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ روابط عمومي
در هفته دولت، چندین طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری در استان بوشهر با حمایت صندوق کارآفرینی امید به بهره برداری رسید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ روابط عمومي
بمناسبت گرامیداشت هفته دولت، از 28 طرح کارآفريني در سراسر استان آذربايجان شرقي با اعتباري معادل يک و نيم ميليارد تومان، که با حمايت مالي صندوق کارآفريني اميد استان بثمر رسيده با حضور فرمانداران و مدعوين دولتي بهره برداري بعمل آمد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ روابط عمومي