نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی گفت: با اعطای تسهیلاتی در قالب اجرای 'طرح روستای بدون بیکار' در روستاهای گیامی و جیزآباد شهرستان مشهد ظرف یک ماه اخیر 15 خانوار روستایی به این روستاها بازگشتند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ روابط عمومي
با حضور مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، نخستین آموزشگاه تخصصی صنعت چرم، کیف و کفش در مرکز فنی و حرفه ای مریانج همدان آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ روابط عمومي
صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل، برای نخستین بار در سطح استان، از طرح تولید لوله های پلی اتیلن و خرطومی برق با پرداخت یک میلیارد و پانصد میلیون ریال حمایت مالی کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ روابط عمومي
استاندار سیستان و بلوچستان به همراه مدیر صندوق استان و همچنین مدیر کل فنی و حرفه ای و جمعی دیگر از مسئولین، از کارگاه بزرگ خیاطی و سوزن دوزی در حاشیه شهر زاهدان که قریب به 70 نفر از خانم های بی سرپرست و بد سرپرست در آن فعالیت می کنند بازدید به عمل آوردند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ روابط عمومي
ﺯﻭﺝ ﺟﻮانی ﻛﻪ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻇﻬﺮ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ اﺯﺩﻭاﺝ ﺑﺎنک ﻣﺮﻛﺰی ﺑﻪ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﻛﺎﺭﺁﻓﺮینی اﻣﻴﺪ ﻣﻌﺮفی ﮔﺮﺩﻳﺪ اﻣﺮﻭﺯ ﺻﺒﺢ ﺳﺎﻋﺖ ۸:۰۰ ﺑﻪ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﻛﺎﺭ ﺁﻓﺮینی اﻣﻴﺪ ﺷﻌﺒﻪ ﺩﻟﻴﺠﺎﻥ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻧﻤﻮﺩﻧﺪ و ﺑﺎ اﺭاﻳﻪ ﻛﺎﻣﻞ ﻣﺪاﺭک و ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ ۹:۳۰ ﺻﺒﺢ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ اﺯﺩﻭاﺝ اﻳﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﺒﻠﻎ ﺩﻭﻳﺴﺖ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺭﻳﺎﻝ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﮔﺮﺩﻳﺪ.
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ روابط عمومي
دکتر منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از تعاونی تولیدی هزار گل قهستان،مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید، سخت کوشی و خلاقیت در عرصه های مختلف را از ویژگی های مردم این استان برشمرد و تشریح کرد: با توجه به اهمیت بازار در توسعه و رونق کسب و کار تامین بازار پایدار نیازمند تعریف قاعده اساسی برای دسترسی به آن است.
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ روابط عمومي
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: امسال 89 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال برای توسعه فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال در استان به کارآفرینان پرداخت شد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ روابط عمومي
در راستای تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندان سامانه ارتباط مستقیم با مدیر استان البرز راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی استان البرز در راستای تکریم ارباب رجوع و صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان سامانه ارتباط مستقیم با مدیر استان البرز راه اندازی شد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ روابط عمومي
یاسر پرورش، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان به عنوان مدیر یکی از دستگاه های حامی اشتغال در برنامه زنده تلویزیونی اقتصادی "کیله" از صدا و سیمای استان هرمزگان حضور یافت.
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ روابط عمومي
اولين نمايشگاه تخصصي زيلو-حصيروزيراندازهاي سنتي و دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی ایران -یزد باحضور هنرمندان وصنعتگران سراسر کشور و صندوق کارآفرینی امید استان یزد از تاریخ 14 لغایت 18 تیر ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان یزد در حال برگزاری می باشد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ روابط عمومي
مرتضی شهبازی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر با حضور در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
عبدالرضا رحمانی فضلی از چاکر خاتمی، وام گیرنده صندوق استان سیستان و بلوچستان، شهرستان سرباز تقدیر و لوح یادبودی جهت قدردانی از زحمات وی در حوزه توانمندسازی و خودباوری روستاییان به وی اهدا کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
یاسر پرورش، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان به همراه رئیس صندوق شهرستان قشم و با حضور مشاور امور بانوان فرمانداری قشم، دهیار و شورای شهر و روستا و چند تن از معتمدین روستا از 3 روستای سهیلی، گورزین و هنگام بازدید به عمل آوردند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
اولین هتل عشایری در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در شهر توریستی سی سخت افتتاح شد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
با حضور معاون ساماندهي و توانمند سازي صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت؛
طرح تولیدی پوشاک آقای رسول خدابخشی با حضور اصحابی، معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ازنا با اشتغالزایی 30 نفر در منطقه ویژه اقتصادی ازنا افتتاح شد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
آخوندزاده، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان شرقی بهمراه جمعی از کارکنان صندوق با حجت السلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: امسال صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل بیش از 24 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال پرداخت کرد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ روابط عمومي
جعفر شرف خانی، مدیر صندوق استان ایلام از طرح های کسب وکار مورد حمایت صندوق شهرستان ایلام و ایوان بازدید بعمل آورد و ضمن بررسی پرونده های تسهیلاتی در خصوص پیگیری معوقات در راستای افزایش وصول مطالبات و نیز تجهیز منابع راهنمایی های لازم را عنوان نمود.
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ روابط عمومي