نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر صندوق کارآفرینی امید با حضور مروارید استاندار ایلام، شرف خانی مدیر صندوق استان ایلام، زرگوش مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مدیران بانکها و دستگاه های اجرایی و نیز کارآفرینان مورد حمایت صندوق استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ روابط عمومي
جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار استان مرکزی ، نماینده مردم شهرستانهای اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه، روسای صندوق کارآفرینی امید شهرستانها تابعه استان و جمعی از کارآفرینان برتر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی برگزار شد .
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ روابط عمومي
جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک با همت صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل در محل سالن آمفی تئاتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ روابط عمومي
جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک استان خراسان جنوبی با حمایت صندوق کارآفرینی امید در شهرستان فردوس با حضور مسئول صندوق استان، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری شهرستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ روابط عمومي
با حضور نماينده مردم استان در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار صورت گرفت؛
روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان قزوين/ کارگاه فرآوری و بسته بندی کشمش که با حمایت صندوق استان راه اندازی شده است با حضور نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید.
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ روابط عمومي
محسن افروخته، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان همدان در مراسم افتتاح اولین آموزشگاه ایمنی و بهداشت در استان با اشاره به عوامل پیشرفت کشور ها، آموزش منابع انسانی را یکی از عوامل مهم رشد اقتصادی عنوان نمود و بیان داشت که تنها آموزش آکادمیک و دانشگاهی موثر نمی باشد بلکه دانش ضمنی و تجربه می تواند نیروی کار موثر را به وجود بیاورد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ روابط عمومي
اسحاق ابراهیمی، مدیرکل زندانهای استان كردستان به پاس ارج نهادن به همكاري و تعامل هدفمند مدير صندوق كارآفريني اميد کردستان در جهت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به زندانیان آزاد شده و دارای مهارت استان، با ارسال تقديرنامه اي مراتب تشكر خود را ابراز نمود.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ روابط عمومي
کریمی، مشاور معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری طی بازدید از صندوق کارآفرینی امید شهرستان رودان بیان داشت: صندوق کارآفرینی امید نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و خودکفائی روستائیان در دولت تدبیر و امید ایفا کرده است.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ روابط عمومي
مهدوی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی در نشستی با حضور منصوری، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و رئیس صندوق شهرستان ساوه به ارائه گزارشی از عملکرد و تبیین رویکرد صندوق پرداخت.
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ روابط عمومي
حسن پهلووری، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان صبح امروز در حاشیه بازدید دوره ای از صندوق شهرستانهای کردکوی، بندر ترکمن بندر گز و تبریک سال نو، یکی از مهمترین رویکردهای اعطای تسهیلات به متقاضیان را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال) برشمرد و اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید گلستان 442 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه‎های اشتغال، ازدواج به 3112 نفر پرداخت کرده است.
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ روابط عمومي
در مراسمی با حضور سنجابی فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و خاکسار مدیر صندوق استان تعداد 10 دستگاه خودرو وینگل دو کابین تحویل متقاضیان ناوگان حمل و نقل عمومی روستایی شهرستان سرپل ذهاب گردید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ روابط عمومي
شهباز حسن پور، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس فراکسیون اصناف مجلس در بازدید از صندوق کارآفرینی امید استان کرمان ضمن اشاره به نقش مهم کسب و کارهای خرد و کوچک در اقتصاد کشور گفت: صندوق کارآفرینی امید تنها نهادی است که بصورت تخصصی حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک را در دستور کار دارد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ روابط عمومي
فرزان عزت پور، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کردستان در دیدار با فرماندار و بخشداران شهرستان مریوان، اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید کردستان اجرای طرح "روستای بدون بیکار" است.
عزت پور در دیدار با شفیعی، فرماندار مریوان ضمن تبریک انتصاب وی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان گفت: صندوق کارآفرینی امید به شهرستان مریوان نگاه ویژه ای در حوزه اشتغال زایی دارد.
وی افزود: هدف ما این است که اشتغال پایدار و پویا را به روستاها برده و موجبات ماندگاری خانوارهای روستایی در زادگاهشان را فراهم کنیم و این یکی از خدمات این صندوق به مردم است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان عنوان کرد: صندوق کارآفرینی امید حامی افراد جویای کار در کسب و کارهای خرد و کوچک است و با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از اقشار آسیب پذیر جامعه حمایت می‌کند که در صورت تثبیت و پایداری مشاغل ایجاد شده و بازگشت سرمایه به چرخه وام می‌توان از افراد جویای کار حمایت کرد.
محمد شفیعی در این دیدار که با حضور بخشداران بخش مرکزی ، خاو و میرآباد برگزار شد، اظهار داشت: در سالجاری طرح روستای بدون بیکار در این شهرستان اجرایی می شود.
وی با اشاره به اینکه طبق آمار بخشدار بخش مرکزی تعداد بیکاران روستای چور نزدیک به 70 نفر است، افزود: در روستای چور علاوه بر انگیزه بسیار بالای مردم برای انجام فعالیت های اقتصادی، زنان نیز در صحنه های اقتصادی فعال و نقش بسیار مهمی دارند.
روستای چور از توابع بخش مرکزی در 25 کیلومتری شهر مریوان واقع شده است و یکی از محدود روستاهای شهرستان مریوان است که مهاجرت در آن به شهر به صفر رسیده است.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ روابط عمومي
از کارآفرینان مورد حمایت صندوق استان قزوین در جشنواره دهیاران و کارآفرینان استان تقدیر گردید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ روابط عمومي
روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان قزوين/ دکترمحمدی نماینده مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی از زحمات و تلاش های مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تقدیر و تشکر نمود.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ روابط عمومي
در این جلسه که با حضور صادقی، مشاور استاندار و مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و چتری، مدیر صندوق کارآفرینی امید در محل دفتر مدیریت صندوق برگزار شد، در ابتدا چتری ضمن خوشامدگویی و تبریک ایام و اعیاد به تشریح شرایط و ضوابط پرداخت تسهیلات اشتغال صندوق پرداخت.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
دوره آموزشی آشنایی با صنعت بسته بندی در دو نوبت برای تمامی پرسنل صندوق استان اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
اولويت خدمت رساني به روستائيان در سال اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال؛
با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در فرمانداری شهرستان مهاباد جلسه بررسی و شناسایی روستای بدون بیکار با هدف اشتغال در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
کارگاه تولید برد های الکترونیکی خودروهای گازسوز CNG با حضور معاون صندوق استان، فرماندار شهرستان سراب و جمعی از مسئولین این شهرستان همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران افتتاح و به بهره برداری رسید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ روابط عمومي
مهندس بازوند، استاندار لرستان از خدمات صندوق کارآفرینی امید استان به جهت ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار در و حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کار خانگی، خرد و کوچک تقدیر کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ روابط عمومي