یکشنبه, ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۴۵ ۱۶۵
طبقه بندی: اخبار ادارات شهرستان ها
چچ

احیای کارخانه تولید رب گوجه فرنگی نهاوند با 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی

کارخانه تولید رب گوجه فرنگی شهرستان نهاوند، که نیمه تعطیل شده بود با تزریق تسهیلات صندوق کارآفرینی امید دوباره به چرخه تولید بازگشت .

احیای کارخانه تولید رب گوجه فرنگی نهاوند با 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، حسن پور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان همدان با بیان این مطلب گفت: صنایع غذایی نوچین، با راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی خود در سطح پیشرفته و متناسب با نیازهای بازار عرضه و تقاضا، به یکی از بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی شهرستان تبدیل شده بود که به دلیل مشکلات اقتصادی به حالت راکد و نیمه تعطیل درآمده بود.

حسن پوردر بازدید از این کارخانه در شهرستان نهاوند افزود: این کارخانه در زمینی به مساحت ۷ هکتار و اشتغالزایی 40 نفر در سه شیفت به علت مشکل کمبود نقدینگی به مدت چندین سال تعطیل بود که با حمایت صندوق کارآفرینی امید دوباره به چرخه تولید باز گشت.

او با اشاره به تلاش صندوق در حمایت از کسب و کارهای نیمه فعال و بازگشت به چرخه اقتصادی تاکید کرد: برخی کارگاه ها با ظرفیت کمتر در حال کار هستند که با دریافت تسهیلات می توانند توان تولید را افزایش دهند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان همدان نظارت بر حسن اجرای طرح‌ های اشتغال زایی را از اهم اقدامات صندوق کارآفرینی امید عنوان کرد و افزود: عمده تسهیلات پرداختی در شهرستان نهاوند در بخش های خدمات و صنعت بوده است .

حسن پور گفت: با توجه به زیرساخت های موجود در این شهرستان در سال آینده حمایت صندوق کارآفرینی از جوانان این شهرستان برای ایجاد اشتغال و رونق بخشیدن به کسب و کار، بیشتر خواهد شد.

وی همچنین در سفر به این شهرستان از مجموعه فیروزه کوبی روی مس هم بازدید کرد.

این طرح با حمایت مالی صندوق کارافرینی امید به مبلغ 1 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره 18، زمینه اشتغال 4 نفر را در این شهرستان فراهم کرده است.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: