دوشنبه, ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۴۵ ۳۵۳
طبقه بندی: اخبار ادارات شهرستان ها
چچ

تجلیل از مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در همایش اقتصاد مقاومتی

در همایش تجلیل از طلایه داران اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه فتح با حضور مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد، از همت اله ناصری مدیر صندوق کارآفرینی امید این استان تجلیل شد.

تجلیل از مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در همایش اقتصاد مقاومتی

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، در این همایش از مدیران فعال در انجام اقدامات محرومیت زدایی، رشد وشکوفایی اقتصادی در این عرصه تجلیل شد.

ناصری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات این صندوق در راستای محرومیت زدایی و اشتغال زایی گفت: صندوق کارآفرینی امید از ابتدای سال1401 تا الان 1000 فقره تسهیلات در حوزه اشتغال با اعتباری بیش از 145 میلیارد تومان پرداخت کرده است.

ناصری یکی دیگر از اقدامات صندوق را حمایت از طرح‌های غیرفعال و نیمه‌فعال عنوان کرد و گفت: از 17 طرح با پرداخت اعتبار 16 میلیارد تومانی حمایت کرده‌ایم که در مجموع این طرح‌ها 133 نفر اشتغال مستقیم داشته‌اند.

مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد همچنین به حمایت از مشاغل خرد بانوان اشاره کرد و افزود: 26میلیارد تومان از ابتدای تشکیل صندوق های خرد محلی تاکنون در استان به متقاضیان که عمدتا خانم ها هستند، ارائه داده شده است.

او افزود: تاکنون ۱۷۸صندوق خرد محلی در مناطق مختلف این استان برای کمک به کسب و کارهای کوچک راه اندازی شده است.

مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های مهم صندوق در سال جاری ایجاد صندوق های خرد محلی در مناطقی است که تاکنون از مزایای این طرح بهره مند نشده اند اظهار داشت: کمک به معیشت خانواده های روستایی، دسترسی آسان زنان روستایی به تسهیلات ارزان قیمت از مزایای این طرح است.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: