پنجشنبه, ۱۸ آبان ۱۴۰۲ ۰۹:۰۳ ۷۹۰
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ

از ابتدای سال تاکنون

هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در اصفهان پرداخت شد

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان اصفهان از پرداخت هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در اصفهان پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، هادی آقابابایی در دیدار با کارآفرینان حوزه صنایع دستی و مشاغل دانش بنیان استان اصفهان اظهارداشت: پرداخت این رقم سبب ایجاد یک هزار و تثبیت ٢ هزار فرصت شغلی در این خطه شد.

وی اضافه کرد: همچنین قرار است تا پایان سال بیش از چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات در زمینه اشتغال در استان اصفهان پرداخت شود تا تثبیت و ایجاد ١٠ هزار فرصت شغلی را به همراه داشته باشد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تصریح کرد: صندوق استان در سال گذشته بیشترین پرداخت تسهیلات از صندوق توسعه ملی و تبصره ۱۸ در این استان انجام شد.

آقابابایی با اشاره به بازدید از مجموعه صنایع دستی «آقاجان» به عنوان یکی از کارآفرینان مطرح این صنعت ادامه داد: یکی از رسالت‌های صندوق حمایت از فعالان صنایع دستی و هنری است و در این راستا سال گذشته ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به این مجموعه تولیدی پرداخت شد که ایجاد شغل برای بیش از ۷۰ نفر را در پی داشت.

او حمایت از هنرمندان صنایع دستی را از اولویت های صندوق عنوان کرد و اظهار داشت: ایجاد بازار فروش، تحریک تقاضا و صادرات در بخش صنایع دستی ضروریست که صندوق در این خصوص از کارآفرینان حمایت می کند.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: