یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ۰۶:۳۴ ۶۲۹
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شعب صندوق استان خراسان رضوی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر یک روزه به استان خراسان رضوی ضمن بازدید از شعب و دفاتر استان خراسان رضوی با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شعب صندوق استان خراسان رضوی


به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، هادی آقابابایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این سفر به همراه میثم نژادرمضانی مشاور اجرایی مدیرعامل، در بازدید از شعب شهرستانهای فریمان، تربت جام و تایباد با تقدیر از تلاش همکاران در ارایه خدمات مناسب و سریع همراه با تکریم به مشتریان بر اهمیت جذب منابع جدید برای صندوق اشاره و تاکید کرد: با توجه به سیاست اعتباری و برنامه عملیاتی جدید از کارکنان صندوق انتظار داریم با همه توان در راستای ارتقای خدمات، جذب مشتریان و منابع جدید تلاش کنند تا بتوانیم با جذب منابع جدید، منابع مالی بیشتری جهت ارائه تسهیلات اشتغال و مناسب به مشتریان در اختیار داشته باشیم.
مدیرعامل صندوق هدف از بازدید و نظارت بر عملکرد شعب را افزایش کیفیت و بهره‌وری فعالیتهای صندوق مطابق با اهداف و سیاست‌های جدید دانست و افزود: برای افزایش مهارت کارکنان صندوق کارآفرینی امید آموزش مستمر از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه کارکنان درتمام امور مدنظر است.
آقابابایی در بخش دیگری از سخنانش در جمع کارکنان این شعب، با توجه به در دستور کار قرار گرفتن اعطای تسهیلات خرد به مشتریان خاطرنشان کرد: به‌منظور رفاه حال بیشتر مشتریان و رفع نیازهای مالی آنان و همچنین جذب منابع و سوددهی بیشتر صندوق، طرح ها و سیاست های اعتباری و تسهیلاتی جدیدی در دستور کار قرار گرفته است و پس از بررسی های کافی و تصویب، ابلاغ خواهد شد.
او همچنین ضمن توجه به نظرات همکاران در بخش‌های مختلف افزود: ارائه نظرات، پیشنهادات و مشکلات توسط همکاران موجب افزایش بهره‌وری و انگیزه کاری همکاران خواهد شد و پیشبرد اهداف هر سازمانی تنها با همت و مشارکت جمعی یکایک کارکنان محقق می شود.

آقابابایی در این سفر ضمن دیدار با فرماندار شهرستان تایباد با یکی از برندگان مسابقه میدان نیز دیدار و گفتگو کرد.

عبدالکریم شیخ جامی مجری طرح فرش بافی که با دریافت 6.7 میلیارد ریال تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید زمینه اشتغال مستقیم برای 150 نفر را ایجاد کرده است و در برنامه میدان شبکه سه برنده شده بود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: