تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

دکتر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از تصويب پرداخت 144 ميليارد ريال تسهيلات مازاد بر اعتبار در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد درسيستان وبلوچستان؛
امسال بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده ۲ هزار ميليارد تومان تسهيلات پرداخت مي‌کنيم و اولويت ما بيشتر در حوزه مناطق روستايي و کمتربرخوردار است تا بتوانيم زنجيره ارزش بخش‌هاي مرتبط با حوزه روستايي همچون فرآوري و بسته‌بندي را تکميل کنيم.
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
طرح مجتمع پرورش دام سنگين در روستاي گلخاني و کارگاه توليد صنايع ام دي اف در روستاي چرک از توابع شهرستان نيمروز استان سيستان و بلوچستان با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
نخستين طرح پرورش و سم گيري عقرب در سيستان و بلوچستان در شهرک مير شهرستان هامون با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد، علي ربيعي رييس هيات مديره صندوق و موهبتي، استاندار سيستان و بلوچستان افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷
باحضور مديرعامل ورئيس هيات مديره صندوق کارآفريني اميد؛
نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و علي ربيعي رييس هيات مديره صندوق کارآفريني اميد به منظور افتتاح چندين طرح وارد زاهدان شدند و به منطقه سيستان سفر کردند و بعد از غبارروبي يادمان شهداي تاسوکي، کلنگ ساخت سالن آمفي تئاترمجتمع پژوهشي شهر سوخته به زمين زدند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷
طرح مجتمع فرهنگي رفاهي گردشگري شب آفتابي شامل تالار پذيرايي ، کترينگ هوايي و سفره خانه سنتي در زميني به متراژ 47000 متر مربع و اعتباري بالغ بر 60 ميليارد ريال در روستاي حسن آباد شهرستان زابل با حضور رئيس هيات مديره صندوق کار آفريني اميد و استاندار سيستان و بلوچستان، معاونين، فرماندار مديران کل ادارات کار، ميراث فرهنگي، جهاد کشاورزي، فني حرفه اي و مسئولين محلي کلنگ زني شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷
نوزدهمين کنگره ملي پرسش مهر رياست جمهوري صبح امروز با حضور اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور، سيد جواد حسيني سرپرست وزارت آموزش و پرورش، نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و معاونان وزير آموزش و پرورش در مرکز همايش‌هاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵
بازديد مديرعامل صندوق کارافريني اميد از
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد پس از ورود به بجنورد از نمايشگاه محصولات استراتژيک مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد خراسان شمالي که توانمندي و دستاوردها و محصولات خود را به عرضه نمايش گذاشته اند، بازديد کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴
باحضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد صورت گرفت؛
نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در دومين روز سفر به استان خراسان شمالي، طرح توليدي پوشاک روستاي توتلي شهرستان راز و جرگلان را افتتاح کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴
با انعقاد تفاهم نامه همکاري صندوق کارآفريني اميد و معاونت حمل و نقل ترافيک شهرداري تهران صورت گرفت؛
تفاهمنامه همکاري توسعه ناوگان حمل و نقل عمومي و کاهش آلودگي هوا بين نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و پورسيدآقايي، معاون حمل و نقل ترافيک شهردار تهران امضا شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ روابط عمومي
مراسم گرامي داشت دهه کرامت و جشن ميلاد با سعادت ثامن الحجج حضرت علي بن موسي الرضا (ع) وحضرت فاطمه معصومه (س) با حضورمديرعامل صندوق کارآفريني اميد، معاونان، مديران و کارکنان درمحل نمازخانه ستاد مرکزي برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
دکتر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در جلسه شوراي معاونين و مديران صندوق با اشاره به اقدامات و برنامه ريزي هاي صورت گرفته به منظور آغاز فصل جديد خدمات صندوق، بر اهميت توجه به مقوله هاي توانمندسازي، آموزش، تسهيل گري و توسعه روستايي به عنوان وجه تمايز صندوق از ساير نهادهاي مشابه تاکيد کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
دکتر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در چهارمين اجلاس سراسري نشان عالي مدير سال، موفق به دريافت تنديس و عنوان مدير سال ۹۷-۹۸ شد.
نشان عالي مدير سال به مديراني اهدا مي‌شود که در حوزه پايداري کسب و کار، خلاقيت، نوآوري و اشتغال‌زايي به ويژه در شرايط تحريم موفق بوده‌اند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۰
در آستانه سفر رياست محترم جمهور به استان خراسان شمالي:
صندوق کارآفريني اميد به رشد فراگير اعتقاد دارد و اين مولفه بايد شامل تمامي مناطق باشد وبه شهرها و روستاهاي خاص محدود نشود.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷
معاون اقتصادي رئيس جمهور:
محمد نهاونديان در ديدار با مديرعامل و مسئولان کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و جمعي از توليدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان اسباب‌بازي در ايران از اين‌که توليد اسباب‌بازي در کشور در سال‌هاي اخير رونق بيشتري گرفته است،
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد انجام شد؛
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد با بيان اينکه ايجاد اشتغال و حمايت از کارآفرينان خرد از اولويت هاي امسال اين صندوق است، از بهره برداري از ۸ طرح اشتغالزايي با هزينه ۳۵ ميليارد ريال در سبزوار خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و مسوولين استاني در نشستي صميمي به بررسي درخواست هاي مردمي به پتانسيل ها و ظرفيت هاي روستاي هدف گردشگري طبس پرداختند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد :
در گذشته به حوزه اشتغال در روستاها کم توجهي شده اما دولت دوازدهم ايجاد کسب و کار در روستاها را به عنوان محور توسعه آغاز کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
دکتر نوراله زاده در دومين روز سفر خود به استان سمنان از روستاي قلعه بالا و رضا آباد از توابع شهرستان شاهرود بازديد کرد. مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در ابتداي ضمن تشکر از اهالي اين روستا و روستاهاي مجاور گفت، بايد شرايطي را فراهم کنيم تا صنعت گردشگري در اين منطقه رونق بيشتري پيدا کند
۱۳۹۸/۰۴/۱۲
دکترنوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از کارگاه هاي توليدي پوشاک طرح يک روستا-يک محصول روستاي محمدآباد از توابع شهرستان ميامي بازديد کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱