تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

حاتمي معاون هماهنگي و امور اقتصادي استاندار کرمانشاه در ديداربا با مسئولين صندوق کارآفريني اميد ضمن تشکر، صندوق کارآفريني اميد را مجموعه اي چابک، منعطف، خوشفکر در بخشهاي مختلف اقتصادي دانست.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
درنشست خبري با خبرنگاران استان کرمانشاه مطرح شد؛
معاون ساماندهي و توانمندسازي صندوق کارآفريني اميد گفت: در ۲ سال اخير ۳۰ هزار طرح کارآفريني با هزار و ۶۷۰ ميليارد تومان در کشور از سوي اين صندوق پذيرفته شده که از محل اين تسهيلات ۷۲ هزار فرصت شغلي ايجاد شده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
همزمان با دومين سالگردزلزله استان کرمانشاه عنوان شد؛
پرداخت تسهيلات صندوق کارآفريني اميد به مبلغ 1000 ميليارد ريال تسهيلات به استان کرمانشاه پس از زلزله آبان 96، موجب اشتغال 4652 نفرشد که 273 ميليارد ريال از محل اعتبارات به شهرستان سرپل ذهاب پرداخت شده که در نتيجه ايجاد فرصت‌هاي شغلي جديد و نيز احياي مشاغل قديم، 1551 نفر در اين شهرستان مشغول به کار شده اند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
تفاهم نامه پرداخت تسهيلات صندوق کارآفريني اميد به منظور ايجاد، توسعه و بهسازي فضاهاي آموزشي با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد، زيني وند معاون وزير و رئيس سازمان مدارس غيردولتي و توسعه مشارکت هاي مردمي و معاونين و مديران دو مجموعه منعقد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ روابط عمومي
اگر بخواهيم ارزش افزوده بيشتري از محصول انار شهرضا داشته باشيم وجلوي خام فروشي گرفته شود بايد نوآوري اتفاق بيفتد که اين امر مهم امکانپذير است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۹
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد اجراي طرح روستاي بدون بيکار در قالب اعطاي وام اشتغال به مشاغل خرد و کوچک را از جمله برنامه‌هاي در دستور کار اين صندوق عنوان کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۹ https://www.isna.ir/news/98080904541
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در گفت و گو با ايرنا مطرح کرد؛
ايرنا- مديرعامل صندوق کارآفريني اميد گفت: در گذشته، توليد بيشتر عامل موفقيت يک کسب و کار بود، اما امروزه نوآوري و خلاقيت عامل موفقيت يک کسب و کار و بقاي آنها در فضاي رقابتي است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۴
در آستانه رحلت جانسوز پيامبراکرم ختمي مرتبت حضرت محمد مصطفي (ص) امام حسن (ع) و حضرت علي بن موسي الرضا(ع)، مراسم باشکوه عزاداري با حضور معاونان، مديران و کارشناسان صندوق کارآفريني اميد عصر چهارشنبه اول آبان ماه در نمازخانه ستاد برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
صبح امروز مراسم امضاي تفاهم نامه نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي و تحويل خودروهاي تاکسي، با مديرعامل صندوق کارآفريني اميد، مديرعامل ايران خودرو، رئيس سازمان حمل و نقل شهرداري تهران، مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر تهران، مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر تهران و رئيس اتحاديه تاکسي راني کشور برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰
درحاشيه سفر وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي صورت گرفت؛
همزمان با سفر وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به استان مرکزي، مدير عامل صندوق کارآفريني اميد در يکصدو چهاردهمين جلسه ستاد راهبردي اقتصاد مقاومتي اين استان که با حضور دکتر شريعتمداري برگزار شد، حضور يافت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
جلسه هيأت امناء صندوق کارآفريني اميد با حضور دکتر واعظي سرپرست نهاد رياست جمهوري و ديگر اعضاي هيأت امناء و هيأت مديره صندوق برگزارشد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸
جلسه بررسي همکاري هاي مشترک صندوق کارآفريني اميد و کميته امداد امام خميني(ره) با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و سيدمرتضي بختياري رئيس کميته امداد امام خميني(ره) و معاونين دو مجموعه برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد؛
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد گفت: هم اکنون ١٨٠٠ صندوق خرد ايجاد شده و ٨٠ ميليارد تومان به ۶٠ هزار عضو اين صندوق تسهيلات اعطا شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
معاون زنان و خانواده رياست جمهوري مطرح کرد؛
معصومه ابتکار معاون زنان و خانواده رياست جمهوري در همايش صندوق‌هاي خرد محلي با اشاره به اينکه دولت دوازدهم در زمينه توسعه روستايي از ابتدا تا کنون توجه ويژ‌ه‌اي داشته است، اظهار کرد: امروز نتيجه توجه دولت در زمينه توسعه روستايي را در هم افزايي و هم پيمايي دستگاه‌هاي اجرايي شاهد هستيم
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
علي ربيعي؛
رييس هيات مديره صندوق کارآفريني اميد از تشکيل ۱۸۰۰ صندوق خرد محلي در روستاها با همکاري وزارت جهاد کشاورزي خبر داد و گفت: طي سال‌هاي گذشته بيش از ۱۹۰ هزار شغل روستايي ايجاد شده که ۴۰ درصد آن سهم زنان بوده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در گفت و گو با ايرنا:
نوراله زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي ايرنا درباره اهميت کسب و کارهاي خُرد، گفت: کارآفريني و کسب و کارهاي خرد و کوچک نقش اساسي بر موتور محرکه توسعه اقتصادي و اجتماعي کشورها دارند. بر اين اساس کشورها بايد برنامه‌هايي بلند مدت جهت تشويق اين کسب و کارها داشته باشند تا رشد اقتصادي پايدار شکل بگيرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
با حضورمعاون اول رئيس جمهور؛
هشت تفاهم‌نامه همکاري در ششمين همايش ملي روز روستا و عشاير عصر دوشنبه با حضور معاون اول رئيس جمهوري امضا شد که چهار تفاهم‌نامه مربوط به استان خراسان جنوبي است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶
در حاشيه سفر معاون اول رئيس جمهور به استان خراسان جنوبي ؛
دکتر نوراله زاده در سفر به استان خراسان جنوبي همزمان با روز روستا و عشاير از طرح هاي اشتغال چهار روستاي بدون بيکار اندريک، فلک، تجن و خونيک شهرستان قاين بازديد کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
با حضور معاون اول رئيس جمهور؛
ششمين همايش ملي روز روستا و عشاير با حضور معاون اول رئيس جمهور، وزاري جهاد کشاورزي، ورزش و جوانان ، نيرو، معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري ، مدير عامل صندوق کارآفريني اميد و برخي ديگر از مديران دستگاه هاي اجرايي کشور برگزار گرديد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
نوراله زاده اعلام کرد:
نوراله زاده در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان همدان که با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي برگزار شد عنوان نمود،۷۰۰ مورد تسهيلات در مجموع به مبلغ 100 ميليارد ريال در جشنواره مبل و منبت ملاير تخصيص داده شد که اين تسهيلات با هدف حمايت از هنر صنعت مبل و منبت به شرکت کنندگان در اين جشنواره پرداخت مي شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳