تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

مديرعامل صندوق کارآفريني اميد باحضور در جلسه روساي شهرستان ها و کارشناسان صندوق استان خوزستان بر حضور فعال در روستاها و تشويق روستائيان بر تشريک مساعي و انجام فعاليت هاي منسجم تاکيد کرد.
۱۳۹۷/۰۱/۳۱ روابط عمومي
دکتر احمد شمس، معاون هماهنگي، پيگيري‌هاي ويژه و خدمات مديريت دفتر رييس جمهور در نشست با مديرعامل، معاونين و مديران صندوق کارآفريني اميد ضمن مثبت ارزيابي کردن اقدامات صندوق، فعاليت هاي صندوق کارآفريني اميد را توليد کننده و اشاعه دهنده اميد در جامعه دانست.
۱۳۹۷/۰۱/۲۹ روابط عمومي
يازدهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک و بيمهfinex) 2018 )با حضور 392 شرکت و موسسه داخلي و خارجي در تهران آغاز به کار کرد و صندوق کارآفريني اميد نيز با برپايي غرفه اي در اين نمايشگاه حضور يافت.
۱۳۹۷/۰۱/۲۷ روابط عمومي
اولين نشست صميمي پيشکسوتان و همکاران صندوق کارآفريني اميد با حضور نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و جمعي از بازنشستگان صندوق برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۶ روابط عمومي
در آستانه مبعث رسول مکرم اسلام صندوق کارآفريني اميد ميزبان مديران عامل ادوار پيشين صندوق بود.
۱۳۹۷/۰۱/۲۲ روابط عمومي
در جلسه ديدار نوروزي دکتر ربيعي با کارکنان صندوق کارآفريني اميد مطرح شد؛
دکتر ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در ديدار نوروزي با کارکنان صندوق کارآفريني اميد فعاليت هاي صندوق را متصل به برنامه هاي دولت دانست و اظهار داشت: يکي از برنامه هاي دولت فقرزدايي و محدود کردن فقر و امحاء فقر شديد مي باشد و برنامه دوم گسترش اشتغال است که صندوق کارآفريني اميد با رويکرد حمايت از کسب و کارهاي خرد و کوچک در جهت تحقق اين دو هدف گام هاي خوبي برداشته است.
۱۳۹۷/۰۱/۱۸ روابط عمومي
همايش مديران ستادي و استاني صندوق کارآفريني اميد با موضوع بررسي راهکارهاي حمايت از کالاي ايراني باحضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و معاونين و مديران ستادي و استاني صندوق برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۱/۱۸ روابط عمومي
رئيس کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي:
دکتر عزيزي، رئيس کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با حضور در پنل دوم همايش سراسري مديران ستادي و استاني صندوق که با حضور حجت الاسلام والمسلمين قدس محلاتي برگزار شد، اظهار داشت: صندوق کارآفريني اميد موفق به جلب اعتماد مردم و نمايندگان آنها در مجلس شده است.
۱۳۹۷/۰۱/۱۸ روابط عمومي
نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد طي سفر به استان فارس در جلسه شوراي اشتغال شهرستان هاي پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت حضور يافت.
۱۳۹۷/۰۱/۱۷ روابط عمومي
ربيعي وزير تعاون کار و رفاه اجتماعي، نوراله زاده مدير عامل صندوق کارآفريني اميد و هيأت همراه در سفر به استان ايلام با حضور در شهرستانهاي بدره، دره شهر و آبدانان به بررسي مشکلات و درخواستهاي مردم و ارزيابي ظرفيتها و پتانسيلهاي اشتغالزايي اين مناطق پرداختند.
۱۳۹۷/۰۱/۱۷ روابط عمومي
متن پيام مقام معظم رهبري به مناسبت آغاز سال 1397 به شرح ذيل مي باشد:
۱۳۹۷/۰۱/۰۳ روابط عمومي
رئيس جمهور در پيام نوروزي به مناسبت حلول سال1397:
حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني در جمع مردم زلزله زده کرمانشاه و خطاب به ملت بزرگ ايران اظهارداشت:همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامي فرمودند سال نو ، سال توليد ملي و حمايت از کالاي ايراني و سال اشتغال و رونق خواهد بود.
۱۳۹۷/۰۱/۰۳ روابط عمومي
پيام مديرعامل به مناسبت تصويب اساسنامه صندوق کارآفريني اميد

اساسنامه صندوق کارآفريني اميد در شصت و يکمين جلسه هيأت دولت به رياست حجت الاسلام والمسلمين دکتر روحاني، به عنوان يک نهاد عمومي غيردولتي، مورد تصويب قرار گرفت.
نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد طي پيامي اين اقدام را به تمامي همکاران و بهره مندان از خدمات صندوق تبريک گفت.
اين پيام به شرح ذيل مي باشد:
۱۳۹۷/۰۱/۰۲ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در پيامي فرا رسيدن سال 1397 را به همکاران و خانواده محترم ايشان تبريک گفت. مشروح اين پيام به اين شرح است:
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ روابط عمومي
در آخرين جلسه هيأت دولت در سال 96 صورت گرفت؛
هيئت وزيران در شصت و يکمين جلسه دولت دوازدهم که صبح روز يکشنبه به رياست حجت¬ الاسلام والمسلمين دکتر روحاني رييس¬ جمهوري برگزار شد، اساسنامه صندوق کارآفريني اميد را تصويب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ روابط عمومي
نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در آستانه سال نو در نشستي صميمي با کارکنان خدمات و نگهباني اظهار داشت: نام صندوق کارآفريني اميد در بين سازمان هاي مرتبط با امر اشتغال به برندي خوشنام در حوزه ساماندهي کسب و کارهاي خرد و کوچک تبديل شده و اين مهم جز با تلاش تمامي همکاران ممکن نبود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ روابط عمومي
نشست اعضاي هيأت مديره صندوق قرض الحسنه پس انداز کارکنان با مديرعامل صندوق کارآفريني اميد بمنظور بررسي صورت هاي مالي سال 96 برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ روابط عمومي
تفاهمنامه سه جانبه همکاري بين صندوق کارآفريني اميد، معاونت توسعه کارآفريني و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و ستاد جهاد توانمند سازي محرومين کشور امضا شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ روابط عمومي
ايرنا - وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت: رفع فقر نياز به برنامه 20 ساله دارد؛ فقر با پاشيدن پول حل نمي شود، همانطور که بيکاري با پاشيدن پول حل نمي شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ روابط عمومي