تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

همزمان با سفر رييس جمهور به استان گلستان انجام شد؛
همزمان با سفر رئيس جمهور به استان گلستان و با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد، مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي، مدير صندوق کارآفريني اميد استان، فرماندار و شماري از مسوولان استاني به صورت متمرکز 10 طرح اشتغالزاي استان با اعتباري بالغ بر 129 ميليارد ريال و 125 نفر اشتغال در محل طرح نخستين مزرعه صنعتي پرورش شتر 40 نفري با اعتبار 5 ميليارد ريال در روستاي قانقرمه شهرستان آق قلا افتتاح شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ روابط عمومي
اصغر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در سفر به شهرستان‎هاي فيروزآباد، فراشبند و قيروکارزين پس از ديدار صميمي با امام جمعه شهرستان فيروزآباد، در جلسه شوراي اشتغال اين سه شهرستان شرکت نمود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ روابط عمومي
حمايت صندوق کارآفريني از کسب‌وکارهاي خرد؛
صندوق کارآفريني اميد به ايده برتر کشور در حوزه کسب‌وکارهاي خرد تسهيلات ده ميليارد ريالي قرض‌الحسنه پرداخت مي‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ روابط عمومي
وام گيرنده صندوق کارآفريني اميد استان مرکزي؛
يک کارآفرين موفق با الگوي اقتصاد مقاومتي و کمترين امکانات، اکنون صاحب کسب‌وکار ميلياردي است، در اين گزارش جالب از فرازو فرودهاي کارآفرين جوان ۳۹ ساله مي‌خوانيد.
کليدواژه اقتصاد مقاومتي براي اولين بار از سوي رهبر معظم انقلاب در ديدار با جمعي از کارآفرينان در سال ۱۳۸۹ مطرح شد؛ ايشان با اشاره به فشارهاي نظام سلطه و استفاده از ابزار تحريم عليه کشورمان تأکيد کردند که «ما بايد يک اقتصاد مقاومتيِ واقعي در کشور به‌وجود بياوريم. امروز کارآفريني معنايش اين است.»
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ روابط عمومي
سومين جشنواره شناسايي،انتخاب و حمايت از ايده‌هاي نوآورانه کسب‌وکار
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
صندوق کارآفريني اميد در اجراي مرحله اول و دوم طرح پرداخت تسهيلات اشتغال پايدار در مناطق روستايي و عشايري، مثبت و در ميان سه موسسه عامل، رتبه برتر را از نظر تعداد تسهيلات پرداختي کسب کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ روابط عمومي
در بازديد از طرح برتر صندوق کارآفريني اميد استان البرزعنوان شد؛
معصومه ابتکار، معاون رئيس‌جمهور در امور زنان و خانواده، از کارگاه توليد پوشاک در شهرستان ساوجبلاغ بازديد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ روابط عمومي
در سفر يک روزه نوراله زاده به استان فارس
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد انجام شد
رونمايي از مرکز تخصصي رودوزيهاي سنتي شهرستان گنبد کاووس
۱۳۹۷/۱۰/۰۷ روابط عمومي
با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد برگزار شد
۱۳۹۷/۱۰/۰۶
مدير عامل صندوق کارآفريني اميد:
۱۳۹۷/۱۰/۰۶
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد با اشاره به انعقاد تمامي قراردادهاي تخصيص اعتبارات اشتغال با متقاضيان گفت: در مرحله نخست و از منابع صندوق توسعه ملي، ۹۰۰ميليارد تومان تسهيلات به 1۹هزار و ۵۱۴ طرح اشتغال پرداخت شد.
۱۳۹۷/۱۰/۰۴ روابط عمومي
همزمان با هفته پژوهش صورت گرفت؛
اولين جلسه از سلسله نشست هاي اشتراک دانش، همزمان با هفته پژوهش با سخنراني دکتر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد با موضوع تأمين مالي خرد با رويکرد بانکداري اجتماعي و پيوندي برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۹/۲۵
وزير تعاون ،کار و رفاه اجتماعي
به گزارش روابط عمومي صندوق استان هرمزگان، شريعتمداري وزير تعاون ،کار و رفاه اجتماعي، پاک سرشت معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور به همراه مديران شوراي هماهنگي مجموعه وزارت از آموزشگاه و کارگاه خيريه بيماران خاص رشمون از وام گيرندگان صندوق کارآفريني اميد شهرستان بندرعباس بازديد به عمل آوردند.

در ابتداي اين بازديد، ياسر پرورش مدير صندوق کارآفريني اميد گزارشي از نحوه شناسايي خيريه هاي اشتغال زا و نحوه ي پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به اين موسسات ارائه داد.

شريعتمداري در ادامه افزود: اقدام به شناسايي طرح ها و پرداخت تسهيلات صندوق کارآفريني اميد در جهت توانمندسازي وايجاد اشتغال براي افراد داراي معلوليت و زنان سرپرست خانوار مورد توجه است و جاي قدرداني دارد و بنده صميمانه از حمايت هاي صندوق کارآفريني اميد هرمزگان تشکر مي کنم.

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي ضمن تاکيد بر مشارکت عمومي و خصوصي در پروژه ها و استفاده از ظرفيت خيرين گفت: تقويت اين مراکز ،کمک به برنامه هاي اصلي دولت در کارآفريني و اشتغال است.

طراحي و دوخت ، صنايع دستي ،فناوري و اطلاعات و هنرهاي تجسمي از جمله کارگاههاي آموزشي اين مجموعه است که در اين کارگاهها، انواع لباس فرم اداري، کيف سلامت، لباس کار صنايع ،سفارش هداياي اداري توسط بيماران خاص و زنان سرپرست خانوار توليد مي شود و آموزش هاي آن براي بيماران خاص رايگان است.

اين کارگاه با هدف آموزش در راستاي اشتغال و ارايه خدمات آموزشي شايسته و توانمندسازي آسيب ديدگان اجتماعي و حمايت بيماران خاص و خانواده آنان در سال ۹۶ راه اندازي شده است. در حال حاضر بيش از ۸۰ نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم در اين مجموعه مشغول کار مي باشند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۵
همتي، مدير حوزه مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در نخستين جشنواره ترشي هفت بيجار که با حمايت صندوق کارآفريني اميد و همکاري فرمانداري و جهاد دانشگاهي شهرستان بيجار برگزار شد، اظهار داشت: ترشي هفت بيجار قابليت آن را دارد که به تمام نقاط ايران صادر و معرفي شود و اين اقدام قطعا موجب شکوفا شدن اقتصاد اين شهرستان مي شود.
۱۳۹۷/۰۹/۲۴ روابط عمومي
برگزاري سي و يکمين جلسه کميته پژوهش
۱۳۹۷/۰۹/۲۴
با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد صورت گرفت؛
دکتر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در سفر خود بهمراه هيات دولت به استان سمنان در مراسم افتتاح دو طرح از طرح هاي اشتغال روستايي استان حضور يافت و از چنين طرح روستايي ديگر بازديد کرد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در جريان سفر رئيس‌جمهور و هيأت دولت به استان سمنان، در نخستين روز از سفر در جلسه توسعه و برگزيدگان استان حضور يافت.
۱۳۹۷/۰۹/۱۶ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد با اشاره به جزئيات پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي از سوي ۴ بانک عامل، به تشريح مکانيزم نظارتي اين صندوق براي رسيدن به هدف اشتغال پايدار پرداخت.
۱۳۹۷/۰۹/۱۳ روابط عمومي