اخبار اخبار

نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در يادداشتي در نشريه سيماي بانکداري به بررسي توسعه صندوق‌هاي خرد محلي، صنفي، محصولي و نيز بانک‌هاي محلي، استاني و منطقه‌اي در ايران و جهان پرداخته است.
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
توافق نامه چهارجانبه حمايت از شرکت هاي تعاوني توليد کننده محصولات مقابله با ويروس کوويد۱۹ با همکاري ، معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي، صندق کارآفريني اميد، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون صورت پذيرفت.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
دکتر نوراله زاده، مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از حمايت تسهيلاتي از واحدها و کارگاه هاي توليدي خرد و کوچک و خانگي توليدکننده محصولات بهداشتي و پزشکي جهت مقابله با ويروس کرونا تا سقف يک ميليارد ريال خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
رهبر انقلاب اسلامي در پيامي به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجري شمسي، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسي‌بن‌جعفر (عليه‌السلام) به پيشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ www.isna.ir/news/99010100025
در روزهاي پاياني سال 1398 خداي بزرگ را براي روحيه همکاري و نوع دوستي و همه موهبت‌هايي که در اين سال عنايت فرموده سپاسگزاريم و خالصانه از درگاهش تداوم توفيقات و رفع گرفتاريها را مسئلت مينمائيم.
۱۳۹۹/۰۱/۰۱
روحاني رئيس جمهور محترم در پيام نوروزي؛
حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني با ارائه فهرستي از حادثه‌ها و حماسه‌هاي سال گذشته و مشکلاتي که مردم با آن مواجه بودند، اظهار کرد: سال 99 گرچه آغازش همچنان سلامت، مسأله اول ماست اما با دو بال از اين مشکل عبور خواهيم کرد؛ بال اول بالِ کادر درماني و پزشکي ماست که بايد همه تلاش خود را بکار گيرند و بال دوم، بخش خصوصي ماست که در کنار دولت و ساير نهادها بايد به صحنه بيايند تا سال 99 را سالِ سلامت و اشتغال و سال تحرک در موضوعات اقتصادي و فرهنگي بسازيم.
۱۳۹۹/۰۱/۰۱
تفاهم نامه اعطاي تسهيلات به حوزه اشتغال جوانان باحضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد ومعاونت وزارت ورزش وجوانان به امضا رسيد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
شماره 46 ام نشريه داخلي صندوق کارآفريني اميد ويژه سال نو با توجه به اتفاقات جامعه بصورت الکترونيکي در اختيار مخاطبان قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و رئيس پژوهشگاه قوه قضائيه؛
با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و علم الهدي رئيس پژوهشگاه قوه قضائيه، تفاهم نامه همکاري صندوق کارآفريني اميد و پژوهشگاه قوه قضاييه با موضوع همکاري سازمان يافته و توسعه همکاري هاي علمي و پژوهشي و آموزشي به امضا رسيد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
در نشست مديران عامل صندوق کارآفريني اميد و صندوق بازنشستگي فولاد صورت گرفت؛
مديران عامل صندوق کارآفريني اميد و صندوق بازنشستگي فولاد، تفاهم نامه پرداخت وام ضروري به بازنشستگان فولاد را اجرايي و مبادله نمودند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد؛
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از ايجاد ۱۱۴ روستاي بدون بيکار در کشور خبر داد و گفت: با اجراي طرح روستاي بدون بيکار، شاهد شکل‌گيري روستاهايي با نرخ بيکاري صفر درصد خواهيم بود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد با اشاره به هدفگذاري ايجاد ۱۰۰۰ صندوق خرد محلي، گفت: از محصولاتي که بازار رقابتي دارند و در مقياس کوچک قابل توليد هستند حمايت مالي مي‌کنيم.
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
صندوق کارآفريني اميد در راستاي اجراي برنامه‌هاي پيشگيري از انتشار ويروس کرونا ضمن تشکيل ستاد مبارزه و پيشگيري، به تدوين برنامه هاي آموزشي و ابلاغ دستورالعمل هاي لازم جهت حفظ سلامت همکاران و رعايت اصول بهداشتي در ستاد و شعب صندوق به شرح ذيل پرداختند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
کارگاه تخصصي برنامه ريزي هدفمند و نتيجه محور در مدل ويژه کارآفريني اجتماعي در مناطق روستايي و محروم با حضور اميد معاون توسعه روستايي رياست جمهوري، نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد، نماينده سازمان ملل و نماينده UNDP در مرکزهمايش هاي هتل سيمرغ برگزارشد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
معاون توسعه کارآفريني و اشتغال خبر داد:
معاون توسعه کارآفريني و اشتغال وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در گردهمايي مراکز مشاوره و خدمات کارآفريني کشور از فعاليت بيش از 300 مرکز مشاوره کارآفريني در کشور خبر داد و گفت: مراکز مشاوره بايد از حالت سنتي و کلاسيک خارج و به سمت نوآوري و خلاقيت هدايت شوند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
نوراله زاده؛
دکترنوراله‌زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد نيز با بيان اين‌که در سال‌هاي اخير مراکز مشاوره بيشتر دنبال بيزينس پلن و طرح‌هاي سودآور بوده‌اند، خاطرنشان کرد: مراکز مشاوره بايد به شکل تخصصي‌تر کار کنند و خود را ارتقاء بدهند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
دکتر حسن روحاني رئيس جمهور؛
رييس جمهوري با بيان اين که در انتخاب وزير زن دست وي بايد باز باشد، گفت: اولين مسئله مهم دادن فرصت برابر و فضاي رقابت سالم در جامعه براي زنان جامعه است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
مديرعامل صندوق در بازديد از نمايشگاه گردشگري و صنايع دستي؛
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
مراسم گراميداشت روز زن و ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و بانوان همکار برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از پرداخت ۱۹۷۱ ميليارد تومان تسهيلات اشتغال روستايي خبر داد و گفت:علاوه بر راه اندازي ۲۰۰۰ صندوق محلي در استانهاي مختلف کشور درصدد هستيم با برنامه‌اي مدون بيش از ۱۰۰۰ صندوق ديگر راه‌اندازي شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶