تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

وزير تعاون کار و رفاه اجتماعي:
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در کارگروه اشتغال شهرستان پارس آباد دليل بيکاري در حوزه کشاورزي را غفلت از گرايش به سمت توليد محصولات گلخانه اي، صنايع تبديلي و تکميلي اعلام و تصريح کرد: از طريق صندوق کارآفريني اميد به عنوان يکي از مجموعه هاي موفق، پرداخت تسهيلات به خوبي انجام مي شود.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ روابط عمومي
ربيعي در نشست شوراي اشتغال اردبيل :
علي ربيعي در دومين روز از سفر خود به استان اردبيل در جلسه شوراي اشتغال اردبيل با اشاره به ضرورت ساماندهي نظام تامين مالي خرد در کشور و راه‌اندازي بانک در اين حوزه و حمايت از صندوق ضمانت تعاون کشور، بيان کرد: سعي بر اين است تا در کشور پرداخت تسهيلات براي متقاضيان واقعي اشتغال و کارآفرينان اتفاق بيفتد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ روابط عمومي
جلسه بررسي پتانسيل هاي اشتغال شهرستان چالدران با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد، فرماندار، نماينده مردم اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي، مدير صندوق کارآفريني اميد استان و روساي برخي از ادارات در سالن شهيد باهنر فرمانداري چالدران برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ روابط عمومي
گروه تواشيح محبين آل محمد(ص) از صندوق کارآفريني اميد در دومين دوره مسابقات تواشيح جامعه کار و تلاش کشور حضور يافت.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ روابط عمومي
در راستاي تکريم ارباب رجوع و با دستور رييس جمهور صورت گرفت؛
ميز خدمت با دستور رييس جمهور به منظور جلوگيري از تضييع حقوق شهروندان و تکريم ارباب‌رجوع از اوايل تيرماه در صندوق کارآفريني اميد راه اندازي شد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ روابط عمومي
کارگاه آموزشي ارزيابي طرح هاي توسعه اشتغال روستايي و عشايري با حضور کارشناسان تسهيلات سراسر استانها در مشهد مقدس، به ميزباني صندوق استان خراسان رضوي برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۸ روابط عمومي
27 طرح اشتغال زايي روستايي تحت عنوان ' هر روستا يک محصول ' افتتاح شد
۱۳۹۷/۰۴/۱۲
امضاي تفاهمنامه با صندوق بيمه اجتماعي کشاورزان، روستاييان و عشاير
بيمه کارآفرينان روستايي که از تسهيلات صندوق کارآفريني اميد استفاده مي کنند
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در گفت‌وگو با فارس
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در گفت‌وگو با فارس
حمايت از ايده هاي برتر دانشگاه و دانشجويان:توسعه ارتباط «صنعت و دانشگاه» اولويت صندوق کارآفريني اميد
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ خبرگزاري فارس
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد مطرح کرد؛
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در نشست "گفت و گو پيرامون برنامه ملي اشتغال پايدار در مناطق روستايي و عشايري" که با حضور دکتر منصوري معاون توسعه کارآفريني و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي، مهديان مديرعامل بانک توسعه تعاون، مردوخي مشاور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و کارشناسان مربوطه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي برگزار شد ، به شناسايي ظرفيت‌ اشتغال‌زايي ۱۲۷ روستاي کانوني، در قالب طرح اشتغال‌زايي روستايي و عشايري اشاره کرد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۹ روابط عمومي
جلسه بررسي وضعيت پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و عشايري از محل منابع صندوق توسعه ملي با حضور نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و معاونين و مديران معين در محل ستاد مرکزي صندوق برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۷ روابط عمومي
مراسم جشن عيد سعيد فطر با حضور مديرعامل، حجت الاسلام والمسلمين قدس محلاتي عضو هيات مديره صندوق کارآفريني اميد، معاونين، مديران و کارکنان صندوق کارآفريني اميد برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۷ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در جلسه کارگروه تخصصي اشتغال استان البرز عنوان کرد:
دکتر نوراله زاده مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در جلسه کارگروه تخصصي اشتغال استان البرز با حضور دکتر نجفي استاندار البرز و مديران کل ادارات استاني شرکت کرد و چشم انداز صندوق در سال 97 را تبيين نمود.
۱۳۹۷/۰۳/۲۴ روابط عمومي
با اقدام خيرخواهانه همکاران صندوق کارآفريني اميد در سراسر کشور 65نفر از زندانيان بدهکار مالي در آستانه عيد سعيد فطر آزاد شده و به آغوش خانواده‏هاي خود بازگشتند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۳ روابط عمومي
در جلسه شوراي اداري استان چهارمحال و بختياري مقرر شد تا 4 نفر از وام گيرندگان صندوق در شهرستان هاي فارسان، اردل، کيار و کوهرنگ بعنوان مربي شناسايي شوند و با دريافت تسهيلات از صندوق کارآفريني اميد به منظور استفاده از ايده ها و طرح هاي پياده سازي شده بوم گردي و طبيعت گردي به خارج از کشور اعزام شوند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۱ روابط عمومي
دوره آموزشي بين المللي آکادمي مشاغل سبز از سوي معاونت توسعه اشتغال و کارآفريني وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي در روزهاي 28 تا 31 خرداد ماه سال 1397 برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ روابط عمومي