تسهیلات اشتغال تسهیلات اشتغال

اخبار اخبار

وقوع سانحه دلخراش آتش سوزي و غرق شدن نفتکش سانچي که باعث عروج شهادت گونه پرسنل آن شد، موجب تأثر و تألم خاطر ملت شريف ايران اسلامي گرديد و همه مردم ايران را در کنار خانواده ها و همکاران اين عزيزان قهرمان عزادار ساخت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ روابط عمومي
مرکز مانيتورينگ ستاد مرکزي صندوق کارآفريني اميد با قابليت انتقال تصاوير بيش از 1100 کانال دوربين مداربسته همزمان با همايش سراسري مديران ستادي و استاني با حضور مديرعامل، معاونين و مديران صندوق افتتاح گرديد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ روابط عمومي
در همايش سراسري مديران صندوق کارآفريني اميد صورت گرفت؛
همايش سراسري مديران ستادي و استاني صندوق کارآفريني اميد با حضور مديرعامل، مديران ستادي و استاني صندوق کارآفريني اميد بمنظور بررسي دستورالعمل آيين نامه اجرايي قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در مناطق روستايي و عشايري با منابع صندوق توسعه ملي برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ روابط عمومي
مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در همايش سراسري مديران ستادي و استاني با ارائه گزارشي از عملکرد صندوق طي 4سال گذشته از رشد 83درصدي ميزان اعطاي تسهيلات در دولت يازدهم نسبت به دوره چهارساله دولت دهم خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ روابط عمومي
نخستين نمايشگاه بين‌المللي توسعه کسب و کار با حضور مقامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي، وزارت صنعت، معدن و تجارت و برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي برگزار گرديد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ روابط عمومي
توافق نامه همکاري ميان صندوق کارآفريني اميد و معاونت توسعه منابع و پشتيباني وزارت ورزش و جوانان بمنظور پرداخت تسهيلات قرض الحسنه اشتغال به جوانان و تشکل هاي فعال در حوزه‌هاي کارآفريني منعقد شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ روابط عمومي
معاون اشتغال وزير کار از آغاز ثبت نام متقاضيان وام اشتغال روستايي در سامانه کارا خبر داد و گفت: همه کارآفرينان و سرمايه گذاران روستايي از فردا مي‌توانند براي معرفي طرح‌هاي خود در سامانه کارا ثبت نام کنند و وارد پروسه دريافت تسهيلات شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ روابط عمومي
تفاهم نامه هاي همکاري ميان صندوق کارآفريني اميد استان تهران و سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران بمنظور توانمندسازي و تخصيص تسهيلات مالي و غيرمالي به واجدين شرايط راه اندازي کسب و کارهاي خرد و کوچک در مناطق 22گانه شهرداري تهران منعقد شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي ضمن ابلاغ قانون مربوط به اشتغال روستايي وعشايري به استانداران ۱۱ درخواست براي اجراي اين قانون مطرح کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ روابط عمومي
در نشست معارفه اعضاي جديد شوراي نظام پيشنهادها که صبح روز دهم دي ماه با حضور مدير عامل و اعضاي قبلي اين شورا برگزار شد، اولويتهاي جديد نظام جامع پيشنهادي صندوق کارآفريني اميد اعلام شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ روابط عمومي
با حضور وزير کار و مديرعامل صندوق کارآفريني اميد صورت گرفت؛
دکتر ربيعي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي بهمراه نوراله زاده، مدير عامل صندوق کارآفريني اميد در صدر هياتي به استان آذربايجان غربي سفر کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۰۹ روابط عمومي
علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و نوراله زاده مدير عامل صندوق کارآفريني اميد و اعضاي هيئت دولت طي سفر به استان کردستان ضمن بازديد از چند طرح عمراني و خدماتي در مراسم کلنگ زني معدن طلاي سقز و آغاز عمليات اجرايي بيمارستان تأمين اجتماعي سقز حضور يافتند.
۱۳۹۶/۱۰/۰۹ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر خود به استان کردستان بهمراه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، از شهرک های صنعتی بیجار و حسن آباد یاسوکند بازدید و همچنین با فعالان اقتصادی و تولید کنندگان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۸ روابط عمومي
نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از خبرگزاری روستا بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های این خبرگزاری قرار گرفت.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ روابط عمومي
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان فارس با همراهی اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و تبادار استاندار استان فارس در جلسه شورای اداری استان حضور یافت.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ روابط عمومي
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین روز سفر به استان فارس در جلسه شورای اشتغال شهرستان جهرم گفت: عزم این وزارتخانه در فقرزدایی و کاهش فقر مطلق در جامعه جدی است و گام ها در این راستا مبتنی بر برنامه ریزی برداشته می شود.
۱۳۹۶/۰۹/۲۳ روابط عمومي
صندوق کارآفرینی امید به منظور انعکاس تلاش های فعالان عرصه کسب و کار خرد و توسعه فرهنگ کارآفرینی دومین جشنواره فیلم کسب و کارهای خرد و کوچک را در دو بخش عمومی و دانشجویی برگزار می‏ نماید.
۱۳۹۶/۰۹/۱۳ روابط عمومي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید :
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید درباره میزان تسهیلات پرداختی به تفکیک بخش‌های خدمات و صنعت، گفت: در بخش خدمات، 18283 میلیارد ریال و در بخش صنعت با افزایش 150 درصدی، مبلغ 12682 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.
۱۳۹۶/۰۹/۰۷ روابط عمومي
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفر به استان کرمانشاه و بازدید از مناطق زلزله زده، در جلسه کارگروه اشتغال استان که در محل فرمانداری شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد از افزایش 30درصدی تسهیلات اشتغالزایی شهرستان های زلزله زده خبر داد.
۱۳۹۶/۰۹/۰۴ روابط عمومي