نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

آيت الله حسيني بوشهري دبير شوراي عالي حوزه هاي علميه از برگزار کنندگان پويش زيارت عاشورا تقدير کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي ايلام گفت: خط توليد لباس ايزوله ويژه کرونا در يک شرکت تعاوني اين استان راه اندازي شد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۱
با شيوع ويروس کرونا در کشور و بدنبال آن کمبود ماسک و ساير مواد بهداشتي و ضد عفوني کننده و نياز شديد جامعه به اين مهم، صندوق کارآفريني استان بوشهر در راستاي مسئوليت اجتماعي اجراي مصوبات شوراي هماهنگي بانکها و ستاد مبارزه به ويروس کرونا در استان،
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
مدير صندوق کارآفريني اميد استان کهگيلويه و بويراحمد گفت: براي پيشگيري از انتشار ويروس کرونا همه خدمات اين صندوق تا اطلاع ثانوي به صورت اينترنتي و تلفني انجام مي شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
کارخانه هامون بافت کوير زاهدان که کارش توليد پوشاک در سيستان و بلوچستان است اين روزها در کنار ديگر مدافعان سلامت براي نجات جان مردم از ويروس کرونا در تلاش است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
مسلماً توسعه زيرساختهاي مرتبط با اشتغال در روستاها بويژه اشتغال خرد مي تواند باعث تحول بنيادي در روستا شود ، علي الخصوص روستاهاي محروم و دورافتاده که از مزيتها و موهبتهاي الهي برخوردارند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۴
مدير صندوق کارآفريني اميد گلستان:
مدير صندوق کارآفريني اميد گلستان از اجراي طرح روستاي بدون بيکار و هر روستا يک محصول در سه روستاي گلستان تا پايان سال خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
ياسر پرورش در گفتگو با موج خواستار شد؛
مدير صندوق کارآفريني اميد استان هرمزگان خواستار بررسي عملکرد بانک ها بر اساس تعداد وام و ميزان اشتغال‌زايي آنان شد و گفت: همواره راهي براي تسهيل امور بانکي مردم وجود دارد و انجام درخواست‌ها به همت متصديان بانکي وابسته است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
همزمان با فرارسيد ايام مبارک دهه فجر و چهل و يکمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي استان خوزستان آماده بهره برداري وافتتاح چندين طرح اشتغالزايي بود که به همت مديران صندوق استان و معاونين صندوق کارآفريني اميد مورد بهره برداري قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
به مناسبت چهل و يکمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و همزمان با ايام دهه فجر ، سه طرح صندوق کارآفريني اميد در شهرستان کوار با حضور افشون معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري فارس ، سهيل علم بيگي مدير حراست صندوق کارآفريني اميد ، بهرام لطيفي مدير صندوق استان فارس و ديگر مسئولين استاني به بهره برداري رسيد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
بمناسبت دهه مبارک فجر آئين افتتاح و بهره برداري از طرح شرکت تعاوني کارينو لبن لرستان در روستاي سياهپوش شهرستان سلسله با حضور خليلي معاون محترم تجهيز و تخصيص منابع مالي صندوق کار آفريني اميد، عباسي مدير کل محترم دفتر هماهنگي امور سرمايه گذاري و اشتغال وزارت کشور، طاهري مدير صندوق استان، عبدالهي معاون هماهنگي اقتصادي استاندار، فرماندار و امام جمعه شهرستان سلسله و جمعي از مسئولين استاني و شهرستاني برگزار گرديد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
مدير صندوق کارآفريني اميد گلستان خبرداد:
مدير صندوق کارآفريني اميد استان گلستان گفت: ۲۸۲ طرح اشتغال‌زايي با ۳۱۷ ميليارد ريال سرمايه‌گذاري که ۲۶۱ ميليارد ريال آن از محل تسهيلات صندوق کارآفريني اميد بوده است، در دهه فجر افتتاح مي‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
مدير صندوق کارآفرين اميد لرستان گفت: در راستاي رونق توليد و ايجاد اشتغال در روستاها، صندوق کارآفريني اميد با ارائه تسهيلات در اين زمينه ايفاي نقش کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي، اولين کارخانه فرآوري و بسته بندي خرماي سيستان و بلوچستان در شهرستان سراوان فردا با حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد و معاون توسعه روستايي و مناطق محروم نهاد رياست جمهوري به بهره برداري مي رسد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
مديرصندوق کارآفريني اميد استان اصفهان گفت: اين صندوق توانايي پرداخت تسهيلات تا سقف يک ميليارد ريال با کارمزد ۴ درصد در مشاغل کارگاهي و کارفرمايي را دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
مدير صندوق کارآفريني اميد سيستان و بلوچستان در شوراي هماهنگي دستگاه هاي تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي اين استان از اختصاص 30 ميليارد تومان تسهيلات صفر درصد به باغداران آسيب ديده از سيل در زرآباد کنارک خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
مدير صندوق کارآفريني اميد استان اردبيل از ايجاد ۵۵۰ فرصت شغلي در مناطق مختلف اين استان در سال جاري خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
حاجياني مدير صندوق کارآفريني اميد استان بوشهر در نشست کارگروه اشتغال استان بوشهر که با حضور استاندار و معاونين استاندار و مديران کل دستگاه هاي اجرايي در سالن جلسات استانداري استان بوشهر برگزار گرديد، شرکت کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
در يک موفقيت ملي و بين المللي، يونسکو به تازگي نام بندرعباس را به عنوان يکي از شهرهاي خلاق جهان در حوزه صنايع دستي ثبت کرد. شهر بندرعباس با توانمندي‌هاي خود در زمينه صنايع دستي و آئين‌هاي سنتي و محلي از بين هزاران شهر در دنيا به عنوان شهر خلاق يونسکو انتخاب شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱