نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي در گردهمايي روئسا و کارشناسان صندوق کارآفريني اميد آذربايجان شرقي
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان آذربايجان شرقي، مسعود پزشکيان در گردهمايي رؤسا و کارشناسان ستاد صندوق کارفريني اميد استان آذربايجان شرقي با بيان اين مطلب گفت: در سال‌هاي گذشته طي بازديد از پروژه کارآفريني در کشور پاکستان که به صورت تيمي در محلات اين کشور راه‌اندازي و کسب و کارهاي خرد و کوچک و با نظارت و همکاري بانک جهاني شکل گرفته بود، متوجه شدم ايده مردمي سازي اشتغال تا چه اندازه در حل مشکلات اقتصادي يک کشور مي تواند موفق عمل بکند.

نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه شکوفاسازي استعدادهاي مردمي ابزاري است که بايد در شرايط کنوني انجام شود، ادامه داد: اگر بتوانيم از قدرت هاي اقتصادي و فکري مردمي استفاده کنيم و باورهاي مردم را به عرصه ظهور برسانيم، مي توانيم کوه ها را جابجا ‌کنيم و پرونده بيکاري را براي هميشه در اين کشور ببنديم.
۱۳۹۷/۰۸/۰۹
به ميزباني صندوق کارآفريني استان تهران
جلسه شوراي هماهنگي مديران کل استان تهران روز چهارشنبه مورخ 25/7/97 با حضور نورالله زاده ، مدير عامل صندوق کارآفريني اميد و رضاييان مدير صندوق کارآفريني استان تهران، شاه کرمي مديرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعي استان تهران و ساير اعضاي شورا ، به پيشنهاد صندوق کارآفريني اميد استان تهران در اقامتگاه بوم گردي خانه عمومش رضا که با پرداخت تسهيلات از طرف صندوق پرداخت شده ، برگزار گرديد.
۱۳۹۷/۰۷/۳۰
ياسر پرورش مدير صندوق استان هرمزگان با بررسي عملکرد صندوق استان در سامانه کارا و در حمايت از کسب وکارهاي خرد و کوچک در حوزه هاي مختلف روستايي،آخرين وضعيت شناسايي ظرفيتها و طرح هاي روستايي و نيز تعداد پرداختي در حوزه اشتغال روستايي استان را به تفکيک شهرستانها تشريح کرد.
مدير صندوق کارآفريني اميد استان هرمزگان افزود: تمامي همکاران مي بايست دقت کنند اين نوع تسهيلات به افرادي که اهليت لازم را براي اشتغالزايي دارند مطابق دستورالعمل اجرايي صندوق پرداخت شود تا زمينه اشتغال پايدار روستايي فراهم گردد و در آزادسازي مبلغ تسهيلات مطابق دستورالعمل هاي ابلاغي صندوق با دقت کامل صورت گيرد.
وي با تقدير و تشکر از اقدامات و خدمات همکاران صندوق کارآفريني اميد استان در زمينه شناسايي ظرفيتهاي روستاها و پرداخت تسهيلات به افراد کارآفرين افزود: با توجه به سياست هاي دولت تدبير و اميد در خصوص رفع معضل بيکاري و حمايت از روستاييان و مناطق محروم، بايد از اين فرصت به دست آمده استفاده کرد و با شناسايي و پرداخت سريع تسهيلات قدمي در جهت اهداف عاليه دولت تدبير و اميد برداشت.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان يزد به منظور اجراي قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در مناطق روستايي و عشايري از محل مشارکت صندوق توسعه ملي و طي ابلاغ اعتبار مرحله اول، با تلاش و همت پرسنل ، صندوق استان توانست رتبه اول پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي در کشور را به خود اختصاص دهد .
همچنين صندوق استان توانست در پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و عشايري از ساير بانکهاي استان نيز پيشي بگيرد. اين مهم در حالي به وقوع پيوسته که صندوق کمترين شعبه و پرسنل را نسبت به ساير بانکها دارد . از ابتداي سال تا کنون بالغ بر 190 ميليارد ريال تسهيلات توسط صندوق استان به طرح هاي اشتغالزايي روستايي پرداخت گرديده که با اين ميزان اعتبار ، اشتغالزايي براي 330 نفر ايجاد شده است .
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
بررسي عملکرد صندوق کارآفريني اميد استان گيلان
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان گيلان در راستاي اجراي دستور استاندار گيلان مبني بر تشکيل کميته اي جهت بررسي ، پيگيري و راست آزمايي پرونده هاي ارسالي به بانک هاي عامل استان جلسه اي روز يکشنبه مورخ 8 مهر ماه 97 ساعت 12:30 بعدازظهر به رياست احمدي معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع استانداري و با حضور جمعي از مديران کل دستگاههاي اجرايي استان به ميزباني صندوق کارآفريني اميد در اتاق جلسات اين صندوق برگزار گرديد .
۱۳۹۷/۰۷/۲۲
بازديد و بررسي طرح هاي اشتغال روستايي استان گلستان
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان گلستان ، همتي مدير توانمندسازي صندوق به همراه پهلووري مدير صندوق استان گلستان و برخي از همکاران از چند طرح خوداشتغالي و کارآفريني استان که از محل اعتبارات اشتغال پايدار در مناطق روستايي صندوق توسعه ملي توسط صندوق کارآفريني اميد استان مورد حمايت قرار گرفته اند بازديد بعمل آوردند.
همتي در حاشيه بازديد از طرحها اظهار داشت: استان گلستان در بحث نظارت در نحوه چگونگي توزيع بهينه وام ها سرآمد است.وي افزود: بايد در تمام عرصه‌هاي اشتغال اعم از کشاورزي، صنعت و گردشگري به‌صورت تخصصي مسائل را بررسي کنيم، وگرنه به نتيجه نخواهيم رسيد.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
کلنگ‌زني مجتمع گردشگري، تفريحي و اقامتي روستاي دهنوي بويراحمد
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان کهگيلويه و بويراحمد کلنگ مجتمع تفريحي، گردشگري و اقامتي حاتمي با اعتبار 4 ميليارد تومان در روستاي دهنوي شهرستان بويراحمد با حضور مسئولين استاني و شهرستاني به زمين زده شد‌.
حسن پور مدير صندوق کارآفريني اميد استان در آيين کلنگ زني اين طرح که با حضور معاون اقتصادي استاندار، نماينده مردم شهرستان‌هاي بويراحمد و دنا در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار شهرستان بويراحمد، مدير کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري و جمع کثيري از مديران دستگاههاي اجرايي و بانکها برگزار شد، ضمن ارائه گزارش کلي از عملکرد صندوق کارآفريني اميد در پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و عشايري از محل صندوق توسعه ملي، گفت: اين مجمتع در زميني به مساحت ۹۲۰۰متر مربع و با مشارکت سرمايه‌گذار و صندوق کارآفريني اميد استان احداث مي‌شود.
حسن پور اظهار داشت: براي احداث اين مجتمع تفريحي گردشگري و اقامتي ۴ميليارد تومان هزينه خواهد شد که ۲ ميليارد تومان سهم آورده سرمايه گذار است و ۲ ميليارد تومان نيز صندوق کارآفريني اميد، تسهيلات اشتغال روستايي از محل صندوق توسعه ملي پرداخت ميکند که با احداث فاز اول اين مجتمع تعداد 28 نفر اشتغالزايي مستقيم ايجاد خواهد شد.
نماينده محترم شهرستانهاي بويراحمد ودنا در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين آيين با بيان اينکه گردشگري از مهمترين محورهاي توسعه استان است خاطرنشان کرد: توسعه زيرساختهاي گردشگري منجر به توسعه اين صنعت در استان و اشتغالزايي خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
صندوق کارآفريني اميد استان کردستان با همکاري جهاد دانشگاهي و فرمانداري شهرستان بيجار برگزار مي نمايد.
مهلت ارسال محصولات به دبيرخانه: ۲۰ آبان ماه ۹۷
اعلام نتايج داوري: ۲۵ آبان ماه ۹۷
زمان: يکم لغايت هفتم آذرماه ۹۷
مکان: تيمچه حاج شهباز
جوايز نفرات برتر:
نفر اول ۱۰ ميليون ريال
نفر دوم ۷ ميليون ريال
نفر سوم ۵ ميليون ريال
به ۱۰ نفر برتر؛ لوح سپاس، تنديس جشنواره، تسهيلات کم بهره و غرفه ي عرضه ي محصولات به مدت يک هفته در تيمچه حاج شهباز تعلق مي گيرد.
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بيشتر به دبيرخانه جشنواره مراجعه نماييد.
آدرس دبيرخانه: بيجار، حلوايي، خيابان دانشگاه، ساختمان جهاد دانشگاهي شهرستان بيجار
تلفن تماس: ۳۸۲۳۷۴۶۵-۳۸۲۳۷۴۶۴
تلگرام: acecr_kurd@
اينستاگرام: jahad_bijar@
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
در راستاي بررسي عملکرد شهرستان ها و رفع مشکلات آنها پيرامون پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي و عشايري جلسه اي در محل صندوق کارآفريني اميد استان سمنان برگزار شد.
در اين جلسه که با حضور همتي مدير حوزه مديرعامل، شهرکي مدير صندوق کارآفريني اميد استان سمنان، معاون و کارشناسان ستاد و همچنين روسا و کارشناسان شهرستان برگزار گرديد، همتي با اشاره به اينکه درصد پرداخت تسهيلات در حد مطلوبي نيست افزود: بايد دليل اصلي و گره کار را پيدا کنيم و کليه فعاليت هاي انجام شده را بايد مکتوب و مستند نماييم.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
بمنظور تسريع در روند بررسي طرح هاي اشتغال روستايي و عشايري صورت گرفت:
جلسه اي بمنظور تسريع در روند طرح هاي معرفي شده سامانه کار ( اشتغال پايدار روستايي و عشايري) با موضوعيت طرح هاي مرتبط با ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري با حضور سرپرست ، معاون و کارشناسان صندوق کارآفريني اميد خراسان شمالي و مدير کل ، معاون و کارشناسان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان در محل دفتر مديريت صندوق کارآفريني اميد خراسان شمالي برگزار گرديد
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
نشست کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان ايلام
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان ايلام، جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان ايلام با رياست سليماني دشتکي استاندار ايلام وبا حضور علا الدين ازوجي مشاور وزير کار، شيرخاني دبيرکارگروه اشتغال استان، شرف خاني مديرصندوق استان، مديران کل استانداري و دستگاههاي اجرايي و مديران بانکهاي عامل در محل سالن جلسات استانداري برگزار گرديد.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲ روابط عمومي
کلنگ احداث مجتمع تفريحي، گردشگري و اقامتي حاتمي با اعتبار 4 ميليارد تومان در روستاي دهنوي شهرستان بويراحمد با حضور مسئولين استاني و شهرستاني به زمين زده شد.
۱۳۹۷/۰۷/۱۴ روابط عمومي
با حضور نماينده مردم استان قزوين در مجلس شوراي اسلامي
به گزارش روابط عمومي صندوق کارآفريني اميد استان قزوين، طرح مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد با حضور نماينده مردم استان در مجلس شوراي اسلامي افتتاح گرديد.
در اين مراسم که با حضور طاهرخاني نماينده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شوراي اسلامي، تيموري، مدير صندوق کارآفريني اميد استان قزوين، طاهرخاني، معاون فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان برگزار گرديد کارگاه توليد مصنوعات چرمي واقع در روستاي خرم آباد بخش اسفرورين افتتاح شد. اين طرح با تسهيلاتي به مبلغ يک ميليارد ريال در قالب حمايت از اشتغال روستايي توسط صندوق استان حمايت شده است.
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ روابط عمومي
شرف خاني مدير صندوق کارآفريني اميد استان ايلام خبرداد:
مدير صندوق کارآفريني اميد استان ايلام در باره طرح توسعه و اشتغالزايي در مناطق کمتر برخوردار نيز گفت: طرح توسعه روستايي وعشايري طرحي ملي است که براي اجراي آن در کل کشور 3 ميليارد دلار در نظر گرفته شد ، از اين مبلغ ۱.۵ ميليارد دلار از محل صندوق توسعه ملي و ۱.۵ ميليارد دلار مابقي نيز از محل منابع داخلي چهار بانک عامل کشاورزي، پست بانک،‌صندوق کارآفريني اميد و بانک توسعه تعاون براي ارائه تسهيلات به متقاضيان داده شد .
شرف خاني درادامه در خصوص طرح ديگري از طرح‌هاي صندوق کارآفريني اميد که طرح اشتغالزايي روستايي و عشايري است گفت: از ابتداي سال تاکنون 645 طرح به ارزش نزديک به 12ميليارد تومان براي اشتغال 832 نفر در صندوق کارآفريني اميد پرداخت شده است که اينها به صورت تسهيلات قرض الحسنه براي اشتغال جوانان روستايي ايلام بوده است
مدير صندوق کارآفريني اميد استان ايلام در پايان افزود: پيش‌بيني مي‌شود همين مقدار براي ۶ ماهه دوم سال نيز هزينه شود. اين تسهيلات در حوزه‌هاي صنعت و معدن، کشاورزي و دامپروري، عشاير، ميراث فرهنگي‌صنايع دستي و گردشگري، فناوري و اطلاعات، جهاد کشاورزي، حوزه ورزش و تقويت زيرساخت‌هاي ورزشي در مناطق روستايي است
صندوق کارآفريني اميد، بر اساس رويکرد جديد حمايت از کسب‌و‌کارهاي خرد بازارمحور با روش تامين مالي خرد، وظايف مهم و غافل‌مانده‌ را در زنجيره حمايت‌هاي دولتي از توليد در بخش خصوصي بر عهده خواهد داشت
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ روابط عمومي
نمايشگاه صنايع دستي ايران با عنوان «ايران اسرارآميز؛ گشتي در باغ خيال» در چارچوب هفته فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در فدراسيون روسيه برگزارشد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۵ روابط عمومي
به مناسبت گراميداشت هفته دولت
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ روابط عمومي
در اين مراسم طرح کارگاه صنايع دستي(سفال) آقاي احمدرضا عربي واقع در شهرک صنعتي شرق، مجتمع کارگاه کوچک غدير با تعداد اشتغال 4 نفر و دريافت تسهيلات به مبلغ 1.200.000.000 ريال، طرح توليد قطعات مينا کاري خانم صديقه گندم چين واقع در روستاي اعلاء ساختمان دهياري با تعداد اشتغال 6 نفر به صورت مستقيم و دريافت تسهيلات به ميلغ 5.000.000.000 ريال تسهيلات کم بهره، طرح گلخانه آلوئه ورا آقاي ابوالفضل بابايي واقع در روستاي خيرآباد مجتمع گلخانه اي اعتضاديه با تعداد اشتغال 1 نفر و دريافت تسهيلات به مبلغ 1.500.000.000 ريال تسهيلات، طرح اقامتگاه بوم گردي خانم راحله کيخسروي واقع در روستاي خيرآباد خياان فردوس با تعداد اشتغال 2 نفر و دريافت تسهيلات به مبلغ 1.500.000.000 ريال تسهيلات افتتاح گرديد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ روابط عمومي
با حضور فرماندار، بخشدار، رئيس صندوق و رؤساي ادارات شهرستان
به گزارش روابط عمومي صندوق استان همزمان با هفته دولت و گراميداشت شهداي خدوم دولت بويژه شهيدان رجائي و باهنر، دو طرح کارآفريني شهرستان ساوجبلاغ با اعتباري بالغ بر پنج ميليارد ريال با حضور مقامات شهرستان به بهرداري رسيد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ روابط عمومي