نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

سفر وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و مديرعامل صندوق کارآفريني اميد به استان ايلام

ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید و هیأت همراه در سفر به استان ایلام با حضور در شهرستانهای بدره، دره شهر و آبدانان به بررسی مشکلات و درخواستهای مردم و ارزیابی ظرفیتها و پتانسیلهای اشتغالزایی این مناطق پرداختند.
طی سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وزیر و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مقامات و مدیران استانی با  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام دیدار و گفتگو کردند.
در ادامه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید  با حضور در شعب صندوق شهرستانهای دره شهر و آبدانان ضمن دیدار با همکاران، در ملاقات با مردم به بررسی مشکلات و درخواستهای آنها پرداخت.
نوراله زاده با حضور در شهرستان دره شهر از خیریه اشتغالزای مهرآفرین با موضوع کارگاه قالی بافی، خیاطی و تولید روتختی بازدید کرد و با صمد نظری مجری طرح و کارکنان این خیریه به گفتگو پرداخت.
خیریه مذکور با اعتبار 500 میلیون ریال و اشتغالزایی 35 نفر و بکارگیری افراد معلول از جمله طرح های مورد حمایت صندوق استان در راستای نیل به اهداف و رویکردهای صندوق کارآفرینی امید می باشد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه این سفر طی دیدار با مجری طرح مشارکتی کشت و فرآوری گیاهان دارویی در شهرستان دره شهر، ضمن بررسی این طرح، از مجری طرح خواست تا با برطرف کردن موانع قانونی و انجام مراحل اداری مورد نظر صندوق در مهلت زمانی مقرر نسبت به اجرای پروژه اقدام نماید.
در ادامه با حضوردکتر ربیعی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی، نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، کاظم زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  بهمراه جمعی از مقامات و مدیران  استانی در محل سد سیمره واقع در شهرستان بدره، ظرفیتها و مزیت های اشتغالزایی این منطقه مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفت.