نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

اولين نشست صميمي پيشکسوتان و همکاران صندوق کارآفريني اميد برگزار شد

اولین نشست صمیمی پیشکسوتان و همکاران صندوق کارآفرینی امید با حضور نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و جمعی از بازنشستگان صندوق برگزار شد.
نوراله زاده ضمن تبریک مبعث پیامبر اکرم(ص) تقارن این مناسبت با برگزاری این نشست را به فال نیک گرفت و خواستار برگزاری سالانه این نشست همزمان با این روز فرخنده شد.
وی از تلاش های خاضعانه و صادقانه پیشکسوتان صندوق قدردانی کرد و موفقیت های امروز صندوق را مرهون تلاش های این عزیزان دانست.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید حضور بازنشستگان در منزل دوم خودشان را ارج نهاد و ضمن ارائه پیشنهاد تشکیل کانون بازنشستگان صندوق درخصوص هرگونه حمایت و همکاری های لازم اعلام آمادگی کرد.
بازنشستگان نیز ضمن قدردانی از برگزاری این نشست، برگزاری مکرر اینگونه نشست ها را فرصت مناسبی برای تقویت روحی و روانی بازنشستگان و نیز امیدواری به آینده برای پرسنل فعلی صندوق دانستند.
تشکیل کانون بازنشستگان صندوق، تشکیل صندوق بازنشستگی کارکنان، پیگیری بهره برداری بازنشستگان از بیمه تکمیلی و برخی از مزایای رفاهی کارکنان ازجمله پیشنهاداتی بود که در این نشست مطرح شد و مقرر شد کمیته ای از بازنشستگان و کمیته ای از همکاران صندوق با برگزاری جلسات ماهانه پیگیری این موارد را برعهده گیرند.
در پایان این نشست از پیشکسوتان صندوق با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیرعامل صندوق و هدایایی قدردانی بعمل آمد.