نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

حضور صندوق کارآفريني اميد در يازدهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک و بيمه

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمهfinex) 2018 )با حضور 392 شرکت و موسسه داخلی و خارجی در تهران آغاز به کار کرد و صندوق کارآفرینی امید نیز با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه حضور یافت.
 آئین افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، همتی رییس کل بیمه مرکزی، موسوی نایب رییس کمسیون اقتصادی مجلس و شماری از مسوولان ارشد صنعت مالی و بانکی برگزار شد.
صندوق کارآفرینی امید با هدف ارائه گزارش عملکرد و معرفی خدمات مختلف خود در حوزه حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک در این رویداد مهم حوزه بازار پولی- مالی شرکت نموده است.
علاوه بر این، ارکان بورس همچون شرکت بورس، بورس کالا،‌ فرابورس، بورس انرژی و شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه، شرکت های کارگزاری و تامین سرمایه و مشاوران سرمایه گذاری و دیگر شرکت های مرتبط با بازار سرمایه نیز در این رویداد حضور فعالی دارند.
در حاشیه این نمایشگاه سومین رویداد فین استارز نیز با مشارکت استارتاپ ها و فین تک های مالی برگزار می شود.
این نمایشگاه، از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ فروردین ماه در تهران برپاست و طی آن فرصت های سرمایه گذاری در ایران برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی خواهد شد.