نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

در آستانه روز جهاني کار و کارگر استان فارس ميزبان وزير کار شد

ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید و هیأت همراه در آستانه روز جهانی کار و کارگر به استان فارس سفر کردند.
علی ربیعی با حضور در همایش روز کارگر در شهرستان آباده اظهار داشت: کارگران سربازان اصلی اقتصاد مقاومتی هستند و متاسفانه حقوق بازنشستگان و کارگران نسبت به تورم در سال هایی دچار افت شده است.
وی ادامه داد: امسال 3200 میلیارد تومان برای افزایش پرداختی به مستمری بگیران و بازنشستگان و نیروهای مسلح در نظر گرفتیم.
ربیعی بیان کرد: امسال 600میلیارد تومان در حوزه رفاهی و مسکن برای کارگران و همچنین 220میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.
نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن سخنرانی در این همایش گفت: باید در مقابل نیروی کار ایرانی سر تعظیم فرود آورد.
رحیم زارع ادامه داد : وظیفه دولت و مسئولان، برطرف کردن مشکلات و موانع کارآفرینان و کارگران و افزایش ظرفیت تولید واحدهای تولیدی است و سپس از دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید بابت پرداخت تسهیلات به مبلغ۱۰ میلیارد ریال تقدیر و تشکر نمود.
 در ادامه این سفر دو روزه جلسه شورای اداری و کارگروه اشتغال در شهرستان اقلید با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و برخی از مسؤولان استانی و شهرستانی در محل دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.