نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

ديدار مديرعامل و اعضاء هيات مديره بنياد کارآفرين دانشگاه شريف با مدير عامل صندوق کارآفريني اميد

غفرانی مدیرعامل بنیاد کارآفرینی دانشگاه شریف در دیدار با نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارافرینی امیدآمادگی خود را برای همکاری با صندوق در زمینه تهیه نرم افزارهای مورد نیاز اعلام کرد.
غفرانی در ابتدا گزارشی ازتوانایی های بنیاد و پتانسیل علمی موجود در این بنیاد ارائه کرد و با توجه به اقدامات علمی و شرکت های دانش بنیان فعال در دانشگاه شریف، تولید اپلیکیشن های کاربردی را یکی از دستاوردهای حمایت از نیروهای ارزشمند علمی دانشگاهی دانست.
ایشان با تاکید برتشکیل دانشگاه های آینده نگر و شکل گیری دانشگاه های نسل چهارم ، معرفی و حمایت از استارتاپ های موفق را لازمه کمک به آینده کشور دانست.
غفرانی  ترویج فرهنگ حمایت مردمی از مراکز علمی را یکی از اولویت های اصلی بنیاد شریف در سال ۹۷ دانست و ارتقاء کیفیت و توسعه امکانات دانشگاه، حمایت از دانشجویان نیازمند، حمایت از طرح های مطالعاتی و پژوهشی و کمک به شکل گیری استارت آپ ها را از دیگر وظایف بنیاد شریف بیان کرد.
در ادامه جلسه نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید  آمادگی صندوق برای حمایت از ایده های برتر دانشگاهی و دانشجویی را اعلام کرد.
نوراله زاده: تشکیل باشگاه های عرضه و فروش ایده های جدید را یکی از روش های توسعه اندیشه های خلاق در جامعه دانست و آمادگی صندوق را برای حضور در چنین رویدادهایی را اعلام کرد.
در پایان این نشست مقرر شد تفاهم نامه ای  دوجانبه مابین صندوقکارآفرینی امید و بنیاد شریف با موضوع طراحی پلت فرم نرم افراز صندوق های محصولی منعقد گردد.همچنین برنامه ریزی های لازم در خصوص همکاری مشترک با صدا و سیما جهت معرفی استارت آپ های موفق مورد حمایت صورت گرفت.