نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

شفافيت، قانونمندي، احترام و عقلانيت بايد سرلوحه کار حراست باشد

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید حراست صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: شفافیت، قانونمندی، احترام و عقلانیت باید همواره سرلوحه کار حراست سازمان ها باشد.
نوراله زاده در این مراسم که با حضور معاونین و مدیران صندوق کارآفرینی امید برگزار شد از خدمات فتحیان نسب، مدیر سابق حراست قدردانی کرد و افزود: تغییر و تحولات، لازمه یک سیستم پویا و کارآمد می باشد.
ایشان آرامش صندوق در دوره مدیریت آقای فتحیان نسب در حراست صندوق را یکی از نشانه های فعالیت مثبت ایشان عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که صندوق همچنان به عنوان یک نهاد خدمتگذار بتواند به ایجاد اشتغال جامعه کمک کند.
در ادامه فتحیان نسب ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مدیریت حراست در مدت چهارسال گذشته، از تلاش های تمامی همکاران خود قدردانی کرد. 
وی همچنین رعایت تقوا، انصاف، حفظ و صیانت از حریم خصوصی افراد و حفاظت از حقوق بیت المال و کارکنان را لازمه کار حراست عنوان کرد.
در ادامه سهیل علم بیگی، سرپرست جدید حراست صندوق کارآفرینی امید ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل صندوق و خدمات مدیریت پیشین حراست، بمنظور پیشبرد اهداف سازمان، تعامل مثبت و سازنده با تمامی معاونت ها و مدیریت ها را مهم قلمداد کرد.
در پایان این مراسم از خدمات چهارساله مدیر سابق حراست صندوق کارآفرینی امید قدردانی گردید