نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

تقدير و تشکر مديرکل تعاون،کارورفاه اجتماعي استان ايلام
از عملکرد صندوق کارآفريني اميد استان در نشست بررسي وضعيت پرداختي اشتغال روستايي

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان ایلام، نشست بررسی وضعیت پرداختی اشتغال روستایی استان،با حضور شیرخانی مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی، غلامی مدیر ارزیابی طرح ها، شرف خانی مدیرصندوق کارآفرینی امید استان ، رؤسای شعب صندوق استان و کارشناسان ستاد و رؤسای صندوق شهرستانها  برگزار گردید.
جعفر شرف خانی مدیر صندوق استان ایلام با بیان گزارشی از عملکرد و خدمات صندوق استان در حمایت از کسب وکارهای خرد وکوچک در حوزه های مختلف،آخرین وضعیت شناسایی ظرفیتهاو طرح های روستایی و نیز تعداد پرداختی در حوزه اشتغال روستایی استان را به تفکیک شهرستانها تشریح کرد. 
شیرخانی مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان ایلام  با حضور در جلسه هم اندیشی همکاران صندوق کارآفرینی امید گفتند یکی از سیاستهای دولت در جهت اشتغالزایی در مناطق روستایی را ارائه تسهیلات ارزان قیمت و قرض الحسنه به افراد کارآفرین روستاها عنوان کرد.
وی با تقدیر و تشکر از اقدامات و خدمات همکاران صندوق کارآفرینی امید استان در زمینه شناسایی ظرفیتهای روستاها و پرداخت تسهیلات به افراد کارآفرین افزود: دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل بایستی دقت کنند که این نوع تسهیلات بایستی به افرادی که اهلیت کافی را برای اشتغالزایی دارند پرداخت شود تازمینه اشتغال برای بیکاران ایجاد شود.
شیرخانی ادامه داد: بایستی زنجیره ارزش و چرخه تولید محصولات را در روستاها شناسایی و از آنان جهت ایجاد اشتغال پایدار حمایت کنیم.