نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

مراسم تکريم و معارفه فرمانده بسيج صندوق کارآفريني اميد
با حضور فرمانده بسيج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و مديرعامل صندوق کارآفريني اميد

به گزارش روابط عمومی: مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج صندوق کارآفرینی امید با حضور سرهنگ میرابی  فرمانده بسیج وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید برگزار شد
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ابتدای این مراسم ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و تشکر از زحمات فتحیان نسب فرمانده سابق بسیج صندوق کارآفرینی امید  گفت: بسیج یکی از مصادیق سرمایه‌ی اجتماعی است که از انقلاب اسلامی ریشه گرفته و در طول سه دهه‌ی گذشته نقش به سزایی در پیشبرد اهداف انقلاب داشته است. 
نوراله زاده افزود: بسیج مظهر عزم و اراده‌ی ملی، مشارکت مردمی و اقتدار جمهوری اسلامی است و ما می توانیم با روحیه ایثار و از خوگذشتگی فضایی را فراهم کنیم تا به رضایت خداوند متعال دست پیداکنیم . 
وی تصریح کرد : ایمان و اعتقاد بسیجی بیشتر در میدان کارزار و میدان نبرد نظامی جلوه‌گر بود اما در عرصه‌های دیگر نیز به‌خوبی می‌تواند ظهور پیدا کند، عرصه‌هایی که تحولات اجتماعی و ابعاد زندگی اجتماعی آن‌ها را ترسیم می‌کند مثل ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مانند آن‌ها. این تفکر، اعتقاد و ایمان قلبی انسان را به اوج عزت و عظمت هدایت می‌کند، در میدان سیاست یک جلوه دارد و در میدان اشتغال جلوه دیگری دارد و در عرصه‌های فرهنگی نیز جلوه‌های خاص خودش را خواهد داشت. 
نوراله زاده گفت: بسیج باید بتواند سرمایه اجتماعی رااحیا کند و تولید محصولات فرهنگی و ادبیات دینی را با همکاری روابط عمومی انتشار دهد.
در ادامه این مراسم فرمانده بسیج وزارت کار ضمن قدردانی از فرمانده سابق بسیج صندوق کارافرینی امید  گفت: بسیج در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش موثری دارد و از مهمترین انتظاراتی که از بسیج می رود توسعه  الزامات اخلاقی، اجتماعی، علمی و همچنین تقویت صبر، گذشت و افزایش تعامل در محیط کاری است.
میرابی افزود: بسیج می تواند در جلوگیری از مشکلات و ارتقاء توان خدمت رسانی دستگاه های اجرایی نقش تعیین کننده داشته باشد و این امر در تمامی ارگانهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جدیت دنبال می شود.
درپایان این جلسه از زحمات فرمانده سابق بسیج صندوق کارآفرینی امید تقدیر و طی حکمی آقای عادل دیانت پور به عنوان فرمانده جدید بسیج صندوق کارآفرینی امید معرفی شد.