نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي:
حضور درشهرستان ها، روستا ها و دربين مردم را ادامه مي دهم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سی و دومین  سفر استانی خود در دولت دوازدهم به همراه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، معاونان، روسای دستگاه های تابعه، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و هیات همراه به استان همدان سفر کرد.
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از ورود به رزن، درمانگاه عمومی تأمین اجتماعی این شهرستان را افتتاح کرد و با حضور در کارگروه اشتغال استان همدان گفت: تاکید مقام معظم رهبری رفتن به میان مردم است و در این شرایط انعکاس واقعی اقدامات دولت باید مورد توجه باشد.
وی با بیان اینکه بار چندم است که به استان همدان می آیم و خوشحالم که اعلام کنم در دولت دوازدهم بیش از ۲۲ هزار کیلومتر زمینی به استانها رفته ام، افزود: تاکید مقام معظم رهبری رفتن به میان مردم و رفتن به لایه های مردم بود و به طوری که فرمودند به روبان بریدن اکتفا نشود و با کارگران نشسته و صحبت شود و تاکید داشتند که باید کارها را خوب انعکاس دهیم.
وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی افزود:654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال سال 97 پیش بینی و 30 هزار میلیارد ریال عقد قرارداد توسط بانک ها با متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی انجام شده است.
ربیعی با بیان اینکه در خصوص فعالیت اورژانس اجتماعی اطلاع‌رسانی نشده است، گفت: این در حالی است که بهزیستی در کاهش طلاق، خودکشی و کمک به توانیابان اقدامات گسترده و خوبی داشته است.
وی با اشاره به تدوین برنامه‌هایی برای اشتغال فراگیر و خرد گفت: با این اقدامات مشکلات اقتصادی تا حدودی رفع می‌شود ضمن اینکه ما قادریم مشکلات را پشت سر بگذاریم.