نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

مديرعامل صندوق کارآفريني اميد:
طرح هاي حوزه اشتغال روستايي حمايت مي شوند

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: سیاست دولت ایجاد اشتغال در کشور است و این صندوق از طرح هایی که در زمینه اشتغال روستایی اجرا شود حمایت خواهد کرد.
به گزارش ایرنا اصغر نورالله زاده روز دوشنبه در کارگروه کسب و کار در اتاق بازرگانی خرم آباد اظهار داشت: امسال دولت قانون حمایت از اشتغال روستایی را در نظر گرفته و در این راستا منابع خوبی اختصاص داده است.
وی افزود: در صورت ارایه طرحی در حوزه اشتغال روستایی ، تمامی طرح ها تایید خواهند شد چرا که امسال دولت برنامه ویژه ای برای اشتغالزایی روستایی در نظر دارد.
وی بیان کرد: دانش نیز می تواند به بخش سنتی در ایجاد اشتغال کمک کند و از دانش هایی که در روستا به کار گرفته شوند ، حمایت می شود.
نوراله زاده گفت: با توجه به اینکه در حوزه روستایی تاکنون طرحی ارائه نشده ، اما منابع وجود دارد و از این پس تمامی طرح های ارائه شده در زمینه اشتغال تایید می شوند.
وی همچنین بیان کرد: در تفاهم نامه با وزارت ارتباطات تمام استارت آپ ها حمایت می شوند.
وی افزود: ساز و کار شرکت های دانش بنیان باید اطمینان بخش باشد و بر اساس منابعی که در اختیار آنها قرار می گیرد بتوانند آن را برگرداند.
ایشان تامین مالی صندوق را شفاف عنوان کرد و افزود: صندوق کارآفرینی از کسب و کار عمومی حمایت می‌کند.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: در حوزه اشتغال روستایی در لرستان 310 میلیارد ریال طرح ارایه شده که 50 میلیارد ریال پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

http://www.irna.ir/fa/News/82979071