نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

حضور مدير عامل صندوق کارآفريني در جمع فعالان اقتصادي و کارآفرينان شهرستان دشت آزادگان

دکتر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان خوزستان در نشستی در محل فرمانداری شهرستان دشت آزادگان با فعالان اقتصادی و کارآفرینان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار صمیمی نوراله زاده ضمن تشکر از همت و فعالیت کارآفرینان، بر ایجاد خلاقیت و نوآوری در استفاده از  فرآورده های جانبی برخی از محصولاتی که در این منطقه به فراوانی یافت می گردد تاکید کرد.
در ادامه این جلسه فرماندار دشت آزادگان از حضور موثر و احساس مسئولیت مجموعه صندوق کارآفرینی امید در استان تقدیر و تشکر کرد و صندوق را از بازوان موثر ایجاد فرهنگ کارآفرینی و بسترساز اشتغال پایدار دانست.
در این نشست که با استقبال فعالان اقتصادی و کارآفرینان همراه بود، کارآفرینان به بیان ظرفیتها و مشکلات خود پرداختند.
در پایان نیز نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه اظهار امیداواری کرد با تغییر نگرش کارآفرینان و فعالان اقتصادی و حمایت های صندوق کارآفرینی امید شاهد شکوفایی اقتصادی این منطقه باشیم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه سفر به استان خوزستان، با همراهی قاسم ساعدی، نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه از مجتمع دامداران شهرستان دشت آزادگان بازدید کرد.
در این بازدید، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید پس از استماع نظرات و مشکلات دامداران ضمن ارائه راهکارهای علمی و مدون جهت رونق کسب و کار، بر ایجاد نوآوری و استفاده بهینه از منابع و ظرفیتهای موجود تاکید کرد و درخصوص پرداخت تسهیلات در صورت ارائه طرح های کسب و کار دارای توجیه اقتصادی مناسب اعلام آمادگی کرد.
در این دیدار نماینده مردم شریف دشت آزادگان و هویزه ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در منطقه و بررسی میدانی مشکلات، عملکرد صندوق را مثبت اعلام نمود و خواستار تداوم و تسریع در ارائه خدمات صندوق به مردم این منطقه شد.