نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

در گردهمايي مديران صندوق کارآفريني اميد صورت گرفت؛
رونمايي از اپليکيشن پرداخت کاپ و معرفي طرح هاي سه گانه زرين و اميد(1)

اپلیکیشن پرداخت کاپ(کارآفرینی امید پرداخت) و طرح های سه گانه کسب و کار زرین و امید(1) در دومین گردهمایی سراسری مدیران و معاونین صندوق کارآفرینی امید رونمایی و معرفی شدند.
دکتر تک دهقان، مدیر تلفیق برنامه و فناوری اطلاعات صندوق کارآفرینی امید در راه اندازی اپلیکیشن پرداخت کاپ را از جمله اقدامات صندوق در راستای پیاده سازی بانکداری اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: مشتریان صندوق در شهرها و روستاهای سراسر کشور پراکنده اند و تمامی آنها امکان دسترسی به خدمات بانکی و شعب را ندارند و با راه اندازی این اپ امکان سرویس دهی به مشتریان سریعتر و آسانتر خواهد شد. 
تک دهقان همراه بانک، همراه پرداخت، باشگاه مشتریان و بازارچه امید را به عنوان بخش های مختلف این اپلیکیشن معرفی کرد و امکان مشاهده تسهیلات و جزئیات پرونده تسهیلاتی، جزئیات اقساط، پرداخت آنلاین اقساط، انتقال وجه، تغییر رمز دوم، انسداد کارت، مشاهده اطلاعات تمامی کارت ها، مشاهده امتیاز تسهیلات طرح های زرین و امید و سناریوسازی دریافت تسهیلات و راه اندازی فروشگاه الکترونیکی شخصی را از جمله امکانات این اپلیکیشن برشمرد.
وی درخصوص بازارچه امید گفت: تمامی وام گیرندگان صندوق و تولیدکنندگان کالا و خدمات در سراسر کشور می توانند به صورت رایگان در این بخش یک فروشگاه آنلاین داشته باشند و محصولات خود را در داخل و خارج از کشور به فروش برسانند.
مدیر تلفیق برنامه و فناوری اطلاعات صندوق کارآفرینی امید توسعه خدمات صندوق به مشتریان، توسعه خدمات مجازی، توسعه ابزارهای مدرن، هدایت زنجیره های کسب و کار و گسترش برند صندوق کارآفرینی امید را ازجمله اهداف راه اندازی این اپلیکیشن خواند.
تک دهقان افزود: امروزه مشتریان تمایلی به حضور فیزیکی در شعب ندارند و تمایل دارند خودبانک باشند. با استفاده از این اپلیکیشن زمان و مکان برای مشتری حذف خواهد شد.
وی امکان امتیاز دهی به مشتریان را به عنوان یکی از ویژگی های کاپ برشمرد و اظهار داشت: در این اپلیکیشن بر اساس فعالیت مشتریان به آنها کاپ های طلایی، نقره ای و برنزی داده خواهد و خدمات خاصی برای مشتریان خاص در نظر گرفته شده است.

در ادامه این مراسم دیانت پور، معاون مدیریت تجهیز منابع به تشریح طرح های سه گانه زرین کسب و کار و امید(1) پرداخت و اظهار داشت: متقاضیان پس از گذشت حداقل 1 روز  از سپرده گذاری واجد شرایط برای اخذ تسهيلات زرین كسب وكار(1) می گردند و همچنين مبلغ حداقل موجودی حساب سپرده به مبلغ30 ميليون ریال می باشد. ميزان تسهيلات بر مبنای مبلغ واریز شده به حساب سپرده زرین كسب وكار(1) حداكثر تا سقف250 ميليون ریال و با دوره بازگشت اقساط حداقل6ماه و حداكثر 36 ماهه با کارمزد 2درصد و بدون ضامن پرداخت می گردد.
دیانت پور پرداخت تسهیلات زرین كسب وكار(2) را منوط به تسویه تسهيلات زرین كسب وكار(1) و سپری شدن دوره انتظار 180 روز و بر مبنای بازپرداخت اقساط تسهيلات پرداختی توسط سپرده گذار و معدل ایجاد شده عنوان کرد و افزود: پرداخت تسهيلات طرح زرین كسب وكار(2) صرفاً برای ایجاد، توسعه، خرید تجهيزات، نوسازی ماشين آلات و همچنين سرمایه در گردش به ميزان حداكثر 250 ميليون ریال با بازپرداخت اقساط حداقل 6ماه و حداكثر 36 ماه با كارمزد 4 درصد می باشد.
وی در خصوص تسهیلات طرح پوز زرین گفت: این طرح پس از تسویه تسهيلات زرین كسب وكار(1) و سپری شدن دوره انتظار 180 روز و بر مبنای تراكنش های بعمل آمده و معدل ایجاد شده قابل پرداخت می باشد. حداقل مبلغ موجودی حساب سپرده قرض الحسنه طرح تسهيلات پوز زرین كسب وكار به مبلغ 10 ميليون ریال می باشد و در صورتيکه مشتری بخواهند صرفاً از پوز زرین كسب وكار استفاده كند باید 20درصد از مبلغ تسهيلات را در قالب سپرده به عنوان وثيقه قراردهد.