نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

مراسم عزاداري رحلت پيامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبي (ع) و شهادت امام رضا (ع) در ستاد مرکزي صندوق کارآفريني اميد برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، دراین مراسم که با حضور، معاونین، مدیران و حضور پرشور همکاران ستاد و استان تهران در محل نمازخانه ستاد برگزار گردید با تلاوت آیاتی از کلام الله آغاز و پس از آن حجت الاسلام والمسلمین کوثریان به ایراد سخن پیرامون زندگی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) پرداخت.
وی در سخنانی به ابعاد مختلف زندگی پیامبر اکرم (ص) و امام حسن و امام رضا (علیهماالسلام) اشاره و بر الگو گیری از ائمه معصومین در همه شئون زندگی تاکید کرد. 
حجت الاسلام  کوثریان به شرایط آن روز جزیره العرب ، بعثت پیامبر ، صلح امام حسن(ع) و نیز دوران امام رضا(ع) اشاره کرد و حاضران را با شرایط آن دوران آشنا ساخت .
ایشان به برخی از خصوصیت فردی پیامبر(ص) اشاره  و گفت: گشاده رویی، سخاوتمندی ، حفظ بیت المال ، متفکر بودن و ... از ویژگی های بارز پیامبر بود که رعایت آنها مایه خوشبختی و کامیابی برای جامعه خواهد بود.
در ادامه مراسم همکاران  در سوگ و رثای حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و همچنین دومین و هشتمین امامان همام آسمان ولایت و امامت به عزاداری و سوگواری پرداختند.