صفحات استانی صفحات استانی

حضور مدير صندوق کارآفريني اميد استان کرمان در همايش دهياران شهرستان هاي سيرجان و بردسير

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان کرمان، همایش دهیاران شهرستان های سیرجان و بردسیر با حضور معاونت عمرآنی استاندار، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، حکیم نیا مدیر صندوق استان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی در سالن همایش های هلال احمر سیرجان برگزار شد در این مراسم حکیم نیا مدیر صندوق استان در خصوص راهکارهای توسعه روستا ها و نقش توسعه جوامع محلی در توسعه کشور ایراد سخن نمود.

حکیم نیادر ابتدای سخنان خود ضمن اشاره به نقش صندوق کارآفرینی امید در توسعه روستاها و حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک، به دستاوردهای صندوق در این زمینه اشاره نمود.

ایشان در ادامه سخنان خود گفت: خواستگاه اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری روستاهاست. اگر روستاهای ما توانمند شوند شاهد رونق و آبادانی آنها خواهیم بود و رونق و آبادانی روستا به منزله راه افتادن چرخ اقتصاد کشور است. اگر در جوامع کوچک شاهد رفتارهای اقتصادی درست و حرکت به سمت رونق اقتصادی باشیم قطعا شاهد شکوفایی اقتصادی در کشور خواهیم بود که لازمه رسیدن به این مهم اهمیت دادن به کسب و کارهای خرد و کوچک است.

وی افزود: صندوق کارآفرینی امید به عنوان تنها نهاد تخصصی حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک و روستایی است. سال هاست صندوق کارآفرینی امید نه تنها در بخش  پرداخت تسهیلات و حمایت های مالی بلکه در هر زمینه ای همراه و همیار کسب و کار های خرد و کوچک بوده است. اکنون نیز ما در صندوق کارآفرینی امید آمادگی داریم تا به کمک دهیارانی بشتابیم که کمر به آبادانی روستایشان بسته اند.