نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

ديدار استاندار سمنان با مديران بانک ها، مسئولين اقتصادي و موسسات بيمه

این دیدار با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان، دکتر عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، شهرکی مدیر صندوق کارآفرینی امید، مدیران بانک ها، مسئولین اقتصادی و موسسات بیمه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان:
استاندار سمنان روز پنج شنبه ششم دی‌ماه در دیدار با مسئولین اقتصادی و مدیران بانک‌ها و موسسات بیمه استان گفت: توجه به سرمایه‌های مردمی و منابع مالیاتی راه‌هایی برای رفع محدودیت منابع اعتباری استان هستند و در شرایط تحریم باید تلاش کرد تا مردم از خدمات ارائه شده ناراضی نشوند.
استاندار سمنان اظهار داشت: اصرار بر این است که بانک‌ها نقش حمایتی خود را از صاحبان صنعت و تولید ایفا نمایند و کارگروه های مختلف بخش صنعت چنانچه با دغدغه و کار کارشناسی مدیران پیگیری شوند، کمک بزرگی برای پیشبرد امور خواهند بود.
نماینده عالی دولت در استان سمنان با بیان این مطلب که بانک‌ها و موسسات مالی در وصول مطالبات، بر اصل سرمایه واحدهای تولیدی متمرکز نشوند افزود: برای توسعه استان منابع بودجه ای ما محدود است بنابراین باید منابع جدید تعریف شود و ماموریت اصلی دستگاه‌ها نیز در همین راستا قرار گیرد.
وی اذعان داشت: از دیگر موارد مهم کمک به پیشرفت امور، تسهیل مقررات است تا برنامه های اجرایی مردم سرعت بیشتری به خود بگیرد و گمرک، بانک ها و موسسات بیمه از مهمترین حوزه های مورد نظر در این زمینه هستند.