نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

در بازديد از طرح برتر صندوق کارآفريني اميد استان البرزعنوان شد؛
دکتر ابتکار: حمايت از کارآفرينان زن از اولويت هاي دولت است

معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، از کارگاه تولید پوشاک در شهرستان ساوجبلاغ بازدید کرد.
در این بازدید که با حضور استاندار البرز، معاونین استاندار، فرماندار شهرستان ساوجبلاغ، بخشدار بخش چهارباغ و مدیرصندوق کارآفرینی امید استان البرز انجام شد، معاون رییس جمهور از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های کارآفرینی با مسئولیت مستقیم زنان  قرار گرفت و مجریان طرح گزارشی از عملکرد و نحوه راه اندازی کارگاه تولیدی، بازار فروش و حمایت های دولتی و تسهیلات قرض الحسنه دریافتی از صندوق کارآفرینی امید ارائه کردند.
در ادامه دکتر ابتکار ضمن گفتگوی چهره به چهره با زنان شاغل در این کارگاه در جریان وضعیت شغلی و معیشتی زنان شاغل قرار گرفت.
ایشان ضمن تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی گفت: حمایت از کارآفرینان زن در اولویت طرح های دولت تدبیر و امید است.
در حاشیه این بازدید ایلدرمی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز گزارشی از روند پرداخت تسهیلات روستایی به زنان سرپرست خانوار، نحوه پرداخت ها و آمار مشاغل ایجاده شده توسط زنان از طریق تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید به معاون رییس جمهور ارائه کرد.
در پایان دکتر ابتکار ابراز امیدواری کرد تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید بتواند همچون گذشته حامی و پشتیبان مشاغل خانگی، کارفرمایی و روستائی بویژه با محوریت بانوان باشد که این حمایت، حمایت از یک فرد نیست بلکه حمایت از یک خانواده، از یک جامعه است.