نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

در استان لرستان برگزار شد :
چهل رويداد کار آفريني در چهل نقطه کشور به مناسبت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي در استان لرستان

 

 

چهل رویداد کار آفرینی در چهل نقطه کشور
به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

در استان لرستان

 

شه حامد مشاور محترم مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه طرح "چهل رویدادکار آفرینی در چهل نقطه کشور " در استان لرستان حضور یافت.

 در دهه مبارک فجر طرح های حمایت شده صندوق کارآفرینی امید استان در حوزه اشتغال روستایی با حضور مشاور محترم مدیر عامل جناب آقای شه حامد و مسئولین استانی به بهره برداری رسیدند .
از جمله این طرح ها می توان به کلنگ زنی سردخانه صنعتی 2000تنی روستای کاکارضا شهرستان سلسله با اعتبار 20/000/000/000 ریال و پیش بینی ایجاد اشتغال  50نفراشاره کرد و همچنین در این روزافتتاح طرح بوم گردی روستای قلعه نصیر شهرستان پلدختر با اعتبار2/300/000/000ریال  با ایجاد اشتغال 5 نفر به بهره برداری رسید.

که با حضور مشاور محترم مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید ،آقای تیموری امام جمعه وآقای دستیاری فرماندار پلدختر وآقای دکتر خسروی فرماندار سلسله و مسئولین استانی برگزار گردید.در این مراسم فرمانداران شهرستانهای یاد شده  در حضور مشاورمحترم مدیر عامل صندوق از عملکرد مناسب صندوق کارآفرینی امید استان در بین بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و پیگیری و تعامل سازنده صندوق ابراز رضایت کردند.


شه حامد  نیز در بازدید از این طرحها ضمن بررسی و اطلاع از مشخصات هر طرح ، از روند پرداخت تسهیلات مطلع و از خدمات صندوق استان نیز تشکر کرد. ایشان با اعلام آمادگی صندوق با حمايت اشتغالزائي در سطح روستاها ، طرح هر روستا يک محصول و روستای بدون بیکار از برنامه هاي مهم صندوق کارآفريني اميد در کشور اعلام کرد و گسترش خدمات محروميت زدايي نظام را از برکات پيروزي انقلاب اسلامي دانستند.