نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

با حضور سهيل علم بيگي
برگزاري آئين معارفه رابط حراست صندوق کارافريني اميد استان فارس

 

برگزاري آئين معارفه

رابط حراست صندوق کارافريني اميد استان فارس 

 

آيين معارفه رابط حراست صندوق کارافريني اميد استان فارس ؛ با حضور سهيل علم بيگي ، مدير و کارشناسان صندوق استان و جمعي از پرسنل شهرستان ها  در بعدازظهر چهارشنبه 21 فروردين ماه و همزمان با اعياد شعبانيه ، در سالن جلسات صندوق استان فارس برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بهرام لطیفی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان فارس  ضمن خیر مقدم به حضار ، به گزارش اجمالی از عملکرد صندوق استان فارس در سال گذشته پرداخت.

سپس مدیر حراست صندوق مرکز بیان کرد: نیاز به امنیت هم در سطح فردی و هم در سطح اجتماعی از بدیهات عقلی است که کلام وحی و لسان ائمه اطهار علیهم السلام نیز موید آن است.

وی افزود: با توجه به اینکه صندوق کارآفرینی امید  یک نهاد مالی می باشد ، جایگاه حراست در صندوق استانها و نقش آن در پیشگیری از آسیب های احتمالی بسیار حیاتی می باشد .

علم بیگی ادامه داد: صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ صیانت از کارکنان ، اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده ، اماکن ، تاسیسات و اموال ؛ شناسایی آسیب ها ، تهدیدها و انجام اقدامات پیشگیرانه و .... برخی از اهداف حراست صندوق می باشد و سپس به تشریح وظایف رابط حراست پرداخت.