صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

با حضور وزير ورزش و جوانان و مديرعامل صندوق کارآفريني اميد برگزار شد؛
رونمايي از طرح‌هاي اشتغال زايي صندوق کارآفريني اميد در حوزه جوانان، به مناسبت روز جوان

 

 

با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید برگزار شد؛

 

رونمایی از طرح‌هاي اشتغال زايي

صندوق کارآفرینی امید در حوزه جوانان، به مناسبت روز جوان

 

آيين رونمايي از طرح‌هاي اشتغال زايي جوانان با حضور وزير ورزش و جوانان، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، مدیرعامل بانک رسالت، معاون امور جوانان و تني چند از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.
در این مراسم از پروژه‌هاي کارآفريني صندوق کارآفريني اميد و بانک رسالت در محل ساختمان شماره يک وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز جوان در جهت تحقق شعار سال (رونق توليد) از طريق ويديو کنفرانس رونمايي گردید.
در اين مراسم که مديران عامل صندوق کارآفريني اميد و بانک رسالت نيز حضور داشتند، 480 طرح اشتغالزايي صندوق کارآفريني اميد با اشتغال 1330 نفر به طور هم زمان افتتاح و 4 طرح اين صندوق به صورت نمادين از طريق ويديو کنفرانس در 4 استان راه اندازي شد.

طی این مراسم 78 طرح اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید در حوزه جوانان در استان فارس با اعتبار 60میلیارد ریال و ایجاد 150 فرصت شغلی با دستور وزیر ورزش و جوانان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفتند.

همچنین 43 طرح استان سیستان و بلوچستان با اعتبار 35میلیارد ریال در حوزه های صنایع دستی، باشگاه ورزشی و طرح های خدماتی و فرهنگی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مدیران استانی افتتاح شد.

طرح های استان اصفهان نیز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور سلطان حسینی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد. وی درخصوص پرداخت تسهیلات در این استان گفت: استان اصفهان موفق شد با پرداخت تسهیلات بیشتر از ظرفیت پیش بینی شده 230 فرصت شغلی برای جوانان این استان ایجاد نماید.

سلطان حسینی طرح های بانک رسالت را طرح های دامپروری و پوشاک و طرح های صندوق کارآفرینی امید را طرح های تراش سنگ، تولید نان رژیمی، شهربازی، مونتاژتابلوهای برقی، بسته بندی سبزیجات و... اعلام نمود.

همچنين آغاز به کار 550 هسته کارآفريني اجتماعي و ايجاد اشتغال براي 800 نفر و افتتاح نمادين 4 طرح اين بانک به صورت ويديو کنفرانس در 5 استان کليد خورد.
طی این مراسم استان‌هاي فارس، سيستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوي، خوزستان، کرمان و کرمانشاه طرح‌هاي خود را از طريق ويديو کنفرانس رونمايي کردند.