صفحات استانی صفحات استانی

جلسه شوراي معاونين و مديران ستادي صندوق کارآفريني اميد برگزار شد

 

 

 

 

 جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی

جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی در دفتر مدیرعامل برگزار شد و معاونین و مدیران به تشریح گزارش عملکرد سال97 وهمچنین برنامه‌های سال ۹۸ پرداختند.

در ابتدای این جلسه خلیلی معاون تجهیز و تخصیص منابع گزارشی از تسهیلات اشتغال روستایی ارائه داد و گفت در حوزه اشتغال روستایی اقدامات خوبی انجام شده است که انشالله در سال آتی نیز عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.
 در ادامه این جلسه هوشیار معاونت توسعه و منابع انسانی ضمن تشکر از خدمات ویژه صندوق کارآفرینی امید در حوزه اشتغال گفت:  صندوق جایگاه خوبی در کشور پیدا کرده است و امیدواریم با تلاش همکاران صندوق کارآفرینی امید در کشور بتوانیم صندوق را در جایگاه بهتری قراردهیم.
 در ادامه این جلسه  اصحابی معاونت ساماندهی و توانمندسازی گزارش عملکرد معاونت را ارائه و گفت  باعنایت به سال ۹۸ و نامگذاری آن از طرف مقام معظم رهبری به سال رونق تولید، باید تلاش جدی در حوزه رونق تولید انجام دهیم.
 معاونت ساماندهی و توانمندسازی گفت در راستای دستور مدیر عامل محترم چگونگی برپایی بازارچه های مهر امید در استان های مختلف در حال بررسی است و در استان خراسان شمالی به صورت پایلوت درحال افتتاح می باشد که امیدواریم رونق تولید در این بخش صورت گیرد.
اصحابی در ادامه به تفاهم نامه ها، بیمه های روستایی، برگزاری جشنواره ها، نمایشگاه ها و طرح های جدید سازمان اشاره و گفت:  امیدواریم بتوانیم در پایان سال ۹۸  عملکرد قابل  قابل تقدیری داشته باشیم.
در پایان این جلسه نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن تقدیر از کلیه معاونین و مدیران که گزارش عملکرد مطلوبی در حوزه اشتغال داشتند گفت: برای شبکه سازی بازار، برنامه زمانبندی ارائه شود تا بدانیم ساماندهی تا چه زمانی به سرانجام می رسد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به ساماندهی باشگاه مشتریان و همچنین شبکه مشتریان صندوق اشاره و گفت با ساماندهی باشگاه مشتریان می‌توانیم  خدمت رسانی اثر بخشی برای گیرندگان تسهیلات داشته باشیم

نوراله زاده به حوزه تبلیغات جهت بیشتر دیده شدن اقدامات صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و گفت: باید بیلبوردهای شهری را فعال کنیم و با تبلیغات برای رونق روستاها و کارهایی که در حوزه اشتغال کردیم بپردازیم.
ایشان یک مرکز مشاوره سیستمی که از ماژول سیستم فرایند باشد را الزامی دانست و گفت: برای توانمند سازی جامعه هدف باید مشاوره آنلاین در سازمان داشته باشیم  تا مردم بتوانند برای ایجاد کسب و کارهای جدید و  کسب و کارهای در حال انجام مشکلاتشان را برطرف سازند .
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه خواهان برگزاری  شورای راهبری صندوق کارآفرینی امید هر سه ماه یکبار شد و به برگزاری منسجم این جلسات تاکید کرد.
نوراله زاده  به ضرورت اجرای یکی از طرح‌های اصلی صندوق کارآفرینی امید در روستاها ازجمله روستای بدون بیکار، صندوق‌های خرد محلی و هر روستا یک محصول اشاره کرد و گفت:  اجرای یکی از این طرح ها برای تمامی شهرستان‌ها اجباری است و هر شهرستان باید نسبت به ایجاد یکی از این طرح ها اقدام و گزارش آن را نیز ارسال نماید.
وی به برگزاری منظم  جلسات شورای مدیران و معاونین ستادی هر هفته یک بار تاکید و گفت معاونت ها باید هر هفته به ارائه گزارش فعالیت و عملکرد در مدیریت خود اقدام نمایند.