صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

در بازديد از استارت آپ هاي آچاره و اوبار مطرح شد؛
يکي از برنامه هاي صندوق کار آفريني اميد اتصال روستا به تجارت الکترونيک است

 

 

 

 

در بازديد از استارت آپ هاي آچاره و اوبار مطرح شد؛ 

یکی از برنامه های صندوق کار آفرینی امید

اتصال روستا به تجارت الکترونیک است

 

دکتر نوراله زاده مدیرعامل به همراه دکتر ربیعی رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید از مجموعه ساناگسترسبز و استارت آپ های آچاره (سامانه هوشمند درخواست خدمات) و اوبار (سامانه هوشمند حمل بار)، بازدید و از نزدیک با فعالیتهای این مجموعه آشنا شدند.
دکتر ربیعی، رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید در این بازدید ضمن آرزوی موفقیت برای این مجموعه گفت: بخش خدمات به آهستگی تاثیرگذاری خود را در رشد کشورخواهد داشت و می توان با سرمایه گذاری در حوزه خدمات و فضای مجازی جامعه و بخشی از اقتصاد را نجات داد.
دکتر ربیعی افزود: دیگر رشد اقتصادی فقط با صنایع بزرگ انجام نخواهد شد و خدمات تاثیر گذاری خود را در آینده بر رشد کشور نشان خواهد داد.
وی اظهار داشت: یکی از برنامه های صندوق کارآفرینی امید اتصال روستا به تجارت الکترونیک است و با همکاری با استارت آپ ها با جدیت در حال انجام و نهایی سازی آن هستیم.
دکتر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در نشست با مدیرعامل شركت ساناگسترسبز، با تاکید بر توسعه فعالیت استارتاپ‌های پیشرو اظهار کرد: این روزها اكوسیستم استارتاپی زندگی را برای مردم آسان کرده به همین دلیل صندوق در تلاش است علاوه بر توسعه خدمات آنلاین خود از استارتاپ‌ها حمایت‌های لازم را داشته باشد. 

 

وی افزود: ورود استارتاپ‌ها به بخش‌هایی که ظرفیت‌های شغلی بسیاری در آن وجود دارد، به اشتغالزایی کشور کمک بزرگی خواهد کرد. خوشبختانه استارتاپ آچاره توانسته در حوزه خدمات، علاوه بر آسان کردن امور، اشتغالزا باشد. همچنین با توجه به اینکه صنعت حمل ونقل ضریب اشتغالزایی بالایی دارد، استارتاپ اوبار توانسته علاوه بر نظم‌بخشی به امور حمل و نقل برای بسیاری از جوانان شغل به وجود آورد. 
نوراله زاده در ادامه با اشاره به اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید در خصوص حمایت از کسب و کارهای اینترنتی مطرح کرد: استراتژی صندوق همواره این بوده که از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک، اینترنت اشیا، واقعیت افزوده، توسعه بازار کالاهای ایرانی و تامین مالی جمعی حمایت کند. از این رو درصدد هستیم همکاری‌مان را با استارتاپ‌ها در جهت ارتقای کسب و کارهای روستایی افزایش دهیم. 
در ادامه این نشست حامد تاج‌الدین مدیرعامل شركت ساناگسترسبز با بیان اینکه در سامانه آچاره هدفگذاری شده تا مرز یک میلیون کاربر را رد کنیم، اظهار کرد: نیروهایی که در مجموعه ما فعالیت دارند همه نخبگانی هستند که توانمندی بسیاری دارند و با علاقه کار می‌کنند. در حال حاضر کشور ما یک میلیون راننده بین شهری دارد و حدود 100 هزار نفر از این افراد در اوبار فعالیت می‌کنند. ما در این استارتاپ هدفمان توسعه سرویس لجستیکی است.