صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

مدير صندوق کارآفريني اميد خراسان شمالي :
طرحي جديد براي حمايت از توليد کنندگان و مصرف کنندگان استان خراسان شمالي

 

 

 

طرحی جدید برای حمایت از

تولید کنندگان و مصرف کنندگان استان خراسان شمالی

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی از طرحی جدید برای حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان استان خبر داد. نبی زاده در گفت و گو با روزنامه خراسان شمالی گفت: نخستین بازار آنلاین عرضه مستقیم محصولات کشور در بجنورد راه اندازی می شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی با بیان این که این بازار در راستای حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده راه اندازی می شود، افزود: برای تجهیز این بازار، 10 میلیارد ریال تسهیلات از محل تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شده است که تا دو ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

نبی زاده گفت: این بازار به عنوان پایلوت در بجنورد راه اندازی می شود و اگر نتیجه مثبتی داشته باشد، در دیگر شهرها و استان های کشورمان اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این بازار با هدف ایجاد تعادل در بازار راه اندازی و به این طریق هزینه های مازاد انبارداری و دلالی حذف می شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی اضافه کرد: در این بازار که نوعی هایپرمارکت روستایی محسوب می شود، انواع مرغ، گوشت قرمز، ماهی، صنایع دستی و دیگر تولیدات عرضه خواهد شد.

نبی زاده مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی با اشاره به مشکلات عرضه محصول از سوی تولیدکنندگان به بازار گفت: تولیدکنندگان محصولات شان را مدت دار به واسطه ها می دهند و علاوه بر این که دیر به پول شان می رسند، محصول با قیمت بالاتری به دست مصرف کنندگان می‌رسد.وی درپایان گفت: طراحی یک نرم افزار آنلاین موبایلی برای این بازار را در دستور کار داریم تا به مصرف کنندگان بدون حضور در بازار و فقط براساس سفارش از طریق این نرم افزار سرویس دهی شود.