صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

مديرعامل صندوق کارآفريني اميد :
محور توسعه روستاها ايجاد کسب و کار است

 

 

 

 

 

 

 

محور توسعه روستاها ایجاد کسب و کار است


در گذشته به حوزه اشتغال در روستاها کم توجهی شده اما دولت دوازدهم ایجاد کسب و کار در روستاها را به عنوان محور توسعه آغاز کرده است.

نوراله‌زاده در جمع دهیاران شهرستان خوشاب گفت: نگاه دولت رشد فراگیر و توسعه متوارن همه مناطق کشور است و صندوق کارآفرینی امید آمادگی اختصاص اعتبار به دهیاری‌ها را دارد.

وی ادامه داد: تاکنون کسب و کار روستایی زمینه و بستر خوبی نداشت و تاکید دولت بر افزایش شاخص‌های توسعه روستایی بوده است.

مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید  گفت: در بخش خدمات و حمل و نقل نیز باید ظرفیت کسب و کار افزایش یابد، بنابراین طرح‌های روستایی که امکان ظرفیت‌سازی در آن وجود دارد، حتما مورد حمایت قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: برای ضمانت‌ها دریافت تسهیلات انواع ضمانت‌های موجود از جمله خودرو و ملک قابل قبول است چون  اعتقاد داریم مناسب با هر فردی باید نوع ضمانت تعیین شود.

نوراله‌زاده افزود: در سال گذشته نیز 25 میلیارد ریال از محل تسهیلات روستایی در منطقه خوشاب پرداخت شده و امید داریم تا پایان سال حرکت و جهش مناسبی در توسعه روستایی شاهد باشیم.

مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید  گفت:ما آمادگی داریم گردش عملیات دهیاری ها را بر عهده بگیریم و در مقابل خط اعتبار مناسبی را در اختیار آنان قرار دهیم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس نیز گفت: در سال‌های گذشته در شهرستان خوشاب چندین میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام شده و دولت خدمات زیادی ارائه داده و بسیاری از مشکلات این منطقه رفع شده است.