صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

در آستانه سفر رياست محترم جمهور به استان خراسان شمالي:
نشست معاونين استاندار خراسان شمالي و نماينده مردم بجنورد در مجلس شوراي اسلامي با مديرعامل صندوق کارآفريني اميد


 

 

 

 

دیدار مسئولین استان خراسان شمالي

بامدير عامل صندوق کارآفريني اميد

 

نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در نشستی با حضورمعاون استاندار خراسان شمالی، نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی مدیرکل میراث فرهنگی استان خراسان شمالی و هیئت همراه  گفت: صندوق کارآفرینی امید به رشد فراگیر اعتقاد دارد و این مولفه باید شامل تمامی مناطق باشد وبه شهرها و روستاهای خاص محدود نشود.

وی افزود:  صندوق کارآفرینی امید به تمامی مناطق کشور توجه ویژه ای دارد و من به اغلب مناطق در استان های مختلف به واسطه بازدید و افتتاح طرح های مورد حمایت سفر کردم .

نوراله زاده به مدل های حمایتی صندوق کارآفرینی امید اعم از روستاهای بدون بیکار، هر روستا یک محصول و صندوق‌های خرد محلی اشاره و گفت: صندوق کارآفرینی امید آمادگی دارد با مطالعاتی که در استانها انجام می‌ شود جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها این مدل‌ها را تامین مالی کند و شاهد شکوفایی و رونق تولید در استان خراسان شمالی و سایر نقاط کشور باشیم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در پایان این جلسه گفت: به جهت خدمات بیشتر به مردم در شهرستان راز و جرگلان و استفاده از تسهیلات اشتغال ، همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به استان خراسان شمالی شعبه صندوق در این شهرستان افتتاح خواهد شد.

پیش از صحبتهای نوراله زاده رجب زاده معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب صندوق کارآفرینی امید استان خراسان شمالی گفت: صندوق در حوزه اشتغال در استان خراسان شمالی نقش به سزایی را در کاهش بیکاری و رونق تولید داشته و این مهم مرهون تلاش و زحمات مدیریت و پرسنل صندوق کارآفرینی امید  استان می باشد.
 
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: با افزایش بودجه و سهم اختصاص یافته برای استان جهت پرداخت تسهیلات اشتغال از طریق صندوق کارآفرینی امید و حمایت از رسته های دارای پتانسیل بالا و همچنین توجه به توانمندسازی و توسعه جوامع محلی می توانیم شاهد رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدارباشیم.