صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

با حضورمعاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهوري:
افتتاح چند طرح مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد در روستاهاي شهرستان ساوجبلاغ

 

 

 

 

 با حضورمعاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهوري:
 
افتتاح چند طرح مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد 
در روستاهاي شهرستان ساوجبلاغ
 
با حضورمعاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری، استاندار البرز، مدیر صندوق کارآفرینی استان، رئیس شعبه شهرستان ساوجبلاغ و دیگر مقامات محلی طرح های اشتغال روستائی صندوق کارآفرینی امید استان البرز در شهرستان ساوجبلاغ افتتاح شد.

کارگاه تولید پوشاک در روستای آغچه حصار با بیست میلیارد ریال تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید با اشتغالزایی برای ۱۵ نفر به صورت مستقیم و ۴۰ نفر غیر مستقیم با تولید ماهانه ۳ هزار دست لباس از جمله این طرح‌ها بود.

در ادامه افتتاح بیست و ششمین مسکن محرومین در روستای قاسم گرجی، افتتاح نمایشگاه دائمی گیاهان زینتی در بخش چهارباغ با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای ۱۶ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم با ظرفیت ۶ هزار گل و افتتاح پروژه شرکت فرش نقشینه در دهکده طالقانی با شصت  میلیارد ریال تسهیلات و اشتغال‌زایی برای ۱۰۰ نفر از دیگر طرح‌های مورد افتتاح در سفر یک روزه معاون رئیس جمهوری به ساوجبلاغ بود.

همچنین کلنگ ‌ساخت کارخانه اسانس و گلاب گیری رضایی با اعتباری بالغ بر سی وپنج میلیارد ریال و اشتغال زایی روستایی برای ۸۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۵۰ نفر غیرمستقیم با ظرفیت ۲۱۰ تن برداشت گل، ۲۰۰ تن گلاب و ۴ کیلوگرم روغن گل محمدی به زمین زده شد.

دراین مراسم، دیدار و گفتگو با دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان ساوجبلاغ از دیگر برنامه‌های سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری به این شهرستان بود.