صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

جلسه شوراي اداري صندوق کارآفريني اميد استان آذربايجان شرقي با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني

 

 

 

 

جلسه شوراي اداري صندوق کارآفريني اميد استان آذربايجان شرقي با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انسانی

دومین گردهمایی روسا، سرپرستان و کارشناسان صندوق استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر هوشیار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مهندس محققی مدیر پشتیبانی، کریم زاده مدیر صندوق استان در محل سالن کنفرانس صندوق استان برگزار گردید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرینی امید در این جلسه با اشاره به محدودیت های صندوق در حوزه امکانات و منابع مالی عملکرد آن را در مقایسه با سازمان های مشابه درخشان توصیف کرد و گفت: با وجود اینکه در بعد امکانات قابل مقایسه با سایر موسسات مالی نیستیم اما با وجود مشکلات فراوان به عنوان یک سازمان جهادی با تمام امکانات و منابع انسانی در خط اول ایجاد اشتغال و حمایت از کسب و کارها  قرار داریم.

دکتر هوشیار با اشاره به جایگاه منابع انسانی در نقش آفرینی سازمانی افزود: مهمترین سرمایه یک سازمان منابع انسانی آن می باشد که  با حرکت های خلاقانه خود می تواند سازمان را در رسیدن به اهدافش  یاری دهد و زمان رسیدن به نقطه مطلوب را کاهش دهد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به مقوله آموزش پرداخت و آموزش را لازمه استمرار هر سازمان دانست. دکتر هوشیار در ادامه با تاکید بر کارآمد بودن آموزش های سازمانی، گفت: درعصر تکنولوژی که دائما علوم در حال تحول هستند، سازمانی قادر است خود را پابرجا دارد که یک سازمان یاد گیرنده و یاددهنده باشد. برای تحقق این هدف، لازم است آموزش های اثربخشی در صندوق کارآفرینی امید به اجرا درآید که این امر به عنوان یکی از هدف های این معاونت دائما پیگیری می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با اشاره به تلاش های انجام یافته در زمینه رفاهی نیروی انسانی، از تلاش ها و حمایت های  مدیر عامل صندوق در این زمینه تقدیر کرده و از سختی ها و مسائل این کار به حاضرین این جلسه توضیحاتی داد. 

هوشیاردر بخش پایانی سخنان خود از کلیه همکاران خواست با رعایت دستورالعمل ها و بخشنامه های سازمان در تکریم مراجعین و ارائه خدمات به آنها کمال احترام و نهایت دقت را داشته باشند تا همه افرادی که به صندوق مراجعه می کنند با رضایت کامل آنرا ترک کنند و خاطره خوشی از صندوق با خود به ارمغان ببرند تا روز به روز شاهد اعتلای بیش از پیش صندوق باشیم.