صفحات استانی صفحات استانی

 

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

پرداخت 86ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه اشتغال در شهرستان اشکذر در سال 97

 

 

 

 

پرداخت 86ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه اشتغال در

شهرستان اشکذر در سال 97

به منظور بررسی راهکارهای خدمات رسانی صندوق کارآفرینی امید و پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغالزا در شهرستان اشکذر، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با سرپرست فرمانداری اشکذر دیدار کرد.

 مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت مجموعه فرمانداری از اجرای سیاست های کلی صندوق در شهرستان گفت: صندوق شهرستان اشکذر با پرداخت 86 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در سال 97 رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده است که از این مبلغ، 35 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه روستایی و با مشارکت صندوق توسعه ملی پرداخت گردیده است.

امامی افزود: امیدواریم تا با شناسایی پتانسیل و ظرفیت های این منطقه در مباحث مرتبط با اشتغال و تولید، شاهد توسعه و پیشرفت روز افزون این شهرستان در زمینه های مختلف باشیم.

 سرپرست فرمانداری اشکذر نیزدر این دیدار با تشکر و قدردانی از خدمات صندوق کارآفرینی امید در شهرستان بر اطلاع رسانی شفاف و دقیق در خصوص کلیه خدمات و تسهیلات  ارائه شده توسط این صندوق به شهروندان شهرستان تاکید کرد.

هادی هادی نسب گفت: امسال هم باید با برنامه ریزی نسبت به شناسایی طرح های حوزه اشتغال روستایی شهرستان که می توانند با استفاده از تسهیلات این صندوق اشتغال زایی مناسبی را در روستاها  فراهم کنند، اقدام نمود.

درادامه مدیرصندوق کارآفرینی امید استان و سرپرست فرمانداری اشکذر از دو طرح احداث سردخانه نگهداری محصولات گلخانه ای و اولین کارخانه تولید لبنیات در بخش مرکزی این شهرستان بازدید کردند.