صفحات استانی صفحات استانی

 

مديرعامل صندوق کارآفريني اميد:
ايده‌هاي نوآورانه با قابليت تجاري‌سازي حمايت مي‌شوند

 

 

 

 

 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:

ایده‌های نوآورانه با قابلیت تجاری‌سازی حمایت می‌شوند

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن دیدار با مدیرعامل خبرگزاری آنا در جریان آخرین تحولات خبری و رسانه‌ای این مرکز قرار گرفت و در عین حال برای حمایت از ایده‌های نوآورانه دانشجویان دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا، عصر امروز نوراله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به همراه هیئت همراه ضمن دیدار صمیمانه با مرتضی خلفی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) و سرپرست باشگاه خبرنگاران دانشجویی (ایسکا) در جریان آخرین رویدادهای رسانه‌ای مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.

نوراله‌زاده ضمن این دیدار، از تحریریه‌های خبرگزاری آنا و روزنامه فرهیختگان بازدید کرد و با آخرین تحولات رسانه‌ای این مرکز آشنا شد.

در حاشیه این دیدار گفتگویی پیرامون نحوه حمایت از کسب‌وکارهای خرد و متوسط، دستاوردهای صندوق کارآفرینی امید در ایجاد اشتغال پایدار، بررسی دلایل علمی حمایت دولت از کسب‌وکارهای خرد در روستاها و نحوه تعامل با فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی برای تجاری سازی ایده‌های نورآورانه و با قابلیت توسعه متوازن و پایدار انجام شد.

همچنین بررسی تأثیر حمایت از کسب‌وکارهای خرد در رونق تولید، نقش مؤثر صندوق کارآفرینی امید در مهاجرت معکوس روستاییان با توجه به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی، خلق ثروت برای مردم از طریق تجاری سازی ایده‌های نوآورانه از دیگر محورهای این گفت‌وگو با خبرنگاران خبرگزاری آنا بود.

مشروح کامل گفتگوی امروز با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به زودی در دسترس مخاطبان فرهیخته و دانشمند سایت صندوق کارآفرینی امید و خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی قرار خواهد گرفت.