صفحات استانی صفحات استانی

 

بازديد روساي کميسيون هاي مجلس شوراي اسلامي از غرفه هاي صندوق کارآفريني اميد

 

 

 

 

 

بازديد روساي کميسيون هاي مجلس شوراي اسلامي

از غرفه هاي صندوق کارآفريني اميد

 

دکتر تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و دکتر عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از غرفه های صندوق کارآفرینی امید در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر بازدید کردند.
دکتر محسنی بندپی استاندار تهران و دکتر سرمست استاندار قم نیز در دومین روز از برگزاری این نمایشگاه از غرفه های صندوق کارآفرینی امید بازدید بعمل آوردند.
دکتر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این بازدید ها به معرفی خدمات صندوق کارآفرینی امید در حمایت از اشتغال روستائیان و عشایر پرداخت.
وی همچنین به معرفی سامانه "سحام"، سامانه تخصصی نظارت بر روند اجرا و پیشرفت طرح‌های اشتغال روستایی پرداخت و اظهار داشت: برای آنکه در جریان توزیع منابع اشتغال روستایی مطمئن شویم این منابع دقیقا در مسیر خود هزینه‌ شده است سامانه‌ای نظارتی تحت عنوان "سحام" ایجاد کردیم که به شکل آنلاین کار می کند.
نوراله زاده توضیح داد: این سیستم با GPS کار می‌کند و اطلاعات را از سیستم می‌گیرد و تصاویر مربوط به پروژه و تمام کارهایی که در طول مدت تکمیل انجام می‌شود، از طریق سیستم در اختیار سامانه قرار می‌گیرد.
بازدید کنندگان در ادامه از غرفه فروش گل و گیاه روستای کرکاس در طرح هر روستا-یک محصول، غرفه صندوق های خرد محلی استان فارس، غرفه فروش محصولات حصیری روستای فشتکه، غرفه فروش محصولات سوزن دوزی، غرفه های استارت آپ ها و دیگر غرفه های صندوق کارآفرینی امید بازدید کردند.