صفحات استانی صفحات استانی

 

مدير عامل در ديدار با مديريت و کارکنان صندوق استان البرز:
هفته دولت فرصت مناسبي براي اطلاع رساني شفاف خدمات و فعاليت هاي صندوق است

 

 

 

 

 

مدير عامل در ديدار با مديريت و کارکنان صندوق استان البرز:

هفته دولت فرصت مناسبي براي اطلاع رساني شفاف خدمات و فعاليت هاي صندوق است

 

دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در دیدار با مدیر و کارکنان صندوق استان البرز بمناسبت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی شفاف خدمات و فعالیت های صندوق است.
در این دیدار ایلدرمی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز ضمن ارائه گزارش عملکرد شش ماهه اول سال 98 از زحمات و پیگیری های شبانه روزی مدیرعامل صندوق در به ثمر نشستن اهداف عالیه سازمان در استانها تقدیر کرد.
در ادامه دکترنوراله زاده ضمن خوش آمدگوئی، گفت: یک سازمان نوین باید ارباب رجوع محور باشد تا بتواند با دوری از طولانی شدن فرآیندهای اداری، خدمات به موقع و به روز به مردم ارائه نماید. 
نوراله زاده درخصوص تسهیل در اخذ ضمانت ها تصریح کرد: خوش حسابی و رفتار گذشته مالی مردم در پرداختها برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در صندوق ملاک قرار گیرد.
وی افزود: فعالیتهای شاخص صندوق در استانها برای ماندگاری و انتشار باید مستند سازی شده و به تصویر کشیده شود و استان البرز در این زمینه یکی از استان های فعال می باشد.
عضو هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: ملاک ما در ارائه خدمات به مردم رضایت عمومی مراجعین است و اگر ارباب رجوع از عملکرد کلی ما رضایت داشته باشد برای سازمان ما کفایت می کند، ما باید با علاقه کار و تلاش کنیم تا دعای خیر مردم به کار ما برکت دهد و ما را در رسیدن به اهداف یاری نماید.
ایشان افزود: حمایت از مردم به هر شکل ممکن باید در صندوق به یک فرهنگ تبدیل شود و همه ما بعنوان کارکنان این نهاد مقدس باید در این خصوص تلاش ویژه ای داشته باشیم.
درپایان مدیرصندوق استان به نشانه سپاس و قدردانی از زحمات دکتر ربیعی رئیس هیئت مدیره صندوق و حسن انتصاب دکتر نوراله زاده در راس امور مدیریتی مجموعه خدوم صندوق لوح سپاسی را به نمایندگی به دکتر نوراله زاده تقدیم کرد. 
متن این لوح به این شرح است:     

   
جناب آقای دکتر ربیعی  (دامت برکاته)
رئیس محترم هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید
باسلام ودعای خیر
توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون تلاش مدیران دلسوز و انسان های متعهدی است که در مسیر آبادانی و ارائه خدمات بهینه به مردم، عزمی راسخ دارند و از هیچ کوششی مضایقه نمی کنند.
یادمان نمی‌رود حضرتعالی بعنوان رئیس هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید در انتصاب مدیریت عامل صندوق، جناب آقای دکتر نوراله زاده، نقش غیر قابل انکاری داشته و
برکات تلاش صادقانه حضرتعالی و مدیرعامل محترم در رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار روستای بدون بیکار، کاملا مشهود و قابل ستایش این مجموعه خدوم و جوانان جامعه هدف است.
تدبیر و مواجه علمی، تخصصی و متعهدانه جناب آقای دکترنوراله زاده در راس امور مدیریتی و سیاستگذاری،  موجب گردید تا صندوق باتعاریف استراتژیهای ویژه،اصلاح روش ها و ابلاغ شیوه های نوین و انتصاب مدیران توانمند و جهادی ضمن عبور از مسائل و مشکلات عدیده ای که از ادوار گذشته حادث شده بود، موجبات رونق اشتغال و توسعه کسب و کارهای نوین، فراهم گردیده و برای مردم عزیز کشور بویژه متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در شهر و روستا، امید آفرین و نویدبخش آینده ای به مراتب بهتر و ایمن تر را در پی داشته باشد.
مردی را برگزیدید که درد و رنج مردم را می‌فهمد، میداند ایجاد نا امیدی بزرگ‌ترین خیانت به جامعه است و صندوق  برایشان نقش پدری را ایفا می کند که کسب و کار نداشته شان را محیا
می نماید وجوانانی که شاید نتوانند حتی تصویرآینده خود را بدون کسب و کار نقاشی کنند؛ و چه خوب است که همه با هم و در کنار هم برای تحقق آروزی جوانان این مرز و بوم با حضور این مرد عاشق، عاشقانه و به دور از اعمال هرگونه حب و بغض تلاش می کنیم.
عشق به مردم در قلم و قدم او موج میزند گاهی برای حل مشکلی قلم بدست می شود و گاهی قدم بر میدارد به دورترین نقاط کشور، که نکند حل مشکل معیشتی مردم از قلمش دور بماند.
 همه ما خدمتگزاران مردم در صندوق استان البرز  شاهد روزانهء خوشحالی مردم بوده ایم و اشک شوق این مردم نجیب را دیده ایم و این مراجعهء مردم گرفتار به صندوق را از الطاف خداوند میدانیم که با وجود شخصیت مردم دار، متدین و متواضعی همچون جناب آقای دکترنوراله زاده، به ما نیز رسیده است.سرباز جهادگر نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرائط نامطلوب اقتصادی و کسب و کار، با همه توان خود بفکر اشتغال جوانانی است؛ که شاید امید رسیدن به مسافر بعدی خود را ندارند، جوانی مثل اشکان سلیمی تبار؛راننده جوان تاکسی خط خیابان بهار در کرج که امیدی به مخارج خودروی مستهلک خود نداشت چه برسد به هزینه اهل و عیالش! اما با تسهیلات صندوق هر روزصبح پس از شنیدن صدای روشن شدن تاکسی اش و طلب رزق حلال از خدا، فاتحه ای نثار رفتگان بانی خیرش؛ اصغر نوراله زاده و بقیه مسببانش میکند، و این حتما ثمره عشق به مردم است...
جناب آقای دکتر ربیعی شما خود سختی سر پرستی فرزندان را به خوبی لمس کرده اید، سخت است نبود سایه پدر یا مادر و محبتشان، آزار دهنده است چشم فرزندان فقط به درآمد مادر باشد، خانم سوسن اعتمادی در یکی از روستاهای شهرستان ساوجبلاغ با تاروپود فرشهای دستباف خود عشق می بافد برای فزرندانش، در این عشق و خوشحالی قطعاً نوراله زاده را
از یاد نمی برد و حتی رویا و آرزویی نیز برای شما برآورده شده است؛ رفع تبعیض و ترویج حمایت جهانی از حقوق زنان و تغییر نوع نگاه سوء استفاده گرایانه برخی از مردان به زنان بیوه...
به اعتقاد شما شیوه تعاونی، با توجه به اصول و ارزشهای آن، تاثیر جدی بر توسعه اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی جامعه دارد و نیازمند تقویت کیفی و بالا بردن عملکرد آنهاست نه افزایش
تعداد تعاونی ها؛آقای میثم نائبی نخبه ای  که در همین راه قدم گذاشته و با سرمایه ای ناچیز از تسهیلات صندوق ما، حالا طرف قرارداد سی و چند میلیارد تومانی با یک شرکت صاحب نام داخلی شده است؛ یعنی همان بالا بردن عملکرد، آن هم در سال رونق تولید نیاز به اقتصاد مقاومتی...
آقای دکتر در شرایطی سکان مدیریت صندوق کارآفرینی امید کشور را به مدیری توانمند و لایق، انسانی نیکو سرشت و مَلک صفت سپردید که با ایجاد بسترهای مورد نیاز و کسب موفقیت های امروز، در پیشبرد اهداف و برنامه های اشتغال دولت  تدبیر و امید، مقدمات توسعه فعالیت های طرحهای اشتغالزائی از جمله جذب سرمایه های مختلف و متعدد در کشور علی الخصوص مناطق کمتر توسعه یافته و روستاها را  بیش از پیش فراهم نموده  و این امیدواری وجود دارد تا با حمایت همه جانبه  آن جناب و دیگر دولتمردان کشور، رضایت خالق  و همدلی و وفاق اربابان رجوع  و کارکنان بخش های مختلف صندوق، موفقیت های بیشتری را به نظاره نشسته و از این عشق و امید و تدبیر همچون گذشته لذت ببریم.
در پایان  به مصداق حدیث  "من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق" و درهفته دولت به یاد شهیدان رجائی و باهنر؛ دولتمردان مخلص و بی ریا، ما امضاء کنندگان این لوح ضمن شکر این لطف الهی، قدردانی مجدد خود را  بخاطر انتصاب جناب دکتر نورالله زاده  و زحمات بی دریغ و خالصانه جنابعالی در پیشبرد اهداف صندوق ابراز داشته و از درگاه خداوند تبارک و تعالی،سلامت، سعادت، موفقیت و بهروزی آن مقام محترم را خواستاریم.
                                                                                                                       خادمین مردم در
                                                                                                          صندوق کارآفرینی امید استان البرز
                                                                                                                      (هفته دولت 98)