صفحات استانی صفحات استانی

 

در نشست خبري مدير صندوق کارآفريني اميد استان سمنان با اصحاب رسانه بيان شد:
نقش صندوق کارآفريني اميد در ايجاد اشتغال پايدار در روستاها بسيار چشمگير و درخشان است

 

 

 

 

 

نقش صندوق کارآفرینی امید در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها

بسیار چشمگیر و درخشان است

 

شهرکی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان در نشست خبری با اصحاب رسانه جایگاه و نقش صندوق در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها را بسیار چشمگیر و درخشان اعلام نمود.
در این نشست که با حضور خبرگزاری های مختلف و اصحاب رسانه برگزار گردید، شهرکی با اشاره به میزان پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری صندوق به تفکیک شهرستان ها و عملکرد درخشان صندوق در سطح کشور گفت: از آنجا كه اعطاء تسهیلات به طرح‌های مناطق روستايي به اشتغال و تولید، محرومیت زدایی و توسعه اين مناطق می‌انجامد و از قداست ویژه‌ای برخوردار است، صندوق اهمیت خاصی برای طرح‌های پایدار اشتغالزا و كسب وكارهای روستايي قائل است و با جدیت پیگیر به انجام رسیدن و اجرای طرح ها در مناطق روستايي هستیم.
وی با اشاره به میزان عرضه و تقاضای محصولات و تولیدات روستائیان و پتانسیل موجود در سطح استان، اقدامات لازم جهت بررسی درخواست تسهیلات واحدهای تولیدی جدید، نحوه جذب و بررسی طرح های مربوط به صندوق توسعه ملی برای روستائیان و عشایر را بیان نمود.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان در ادامه به عملکرد صندوق در پرداخت تسهیلات اشتغال و ازدواج در دولت تدبیر و امید، اقدامات صندوق در هفته دولت و همچنین طرح های سپرده گذاری صندوق جهت تجهیز منابع (طرح امید، زرین، pos و ...) پرداخت.
وی نقش خبرنگاران در پيشبرد اهداف متعالي نظام جمهوري اسلامي و روشن کردن اذهان عمومي، بي بديل و بي نظير دانست و گفت: جامعه ما به وجود خبرنگاراني که به رغم مشکلات فراوان در راستاي آگاهي بخشي و روشن نمودن افکار عمومی تلاش مي کنند افتخار مي کند.
شهرکی افزود: تلاش شما در راستاي اطلاع رساني بموقع و رساندن پيام مردم به مسئولان ومديران، مي تواند گره گشای بسیاری از مشکلات آحاد جامعه باشد و اصحاب رسانه هاي ديداري، شنيداري و نوشتاري امين مردم هستند و فعّاليت شما فرهيختگان در چارچوب قوانين نظام مقدس جمهوري اسلامي، قابل تقدير و ستايش است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان ضمن قدرداني از عملکرد خبرنگاران و نشريات استان سمناندر سنوات گذشته، از انعكاس و انتشار صحيح و به موقع اخبار صندوق کارآفرینی امید تشكر و قدردانی نمود و همکاری مستمر خبرگزاری ها و نشریات را در انتشار اخبار صندوق که در راستای ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار و جوانان تلاش میکند خواستار شد.
در پایان شهرکی ضمن تببین اولویت‌ها و سیاست‌های صندوق کارآفرینی امید به سوالات و پرسش‌های خبرنگاران در زمینه تضامین مورد نیاز، مدت زمان بازپرداخت تسهیلات و... پاسخ داد و از آنها تقدیر نمود.