صفحات استانی صفحات استانی

 

حضور مديرعامل و کارکنان صندوق کارآفريني اميد در مراسم محکوم کردن ناآرامي‌هاي اخير کشور

 


 

 

 

حضور مدیرعامل و کارکنان صندوق کار آفرینی امید

در مراسم محکوم کردن ناآرامی‌های اخیر کشور 


مردم بصیر تهران در محکومیت اغتشاشگرانی که به بهانه افزایش قیمت بنزین اموال عمومی را تخریب کردند،  راهپیمایی خود را در چهار مسیر میدان های فردوسی، حر، آزادی و خیابان کارگر شمالی آغاز کردند و در میدان انقلاب اجتماع عظیمی را شکل دادند.
راهپیمایی کنندگان با شعارهایی همچون حمایت از رهبری عزت است، دشمنی رهبر ذلت است، ‌ مرگ بر آمریکا، ‌ الله اکبر، حمایت خود را از اقتدار و امنیت کشور اعلام کردند.

اجتماع کنندگان امروز حمایت قاطع خود را از رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام و خشم و انزجار خود را از اقدامات آشوبگران در آسیب رساندن به اموال عمومی فریاد زدند.
پیش از این نیز شهروندان شهرستان‌های استان تهران در راهپیمایی‌هایی جداگانه، اقدامات آشوب طلبان در پی افزایش قیمت بنزین را محکوم کردند.
ظهر دوشنبه چهارم آذرماه دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، همراه مديران و كاركنان صندوق كارآفرينی دوش به دوش ملت غيور ايران در راهپيمايی دفاع از امنیت حضور يافتند و بار ديگر اتحاد و همبستگی خود را در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاردند. 
تاریخ استکبارستیزی مردم آگاه ایران را نشان داده است که در مقابل انواع توطئه‌های دشمن از جمله جنگ نظامی، سیاسی و جنگ همه‌جانبه‌‌ اقتصادی و تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند؛ مردمی که با دادن هزینه‌های سنگین زیر سایه حاکمیت ولایت فقیه به استحکام ساخت درونی نظام پرداختند و عزّتمندانه ضمن به اهتزاز درآوردن پرچم اسلام و ایران، آفاق انقلاب اسلامی را در داخل و خارج گسترش دادند و امروز شاهد این هستیم که ایران اسلامی توانسته با تبدیل تهدید‌ها (تحریم‌ها و محدودیت‌ها) به فرصت، در میدان‌های نوآوری و ابتکار و در همه‌ی زمینه‌ها، به پیشرفت‌های چشمگیری دست یابد. علی رغم مشکلات اقتصادی، لازم است مردم طبق فرمایش مقام معظم رهبری نگاه‌شان به داخل، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی باشد و دقت داشته باشند دشمن هیچ خیری برای ما نمی‌خواهد و قدم مثبتی برایمان برنخواهد داشت.
ایستادگی و استقلال کشور ما همچون خاری در چشم قدرت‌های منطقه ای و جهانی که همواره ملت ما را خوار و خفیف خواسته‌اند، می‌رود. ایران همواره طرفدار صلح بوده و خواستار ایجاد روابط دوستانه با همه ملت‌های صلح‌دوست و آزاده‌ جهان است، اما مبارزه با استکبار و ظلم را با اقتدار ادامه خواهد داد.