صفحات استانی صفحات استانی

 

با حضور صندوق کارآفريني اميد:
ششمين نمايشگاه بين‌المللي بورس بانک، بيمه در کيش برگزار شد

 

 

 

 

با حضور صندوق کارآفرینی امید؛

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

در جزیره کیش برگزار شد

ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با هدف رونق تولید و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در کشور باحضور  بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی و هیئت‌های اقتصادی و دیپلماتیک بیش از  15 کشور جهان، 40 مشارکت‌کننده بین‌المللی از 25 کشور و 260 مشارکت‌کننده داخلی برگزار شد.

گسترش تعاملات بین‌المللی بازار سرمایه، جذب سرمایه، تمرکز بر راهکارهای تأمین مالی پروژه‌ها، افزایش تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور از طریق مشارکت بازار سرمایه، توانمند‌سازی شرکت‌های بخش خصوصی در مواجه با چالش‌های اقتصادی پیش رو از جمله محورها و اهداف این نمایشگاه بود.

صندوق کارآفرینی امید نیز با رویکرد جدید و همچنین عرضه تسهیلات زرین اشتغال، تسهیلات پوز زرین، معرفی اپلیکیشن همراه بانک کاپ و خدماتی دیگر به جهت حمایت از کارآفرینان و صاحبان ایده و خلاقیت در این نمایشگاه حضور و نقش بسزایی را ایفا کرد.

نوری دبیر توسعه سواحل مکران طی بازدید از غرقه صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: صندوق توانسته است همگام با سیاست های دولت تدبیر و امید با پرداخت تسهیلات به افراد جویای کار در رفع مشکل بیکاری منطقه مکران گام مهمی بردارد و از حضورصندوق کارآفرینی امید در این نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود و بر نقش کلیدی صندوق در ایجاد اشتغال پایدار برای مردم سواحل مکران تاکید نمود.

از جمله مشارکت‌کنندگان اصلی این نمایشگاه، می توان سازمان منطقه آزاد کیش، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور خارجه، سازمان بورس و اوراق بهادار بانک‌ها و بیمه‌ها هستند و مشارکت پررنگ بخش خصوصی اشاره کرد.