صفحات استانی صفحات استانی

 

تاکيد مديرعامل صندوق کارآفريني اميد برگسترش روابط و فعاليت هاي بين المللي

 

 

 

 

 

تاکید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید

برگسترش روابط و فعالیت های بین المللی

دکترنوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در نشست قدردانی از عوامل برگزاری دوره آموزشی بین المللی مدیریت پروژه های اشتغال روستایی و رفع فقر بر گسترش فعالیت های بین المللی تاکید کرد.

نوراله زاده اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید در بین سازمان های همطراز خود یکی از سازمان های پیشرو در امر توسعه کسب و کارهای روستایی می باشد و برگزاری و شرکت در دوره های بین المللی نیز یکی از نقاط قوت صندوق درمقایسه با سایر سازمان ها و موسسات می باشد.

وی معرفی و ارائه دانش، مهارت و پتانسیل های کشورمان به سایر کشورهای عضو و آشنایی آنها با ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران را از دیگر اهداف برگزاری این دوره عنوان نمود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: کلیه واحدهایی که در این نشست بین المللی حضور داشتند با گزارش کاری که تهیه می کنند می توانند روشهای اجرایی و علمی خود را در برگزاری اینگونه برنامه های بین المللی ثبت و ضبط کنند تا در برنامه های آتی صندوق بتوان از این تجربیات به بهترین شکل استفاده کرد.

دوره آموزشی بین المللی سیرداپ با مشارکت صندوق کارآفرینی امید، موسسه پژوهش های اقتصادی کشاورزی و توسعه روستایی وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جهانی سیرداپ و NIRDPR از 28 آبان الی 7 آذر در هتل پارسیان انقلاب تهران با حضور نمایندگان کشورهای فیجی، بنگلادش، اندونزی، تایوان، هندوستان، لائوس، نپال، سری لانکا، ویتنام، فیلیپین و جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.