صفحات استانی صفحات استانی

 

آئين افتتاح و بره برداري از طرح شرکت تعاوني کارينو لبن لرستان بمناسبت دهه فجر

 

 

 

 

آئين افتتاح و بره برداري از طرح

شرکت تعاوني کارينو لبن لرستان بمناسبت دهه فجر

بمناسبت دهه مبارک فجر آئین افتتاح و بهره برداری از طرح شرکت تعاونی کارینو لبن لرستان در روستای سیاهپوش شهرستان سلسله با حضور خلیلی معاون محترم تجهیز و تخصیص منابع مالی صندوق کار آفرینی امید، عباسی مدیر کل محترم دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال وزارت کشور، طاهری مدیر صندوق استان، عبدالهی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار، فرماندار و امام جمعه شهرستان سلسله و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم طاهری مدیر صندوق استان فرا رسیدن دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت و گزارشی از عملکرد صندوق ارئه نمود. ایشان اظهار داشتند صندوق کار آفرینی امید تا کنون تعداد 860 فقره تسهیلات اشتغال روستایی به مبلغ  560/460/000/000   ریال از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت نموده است.

در ادامه طاهری گفت طرح تعاونی کارینو لبن با عنوان طرح از مزرعه تا سفره با حمایت صندوق کار آفرینی امید شروع به فعالیت نموده است و با تسهیلاتی به مبلغ   21/600/000/000 ریال و ایجاد اشتغال 20 نفر وارد چرخه تولید شده است.

در ادامه دعباسی ضمن تمجید از عملکرد صندوق کار آفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی ابراز نمودند که صندوق در این زمینه دارای کارنامه قابل قبولی می باشد. همچنین ایشان از طاهری مدیر صندوق استان که در راستای حمایت از تولید داخلی پیگیری طرح مذکور جهت راه اندازی و به بهره برداری رسیدن این طرح را صورت داده اند تشکر به عمل آورد.