صفحات استانی صفحات استانی

خدمات صندوق کارآفريني اميد کهگيلويه و بويراحمد غيرحضوري شد

 

 

 

 

خدمات صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد

غیرحضوری شد

 

مدیر صندوق کارآفرینی امید  استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا همه خدمات این صندوق تا اطلاع ثانوی به صورت اینترنتی و تلفنی انجام می شود.

ارسلان حسن پورافزود: هیچ نیازی به مراجعه حضوری اشخاص به شعب کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان های مختلف استان وجود ندارد.

وی بیان کرد: متقاضیان می توانند برای انجام خدمات به آدرس سایت صندوق کارآفرینی امید به نشانی www.karafariniomid.irمراجعه کنند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: دریافت خدمات اینترنت بانک نیز به آدرس https://ebank.karafariniomid.ir/webbank/login/loginPage.action?ibReq=WEB

امکان پذیر است.

حسن پور عنوان کرد: همراه بانک صندوق کارآفرینی امید نیز به نشانی http://kappayment.com/home آماده خدمات رسانی به متقاضیان است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:فعالسازی رمز دوم پویا نیز به آدرسhttp://otp.karafariniomid.ir/ انجام می شود.

وی بیان کرد: مشتریان صندوق کارآفرینی امید در کهگیلویه و بویراحمد می توانند با  انجام تماس تلفنی با شعبه های مختلف استان پاسخ سوالات خود را از کارشناسان دریافت کنند.

حسن پور  افزود:شماره تلفن های ستاد استان۰۷۴۳۳۲۲۰۱۲۳،شعبه مرکزی یاسوج۰۷۴۳۳۲۲۱۱۰۵،شعبه دنا۰۷۴۳۳۴۴۴۹۴۸،شعبه گچساران ۰۷۴۳۲۲۲۰۴۸۴،شعبه دهدشت۰۷۴۳۲۲۷۰۶۹۴،شعبه بهمئی ۰۷۴۳۲۸۲۳۹۳۷،شعبه باشت ۰۷۴۳۲۶۲۳۲۷۷ وشعبه لنده ۰۷۴۳۲۴۶۳۹۳۱آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان است.

استان  کهگیلویه و بویراحمد ۷۲۳هزار نفر جمعیت دارد.