صفحات استانی صفحات استانی

حمايت از توليد ماسک و ساير مواد بهداشتي و ضد عفوني کننده با پرداخت تسهيلات قرض الحسنه اشتغال

 

 

 

 

 

حمایت از تولید ماسك و ساير مواد بهداشتي و ضد عفوني کننده

با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال


با شيوع ويروس كرونا در كشور و بدنبال آن كمبود ماسك و ساير مواد بهداشتي و ضد عفوني کننده و نياز شديد جامعه به اين مهم، صندوق كارآفريني استان بوشهر در راستاي مسئوليت اجتماعي اجراي مصوبات شوراي هماهنگي بانكها و ستاد مبارزه به ويروس كرونا در استان، نسبت به حمايت از توليد كنندگان و كارآفرينان در اين زمينه با اعطاي تسهيلات قرض الحسنه اقدام  نمود.
در اين راستا تاكنون ٤ فقره تسهيلات قرض الحسنه به كارآفرينان استان در کوتاه ترین بازه زمانی، تسهيلات قرض الحسنه اشتغال پرداخت نموده است.
از اين ٤ فقره تسهيلات، ٢ فقره در شهرستان بوشهر در زمينه توليد ماسك تنفسي به مبلغ ٥٠٠ ميليون ريال و توليد ژل بهداشتي و ضدعفوني كننده به مبلغ ١ ميليارد ريال، و٢ فقره تسهیلات سرمایه در گردش در شهرستانهای دشتي و دشتستان جهت توليد ماسك تنفسي هر کدام به مبلغ 3٠٠ ميليون ريال انجام گرفته كه در مجموع باعث اشتغال بیش از ١٠ نفر گرديده است و در حال توليد محصول و عرضه به بازار مي باشند.
مدير صندوق كارآفريني اميد استان بوشهر اظهار داشت: صندوق همچنان در راستاي انجام مسئوليت اجتماعي خود همكاري خود با كارآفرينان را در اين زمينه اعلام مي دارد و با پرداخت تسهيلات قرض الحسنه در زمينه توليد ماسك و ساير محصولات موردنياز کارآفرینان و تولیدکنندگان را در اين زمينه حمايت مي كند.
حاجياني بيان كرد: شعبات صندوق استان با در اختيار قرار دادن دستكش و مواد ضدعفوني كننده به مراجعين جهت ورود به محيط بانك مقدمات لازم براي جلوگيري از شيوع اين بيماري را فراهم كرده است.
وي با اشاره جان باختن تعدادي از كارمندان بانكها و ادارات كشور در جهت انجام امور مردم و همچنين حمايت از پرستاران و دكترهاي جان بركف كه در بيمارستانها بدليل مواجهه با اين بيماران جان باخته اند افزود: از مردم و از متقاضيان و مشتريان محترم ادارات و بانكها درخواست داريم حتي الامكان امور خود را بصورت الكترونيكي يا تلفني انجام دهند و از تردد در شهر و محيط ادارات و بانكها خودداري نموده و فقط جهت تهيه مايحتاج ضروري خود آن هم با رعايت كامل تجهيزات ايمني و بهداشتي از منزل خارج شوند .