صفحات استانی صفحات استانی

مدير صندوق کارآفريني اميد استان سيستان و بلوچستان خبر داد:
کوک طلايي زاهدان در بازار تهران

 

 

 

 

 

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

کوک طلایی زاهدان در بازار تهران

مدیر صندوق کارآفرینی سیستان و بلوچستان گفت:کارگاه تولیدی لباس زنانه در روستای منزل آب زاهدان با حمایت صندوق کارآفرینی امید، بازار فروش خود را در تهران یافته است.

دینارزهی اظهار کرد: شرکت تعاونی کوک طلائی مکران که از ابتدای سال 99 آغاز به کار کرده، این روزها پوشاک تولیدی این کارگاه با استقبال زیاد مشتریان در تهران مواجه شده است.

وی ادامه داد: این شرکت در مدت زمان کوتاهی با ارسال نمونه هایی از پوشاک بخصوص مانتو به تهران، سفارش تولید دریافت کرده است که کار آماده سازی این سفارشات با 20 نفر نیرو در حال انجام است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تاکید کرد: این تعداد نیروی کار، از بانوان روستای منزل آب هستند که در این کارگاه شاغل شدند.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه اولین سری از محصولات این کارگاه راهی بازار فروش در تهران شده است افزود: از طرح ها و نقوش پارچه های بکار رفته در این محصولات که بیشتر در سیستان و بلوچستان استفاده می شود استقبال زیادی شده است.
دینارزهی در پایان تصریح کرد: شرکت تعاونی کوک طلائی مکران با سرمایه گذاری 600 میلیون تومان که 400 میلیون تومان آن تسهیلات چهاردرصد از این صندوق بوده راه اندازی شده است.پیش از این، روستای منزل آب زاهدان به همت صندوق کارآفرینی امید و ایجاد اشتغال برای اهالی، به عنوان روستای بدون بیکار معرفی شده بود.