صفحات استانی صفحات استانی

در سفر به استان قم صورت گرفت؛
بازديد مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از شهرک صنعتي شکوهيه قم

 

 

 

 

 

در سفر به استان قم صورت گرفت؛

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید

از شهرک صنعتی شکوهیه قم

 

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان قم از کارخانه مادوتولید کننده محصولات موتوری برقی در شهرک صنعتی شکوهیه قم بازدید کرد.

در این دیدار مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر ضرورت تولید وسایل نقلیه الکترونیکی که باعث تخریب محیط زیست نشود گفت: باتوجه به گستردگی شهرها و بروز انواع آلودگی ها باید تولید و بکارگیری وسایل نقلیه شخصی و عمومی الکتریکی توسعه پیدا کند و با توجه به اینکه کشور درگیر بیماری کرونا است استفاده از وسایل نقلیه شخصی باعث آلودگی بیشتر را وارد جامعه نکند.

نوراله زاده در ادامه بازدید از قسمت های مختلف این کارخانه افزود: باتوجه به اینکه تولید این باطرهای الکترونیکی با هدف کاهش آلایندگی و افزایش میزان تولید وسایل نقلیه الکترونیکی صورت می گیرد پیشنهاد می گردد به صورت کنسرسیوم پیگیری وحمایت لازم از تولیدات این واحد تولیدی صورت پذیرد .

در این دیدار قائم مقام هیئت مدیره صندوق شکوفایی صنایع پیشرفته وزارت صمت و عضو هیئت مدیره صندوق محیط زیست و آقایان اصحابی معاون ساماندهی و توانمند سازی، خلیلی معاون تجهیز و تخصیص منابع مالی و ترک مدیر صندوق کار آفرینی امید استان قم حضور داشتند.