نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

اشتغالزایی 43 نفر در پروژه شرکت سیلندر پرکنی شهرستان محروم بشاگرد

در ششمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور عباس شیرخانلو، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، فلکناز دهقانی فرماندار بشاگرد، یاسر پرورش، مدیر صندوق استان هرمزگان به همراه جمعی از مدیران ادارات و کارشناسان صندوق، یکی از طرح های اشتغالزایی مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان در شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان طی این مراسم در سخنانی با گرامی داشت ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: اکنون در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم با افتتاح این پروژه ها خدمت در خور و شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز شهرستان بشاگرد داشته باشیم.
شیرخانلو افزود: تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید باعث اشتغال مستقیم 11نفر و اشتغال 32 نفر به صورت غیرمسقیم شده است که این سطح از اشتغالزایی در منطقه محروم باعث افتخار است و این صندوق يكي از برجسته ترین نهادهاي حمايتي دولت تدبیر و امید در جهت كمك به رفع معضل بيكاري می باشد.
یاسر پرورش مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان درباره افتتاح این کارگاه اظهار داشت: حذف تشریفات اداری زائد و پرداخت تسهیلات با اعمال تنفس شش ماهه و پذیرش آسان ترین نوع وثایق از جمله ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، صندوق کارآفرینی امید را متمایز از سیستم فعلی پرداخت تسهیلات در بانک ها نموده است.
لازم به ذکر است شهرستان بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد.